Şimdi Ara

Xbox one EA Access ile ilgili soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
4.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. yeni xbox one sahibiyim.
    EA access sistemini duydum ayda 12 tl ve bedava oyunlar var. şimdi yakında fifa 2017de bedava olacakmış sanırım. bazı sorularım olacak tek tek yanıtlarsanız sevinirim.

1-EA Access için Live Gold üyeliği gerekli mi?(gol üyeliği kesinlikle kullanmayan bir insanım)

cevap olarak kesinlikle live gold şartsa diğer sorularımı cevaplamasanız da olur. yok şart değilse sorulara devam ediyorum.

2-EA access'e üye olduktan sonra diyelim Fifa 17 bedava oldu ya bu oyun ben her ay EA accesse üyeliğimi devam ettirdiğim sürece oyun tamamıyla benim mi olacak yoksa sadece belli bir süreliğine mi bedava olucak. (daha açık konuşayım.örnek vereyim; EA accese üye oldum fifayı indirdim diyelim ve her ay üye kalmama rağmen 1-2 ay sonra fifa artık bedava olmaktan çıkıp kütüphanemden slinecek mi? esas sorum buydu)

3-EA acceess 12 tl değil mi her ay? tavsiye eder misiniz ea accessi? (malumdur oyunlar çok pahalı konsollarda yaw)

• I. Gold uyeligin gerekiyor online oynayabilmen icin.

II. Uyeligin devam ettigi surece oyunlara sahipsin. Kutuphaneden de silinmiyor mesela fifa 14 hala durur.

III. Kesinlikle onermiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EA Access 1 yıllık al. 65 Lira. Fiyatı uygun.

Live Gold üyelik almazsan tek kişilik oynarsın. Gold üyelik gerekli değil.

EA Access'teki oyunlar şunlar:

http://www.xbox.com/tr-TR/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Nisan 2017; 12:55:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

EA Access 1 yıllık al. 65 Lira. Fiyatı uygun.

Live Gold üyelik almazsan tek kişilik oynarsın. Gold üyelik gerekli değil.

EA Access'teki oyunlar şunlar:

http://www.xbox.com/tr-TR/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

hah istediğim cevabı vermişsin sağolasın. üstteki arkadaşa da tşekkürler.
    benim amacım single oynamak zaten. live gold saçmalığına verecek 1 kuruşum yok benim. zaten eşşek yüküyle para harcayıp oyun alıyoz bi de orjinal aldığımız oyunu multi oynayamıyoz saçmalık. yok neymiş bedava oyun veriyormuş hadi ordan, ayda 30tl alıyo nereye bedava. içimi döktüm kusura bakma kardeşim. esasında pc oyuncusuyum konsola yeni geçtim hala uyuzum bu saçmalıklara.

teşekkürler cevapların içinç

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

I. Gold uyeligin gerekiyor online oynayabilmen icin.

II. Uyeligin devam ettigi surece oyunlara sahipsin. Kutuphaneden de silinmiyor mesela fifa 14 hala durur.

peki neden önermiyosun? bi de ben yıllık alırsam ea access hesabımı sıkılınca atıyom 1-2 ay doldurduktan sonra satabilme imkanım var mı?? oluyorsa nasıl oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: paynetothemax

quote:

peki neden önermiyosun? bi de ben yıllık alırsam ea access hesabımı sıkılınca atıyom 1-2 ay doldurduktan sonra satabilme imkanım var mı?? oluyorsa nasıl oluyor

Kendi hesabında açmazsan. Ayrı bir hesap açıp alırsanız. Hesap olarak satarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

quote:

quote:

Kendi hesabında açmazsan. Ayrı bir hesap açıp alırsanız. Hesap olarak satarsınız.

tamamdır eyvallah

• Bir kere aylık/yıllık bir meblağsı olan şey nasıl bedava olabiliyor bunu açıklar mısın biraz? EA Access bedava oyun vermiyor. Parasını veriyorsun ve kütüphane sana açılıyor. EA Access sadece Gold'a göre daha hesaplı. Aylık 12 TL yıllık 65 TL. Gold ile beraber yıllık abone olsan 245 yapar. Bu da ortalama yeni çıkan bir oyun fiyatı. Gold ile yılda 48, Access ile de 35+ oyun kütüphanede oluyor. Bu hesapla ikisi bana göre uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciddiyetsiz

