Şimdi Ara

Xbox One Ankara Tanıtım Etkinliği ve Ödüllü Turnuva (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32 kisilik turnuvaya sırf konuya yazan 8 kisi var. Gidip de yer bulamamak var simdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yer bulanazsak da zbox one oyunlarını deneriz azıcık sonra da diğerlerinin maçlarını izleriz;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turnuvaya katılsanız da katılmasanız da geç de olsa gelin bence eğlenceli olur. Ayrıca Team Turquality'nin Fifa takım kaptanı Uğur 'WolborQ' Bayram da orada olup Fifa hakkındaki bilgilerini sizlerle paylaşıp sohbet edecek.
  • Kesinlikle gelicem yarın Sizce saat kac gibi gelmem gerek hem turnuvaya katilmak hemde oyun denemek istiyorum, 12'den aksam 10'a kadar cok uzun bi sure yani sıkılabiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • koca etkinlikte 1 tane mi cihaz verecekler,komedi bu ya resmen
  • Saat 13:00'dan itibaren oynayabilirsiniz, çok da geç kalmayın turnuvada slotlar dolabilir

• kaç tane makina var
  • 12.30 gibi oradaydım kaydımı yaptırdım 32 kişilik yerin 20 si rahat doldu yanlış hatırlamıyorsam 6 tane konsol var fifa ve forza vardı oyun olarakta akşam 6 da güzel bir turnuva olması dileğiyle herkese başarılar şimdiden
  • Keske gelseydim yer bitmistir sindi

• quote:

Orijinalden alıntı: bansheennfs

Turnuvaya katılsanız da katılmasanız da geç de olsa gelin bence eğlenceli olur. Ayrıca Team Turquality'nin Fifa takım kaptanı Uğur 'WolborQ' Bayram da orada olup Fifa hakkındaki bilgilerini sizlerle paylaşıp sohbet edecek.

Turnuvaya katilmasa iyiydi, tir gibi ezdi geçti yari finalde beni. Elinize sağlık organizasyon icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bansheennfs

Turnuvaya katılsanız da katılmasanız da geç de olsa gelin bence eğlenceli olur. Ayrıca Team Turquality'nin Fifa takım kaptanı Uğur 'WolborQ' Bayram da orada olup Fifa hakkındaki bilgilerini sizlerle paylaşıp sohbet edecek.

Bilgi verip sohbet edecek diye teyit ettiğiniz kendi çağırdığınız profesyonel bir oyuncuyu turnuvaya sokarak 1. yaptınız. Konsoluda ona verdiniz.
    Verdiğiniz xbox one en boş paketti.
    Microsoft TR'ye tam yakışacak hareketler.
    Tüm önyargılarımı kırarak gittiğim etkinlikte 1.gün önce xbox one ön siparişi vermekten vazgeçtim.

Ürün hakkında bilgisi olmayan tanıtımcı arkadaşları hiç söylemiyorum :)

• snipercover kullanıcısına yanıt
    "kendi çağırdığınız profesyonel bir oyuncuyu turnuvaya sokarak 1. yaptınız. Konsoluda ona verdiniz. " bu olay gerçekse firma ayıp etmiş. hiç yakışmamış. büyük bir firma tanıtımında 1 konsolun hediye edilmesi gülünç olmuş.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
     Xbox One Ankara Tanıtım Etkinliği ve Ödüllü Turnuva Xbox One Ankara Tanıtım Etkinliği ve Ödüllü Turnuva

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snipercover -- 4 Eylül 2014; 23:52:07 >

Sonuçta herhangi bir adaletsizlik olduğunu düşünmüyorum, herkes eşit şartlarda oynadı ki finalde 14 yaşındaki çocuk yeniyordu arkadaşı neredeyse.
    Elemana tanıtım için para vermek yerine konsol hediye etmişler. şahsen benim böyle geçmişte fifa başarım olsaydı kesinlikle bunu kabul etmezdim tanıtım için belli bir fiyatta anlaşır oraya gelen yarışmacılarla muhabetine maç yapardım. firma da bu şahısta ucuz iş çıkarmış.
  • Profesyonel diye katılmama hakkı yok demiyoruz zaten.
    Etkinlikte fifa için söyleşi yapıcak deniliyor. Adam geliyor oynuyor 1. olup gidiyor ?
    Kendi adamına kendi konsolunu hediye ediyor.
    Böyle bir oyuncunun katılımının olacağını bilen birçok kişi zaten girmeyecekti turnuvaya , bununda farkında olduklarından böyle bir iş çevirdi çok zeki yetkili arkadaşlar :)
  • Safif sıklet grubunda box maçı ayarlıyorsun ortalık şenlensin diye tanıtım amaçlı milleti çekmek için ağır sıklet şampiyonunu çağırıyorsun. maçlar başlıyor. o da ne şampiyon ring de herkesi eziyor nasıl ezdim deyip altın kuşağı takıp foto çektiriyor.
  • Çok saçma olmuş profosyonel birini getirip xbox one hediye etmek.Müşteriler arasından seçilenlerden birine hediye edilmeliydi xbox.Kendi adamlarına vermiş gibi olmuşlar.
    Tamam adamı getir profosyonel oyunculuk adına birşeyler anlatsın.Sonra bir gösteri maçı yapsın.Ya da müşteriler arasından birinci çıkan arkadaşlar son bir maç yapsın ama cihaz müşteriler arasından çıkan adam hediye edilsin.
    Firma da o gelen profosyonel arkadaşda çok ucuz insanlarmış hakket.
  • 10 yaşında dortmund lu bi arkadaşa elendik adamın tum hayatı fifa olmuş canavar gibi oynuyor valla iki kuzen gitmiştik beni çeyrek finalde kuzenimide yarı finalde eledi kendiside finalde elenmiş anlaşılan profesyonel oyuncu getirmişler 3 kuruşlarıda boşa gitmesin diye one ı boşa vermişler ayıp valla yapılmaması gereken bir olay bence sonuçta orda amaç xbox one ı teşvik etmek ama nerde bizde o zihniyet
  • IamZlatan kullanıcısına yanıt
    samimi olarak söylüyorum tanıtıma giden arkadaşlar adına üzüldüm. katılanlara çekiliş usulüyle 10 adet xbox one verebilirlerdi. işi iyice rezil etmişler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.