Şimdi Ara

xbox live problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kaç zamandır sorunsuz olarak live girerken 2 gündür bağlanmıyor xboxım live'a. Modemi kapa aç diyor ama yapıyorm olmuyor. dns ayarlarım otomatikte neden böyle oluyor, nasıl düzeltebilirim.

• Bende de böyle sorunlar oluyordu bazen, az çekmedim. Port açmayı denediniz mi?
  • cok bilgili değilim bu konuda, biraz açarmısınız. aynı modemle yıllardır sorunsuz oynadım, nasıl açabilirim portları??
  • port açmadan yıllardır sorunsuz oynadığınızı belirttiğiniz için sorun servis sağlayıcınızda diyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vincent Hanna -- 4 Kasım 2012; 14:50:30 >
  • bilgisayardan falan sorunsuz internete bağlanıyor ama xboxa ne oldu anlamadım durup dururken
  • Port açmayı dene bence, bir şey kaybetmezsin. Xbox LIVE için gerekli portları netten rahatlıkla bulursun. Modem ayar menüsünden sabit bir IP'ye bu portları aç, daha sonra Xbox'da Settings'ten o sabit IP'yi konsola ver. Düzelir bence. Takıldığın yer olursa daha ayrıntılı anlatırım.
  • Hocam açman gereken 5 tane port var şu konuda bulabilirsin http://forum.donanimhaber.com/m_60940390/tm.htm
  • Teşekkürler arkadaşlar çözüldü sorun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.