Bir kere aylık/yıllık bir meblağsı olan şey nasıl bedava olabiliyor bunu açıklar mısın biraz? EA Access bedava oyun vermiyor. Parasını veriyorsun ve kütüphane sana açılıyor. EA Access sadece Gold'a göre daha hesaplı. Aylık 12 TL yıllık 65 TL. Gold ile beraber yıllık abone olsan 245 yapar. Bu da ortalama yeni çıkan bir oyun fiyatı. Gold ile yılda 48, Access ile de 35+ oyun kütüphanede oluyor. Bu hesapla ikisi bana göre uygun.

valla bilader iki sistemde eski bi pc oyuncusu olarak bana ters.hele gold tamamen ters. iki sistem de beleş oyun vermiyor haklısın. ben de aynı şeyi savunuyorum zaten. zaten hayvan gibi para verip orjinal aldığım bir oyunu goldsuz yani ayda 30tl vermeden online oynayamamak gerçekten insanları aptal yerine koymak demektir. ama Allahtan ben singleplayer oyuncusu olduğumdan bana çok büyük bir dert değil. gene de uyuz oluyorum. şahsen bütün oyunları single için oynasam da fifa ve BF1 de multinin keyfine varmak isterdim ama microsoft diyorki golda üye olacan ayda 30tl verecen, naaaahhh veririm. ea acces'e gelince. şu an elimde 20tl var. öğrenciyim para da bi türlü birikmek bilmedi ve sırf nfs ve ilerde gelicek fifayı en azından bir kaç aylığına oynamak için mecburen üye olucam.tek seferde bu oyunları alıcak gücüm olsaydı cidden ea accesse de başvurmak zorunda kalmazdım. nyse sağlık olsun ne diyim

• quote:

quote:

Kisisel olarak onermiyorum cunku benim sevdigim oyun olursa zaten onu satin alirim. Ve satin aldiktan sonra her zaman oynarim.

Bu anlamda Ea nin bana sevdirecek hicbir oyunu bulunmuyor.ornek vermek gerekirse, psn plus in verdigi Everbody gone to rapture adli oyunu oynadim. Oyunu o kadar cok begendim ki plus im bittikten sonra oyunu satin aldim. Kiralamak degil kaliteli icerigi satin almayi tercihi ederim(ornegin Assasins creed 2)

Kaliteli oyunlari sayarsam kendime gore (gow, halo, quantum break, the last of us , journey, sly cooper, l.a noire daha cok sevdigim oyunlari ornek verebilirim) Bu oyunlarini oynadiktan sonra ea nin yaptigi oyunsa "bunlar ne!?" Dedim.

Gordugum kadariyla PC den xbox a gecmissiniz.Orginal oyuna ucret vermek console oyuncusu icin bilincli bir harakettir. Sadece oyun degil; Izlediginiz dinlediginiz music, movie gibi hobilere de ucret vermek bilincli bir harakettir. Xbox live in istedigi yillik 180 tl sizin online oyunlarda hile, crack gibi olaylarla karsilasmamaniz ve bazi oyunlarda size indirim almanizi saglar.

• quote:

quote:

quote:

Kisisel olarak onermiyorum cunku benim sevdigim oyun olursa zaten onu satin alirim. Ve satin aldiktan sonra her zaman oynarim.

Bu anlamda Ea nin bana sevdirecek hicbir oyunu bulunmuyor.ornek vermek gerekirse, psn plus in verdigi Everbody gone to rapture adli oyunu oynadim. Oyunu o kadar cok begendim ki plus im bittikten sonra oyunu satin aldim. Kiralamak degil kaliteli icerigi satin almayi tercihi ederim(ornegin Assasins creed 2)

Kaliteli oyunlari sayarsam kendime gore (gow, halo, quantum break, the last of us , journey, sly cooper, l.a noire daha cok sevdigim oyunlari ornek verebilirim) Bu oyunlarini oynadiktan sonra ea nin yaptigi oyunsa "bunlar ne!?" Dedim.

