Şimdi Ara

Xbox Live Update (2011 sonbahar güncellemesi) ve yeni uygulamalar... (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
3
Favori
23.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Açıklayacağım olay youtube beta sürümü olduğu için illegal içeriğe girmez sanırım,forum kurallarına aykırı ise mesajım silinsin baştan onu belirteyim.

Nette beta sürümü mevcut,onu indirip horizon adlı program yardımıyla usb'ye atıyorsunuz hepsi bu

http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/apps-xbox-360/9846-youtube-app-download-xbox-360-metro-dashboard.html

Bu linkin kaynağı nedir ? Öğrenebilirmiyiz acaba ?

------------------------------------------

Konsol üzerinden HD videoları izlemesi güzel oluyor arkadaşlar ama yinede pürüzlü oluyor videolar, karıncalı falan.

YouTube'dan videoları 720p veya 1080p download yapıp media player'da izlemesi daha iyi ve kaliteli oluyor. Neyse bunada şükür. En azından konsola YouTube desteği gelmesi bile büyük bir nimet.

• özellikle hd video izleyebilme olayı müthiş olmuş , kısıtlamada yoksa tadından yenmez
  • Vatana millete hayırlı olsun coming soon 1 yazanların çoğu gelmiş bulunmakta.Özellikle YouTube şahane olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

quote:

Açıklayacağım olay youtube beta sürümü olduğu için illegal içeriğe girmez sanırım,forum kurallarına aykırı ise mesajım silinsin baştan onu belirteyim.

Nette beta sürümü mevcut,onu indirip horizon adlı program yardımıyla usb'ye atıyorsunuz hepsi bu

http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/apps-xbox-360/9846-youtube-app-download-xbox-360-metro-dashboard.html

Bu linkin kaynağı nedir ? Öğrenebilirmiyiz acaba ?

------------------------------------------

Konsol üzerinden HD videoları izlemesi güzel oluyor arkadaşlar ama yinede pürüzlü oluyor videolar, karıncalı falan.

YouTube'dan videoları 720p veya 1080p download yapıp media player'da izlemesi daha iyi ve kaliteli oluyor. Neyse bunada şükür. En azından konsola YouTube desteği gelmesi bile büyük bir nimet.

Kaynak: Rubellite,onun sayesinde yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Vatana millete hayırlı olsun coming soon 1 yazanların çoğu gelmiş bulunmakta.Özellikle YouTube şahane olmuş.

Şuan resmi olarak geldimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dantemike

quote:

Vatana millete hayırlı olsun coming soon 1 yazanların çoğu gelmiş bulunmakta.Özellikle YouTube şahane olmuş.

Şuan resmi olarak geldimi?

Evet , apps bölümüne Youtube , TMZ , Msn-msnbc, Syfy uygulamaları eklenmiş bulunuyor.Geriye kaldı coming soon 1de Dailymotion, crackle , ufc ve umuyorum ki lokasyon sorunu olmadan kullanabileceğimiz iHeartRadio .
  • Sonunda oyun vidoeları saçma achler için pc'ye gerek kalmadı Yakında konsollar'a adam gibi web browser gelince PC'ye hiç gerek kalmayacak PS3'ün web browseri iyi aslında youtube vs giriyor ama çok patlıoyor ve vidoelar 240p yoksa kullanım olarak klavye vs çok süper
  • Ve an itibarı ile Verizon FiOS ve iHeartRadio gelmiş bulunmakta arkadaşlar.Verizon FiOS tahmin edilen üzere ülkemizde kullanılamamakta bu yüzden indiremedim fakat iHeartRadio yu sorunsuz şekilde kullanıyorum sanırım last.fm in açığını bununla kapatabilecegiz.Herhangi bir lokasyon sorunu ile karşılaşmadan Florida nın bir radyo kanalını dinledim..Ister türe ister şehire,eyalete göre radyo kanalları bulabiliyorsun ve dinlediğiniz kanalı Facebook'ta paylaşma seçeneği de var.Coming soon kısmı 1 ve 2ye ayrılırken şimdi sadece coming soon bölümü var ve yakında gelecek uygulamalar şunlar :
    Crackle , Dailymotion , UFC , VEVO , Vudu , MLB.tv , xfinity ve HBO GO
  • iHeartRadio'da şarkıcı arıyorum activate kodu geldi üye olman lazım dedi,üye olunamıyor "The iHeartRadio service is only available in the U.S" yazısı çıktı

Sadece radio dinleyebileceğiz sanırım.
  • quote:

iHeartRadio'da şarkıcı arıyorum activate kodu geldi üye olman lazım dedi,üye olunamıyor "The iHeartRadio service is only available in the U.S" yazısı çıktı

Sadece radio dinleyebileceğiz sanırım.

Bu kötü oldu işte..Ben de henüz kapatıp üye olmamıştım demek olunamıyor en azından benim için last.fm in açığını kapatıyor..
  • Bu geceye doğru VPN ile iHeartRadio'ya üye olmaya çalışıp size bilgi veririm.

Üye olabilirsek baya bir işlem yapabiliyoruz. İşte o zaman tam anlamıyla mükemmel olur.
  • Evet arkadaşlar VPN ile iHeartRadio'ya üye oldum şuan. Böylece daha çok verim alabilecem bu uygulamadan.
  • quote:

Evet arkadaşlar VPN ile iHeartRadio'ya üye oldum şuan. Böylece daha çok verim alabilecem bu uygulamadan.

Hocam sadece üyelik mi VPN istiyor yoksa iHeartRadio uygulamasında kullanırken de gerekiyor mu ? Eğer gerekmiyorsa yardımcı olur musun ?
  • quote:

Evet arkadaşlar VPN ile iHeartRadio'ya üye oldum şuan. Böylece daha çok verim alabilecem bu uygulamadan.

Büyüksün aga benim işi de halletti
  • quote:

quote:

Hocam sadece üyelik mi VPN istiyor yoksa iHeartRadio uygulamasında kullanırken de gerekiyor mu ? Eğer gerekmiyorsa yardımcı olur musun ?

Sadece VPN ile üye oluyorsun sonrasında TR IP ile aynen devam.

----

@KAKA

• quote:

quote:

quote:

Sadece VPN ile üye oluyorsun sonrasında TR IP ile aynen devam.

Hocam ben VPN kuramıyorum.Rica etsem eğer müsaitsen bir adet üyelik daha açar mısın ?

• Hayrına iş yapmıyorum arkadaşım. Saygılar.
  • UK e de hiçbişey gelmiyo be offf 12 aylık live ile 4200 point olmasa hesapta US hesap açıp kurtulcam ama...
  • Us hesap açıp youtube vb. uygulamaları indirebilirsiniz,ücretsiz zaten,diğer profile geçip çalıştırabilirsiniz
  • quote:

Us hesap açıp youtube vb. uygulamaları indirebilirsiniz,ücretsiz zaten,diğer profile geçip çalıştırabilirsiniz

öyle oluyor mu ben sadece gold üyeler için sanıyodum bide sonunda ban yemiyelim
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.