Gordugum kadariyla PC den xbox a gecmissiniz.Orginal oyuna ucret vermek console oyuncusu icin bilincli bir harakettir. Sadece oyun degil; Izlediginiz dinlediginiz music, movie gibi hobilere de ucret vermek bilincli bir harakettir. Xbox live in istedigi yillik 180 tl sizin online oyunlarda hile, crack gibi olaylarla karsilasmamaniz ve bazi oyunlarda size indirim almanizi saglar.

valla dediğiniz herşeye katılabilirim belki ama live gold olayına katiyen katılmıyorum. arkadaş ben bir oyunu alıyorsam o oyunun multisini de her türlü oynama hakkına sahip olmalıyım.pcde bu böyledir. hile hurda olayı da benim gözüme aşırı batacak kadar sık hiç olmadı. xbox ve ps4te bu ekstra para isteme olayı cidden çok saçma bi şey

• Kardeşim sistemi anlatmış arkadaslar. Sen da access oyunlarına göz at internetten begenirsen al yıllık 65 tlye takil. Zaten single oynuyirmussun. 3 gün sonra fifa17de eklenecek. Bende var memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: trappereagle

Kardeşim sistemi anlatmış arkadaslar. Sen da access oyunlarına göz at internetten begenirsen al yıllık 65 tlye takil. Zaten single oynuyirmussun. 3 gün sonra fifa17de eklenecek. Bende var memnunum

şimdilik 1 senelik değil de denemek maksatlı 1 aylık aldım ve çok memnunum.35saat üstü NFS oynadım.ufc2, mirrors edge falan da denedim gayet güzel. bu arada bugün öğrendim ki diğer ea accesste ücretsiz olmayan paralı EA oyunlarını da 10saatliğine deneyebiliyormuşuz bu doğru mu? eğer öyleyse BF1i hemen oynayıp bitirmek isterim.zaten golda karşıyım ve multiplayer sevmem oyunlarda pek. senaryo da 10 saat heralde.yani şimdi ben oynayıp bitirebilir miyim?
  • Doğru diye biliyorum

• paynetothemax P kullanıcısına yanıt
    Bitirirsin tabiki ben şuana kadar neredeyse 10 yada 15 tane oyun satın aldım ama ben 360 dan beri xbox kullanıyorum ps4 proda aldım yeni benim fikrim olarak solüyorum tabiki herkesin fikri ayrı olur bu konuda ben singıl şimdiye kadar hiç açmadım ve oynamadım çünki çevremde ve arkadaşlarımdada xbox olduğu için sohbet ederek online oyun oynama konusunda gold alırım alıyorumda ea acssese gelincede şuan en az 20 oyun var bu oyunlarıda almış olsak baya baya para edecekti ama bukadar çok oyunu 65 liraya yıllık kiralayıp kullanmak mantıklı geliyor bana. Fifa17 yi ilk çıktığı zaman farklı bi hesap açıp 100 tl ye aldım sonrasında ea oyunu vereceğini ilk oğrendiğimde hesabı sattım 100 tl ye o yuzden ben bu tarz cihazlarda gold yada plus uyeliğinin olması gerektiğinden yanayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: neremyy

Bitirirsin tabiki ben şuana kadar neredeyse 10 yada 15 tane oyun satın aldım ama ben 360 dan beri xbox kullanıyorum ps4 proda aldım yeni benim fikrim olarak solüyorum tabiki herkesin fikri ayrı olur bu konuda ben singıl şimdiye kadar hiç açmadım ve oynamadım çünki çevremde ve arkadaşlarımdada xbox olduğu için sohbet ederek online oyun oynama konusunda gold alırım alıyorumda ea acssese gelincede şuan en az 20 oyun var bu oyunlarıda almış olsak baya baya para edecekti ama bukadar çok oyunu 65 liraya yıllık kiralayıp kullanmak mantıklı geliyor bana. Fifa17 yi ilk çıktığı zaman farklı bi hesap açıp 100 tl ye aldım sonrasında ea oyunu vereceğini ilk oğrendiğimde hesabı sattım 100 tl ye o yuzden ben bu tarz cihazlarda gold yada plus uyeliğinin olması gerektiğinden yanayım

gold yada plus üyeliğini isteyen oyuncu alabilir tabi saygı duyarım ama ztn konsola para vermişsin, bir de oyuna hayvan gibi para vermişsin bi de üstüne üstlük bu iki hıyar firma (sony ve microsoft) üstüne multiplayer için senden para istiyor ya cidden çok ayar oldum bu duruma. ztn oyuncu olarak hem konsolu hem oyunu almışsın daha multisi için ekstra ayda 30tl vermek ne demek? cidden çok saçma bi durum. ben çok eski bir pc kullanıcısyım ve xbox one'a geçtim ancak hem xboxta hem ps4te bu aylık olay saçmalığın daniskası.Çok şükürki single oyuncuyum. ama gene de uyuzum, kırk yılın başı bi multi atcam belki heves etmişim ama adam diyoki oyunu alman bile yetmez.bi de utanmadan bedava oyun veryoz diyolar. hadi ordan iki üç tane eski oyun veriyor.ha bazıları güzel olabiliyor tamam da kardeşim golddan çıkınca da oyun benim olmuyor ki. anca üyelik devam ederken o oyunu oynayabiliyorsun. ee bunun bedavası nerde? o oyunlar bedava falan değil.yok arkadaş eski bir pc oyuncusu olup şimdilerde yeni konsola geçmiş ama gönlünde hala pc olabn bir hardcore oyuncu olarak diyorumki bi s gitsin microsoft ta sony de.bu arada şu anki köpürmelerim tamamen bu firmalara yönelik sen sakın beni yanlış anlama sözüm sana değil kardeşim.bu arada ea accesse gelirsek bak onun yaptığı olay güzel işte. ben mesela bilerek senelik almadım belki memnun kalmam diye ama sadece 12tl verip yığınla ve saatlerce oyun oynama işi çok hoşuma gitti. bir çok oyun 1 aylık sürede bitirilebilir ve oyunlara da yüzlerce tl vermekten kurtuluyorsun. veya senelikte alınabilir çok çok daha ucuza gelmiş olur hakkaten. 1 aylık süre zaafında hayvan gibi NFS oynadım ve yakında bitecek. beni bu oyuna eşişek yüküyle para vermekten kurtardı. mirros edgeyi de almayı düşüyordum mesela ama şimdi bu üyelik sayesinde oynadım ve beğenmedim para vermeye değmezmiş. bu açıdan da iyi oldu. ufc2yi de oynadım, yakında fifa da gelicek biraz da onu oynayıp hevesimi aldıktan sonra çıkarım üyelikten.yığınla oyunu çok ucuza kapatmış oldum. misss.ben EA'i tebrik ediyorum şahsen çok kral sistem

• paynetothemax P kullanıcısına yanıt
    Sende Haklısın. Sonuçta zevk meselesi bende multiden başka oynamıyorum b1 in singılını bir kere bile açmadım daha mesela birde gold uyelikle gelen oyunlar gold uyeliğin olmasada oynaya biliyorsun diye biliyorum birde bu aralarda microsoft un kampanyası var yeni maillere hiç gold almamışlara 1 aylık gold uyelik 1 tl olarak değerlendir derim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: neremyy

Sende Haklısın. Sonuçta zevk meselesi bende multiden başka oynamıyorum b1 in singılını bir kere bile açmadım daha mesela birde gold uyelikle gelen oyunlar gold uyeliğin olmasada oynaya biliyorsun diye biliyorum birde bu aralarda microsoft un kampanyası var yeni maillere hiç gold almamışlara 1 aylık gold uyelik 1 tl olarak değerlendir derim :)

yok gold üyeliğini devam ettirmiyorsan goldun verdiği bedava oyunları oynayamıyorsun. araştırdım ben onu. kampanyadan da haberim var.ama o 1tlyi bile veresim yok şu an.
  • Hocam 1 tl ye 4 tane oyun sahibi olucan al geç dene mis gibi assasins cred veryor osmanlıda fçeem ryse veriyor bide evolv e veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

Hocam 1 tl ye 4 tane oyun sahibi olucan al geç dene mis gibi assasins cred veryor osmanlıda fçeem ryse veriyor bide evolv e veriyor

hahahahahh çok güldüm ya 1tlye mi sahip olacam? 1tlye onlar bizi yemliyor.1tl veriyon bu ay eyvallah gelecek ay ve sonraki her ay 30tl alıyor senden.yemezler kardeş.ayrıca yukardaki oyunların alayını pcde oynadım. KANMAYIN BU LİVE GOLD VE PSN PLUS SAÇMALIKLARINA.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.