Şimdi Ara

Xbox Live Gold'u 2 kişi paylaşamaz mıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Online oynamak için live almak şartmış zannedersem. Aylık 30 tl aşırı pahalı geldi bana. Hem oyuna o kadar para veriyorum çok saçmalık.

Şimdi merak ettiğim netflix spotify gibi bu live'da da aile üyeliği var mı acaba ? 2 Kişi paylaşamaz mıyım öyle paketi yok mu bu olayın?

• kardeşlşk le oyunlarda olduğu gibi live ıda iki kişi kullanabiliyorsunuz tavsiyem yıllık almanız live ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxpayne_55

kardeşlşk le oyunlarda olduğu gibi live ıda iki kişi kullanabiliyorsunuz tavsiyem yıllık almanız live ı

Benim bir arkadaşım var her ay veriyor. Ben arkadaşıma şimdi ortaklık teklif etsem 15'er lira mı paylaşacağız? Ve ikimiz aynı anda oynayabilecek miyiz ?

İnternette araştırdım da bulamamıştım
  • Böck kullanıcısına yanıt
    1 yıllık üyelik fiyat açısından daha avantajlı. Misal 1 yıllık üyelik 180 TL'sı ise, kişi başı 90 TL ödeyip "kardeşlik yaparak" kullanabilirsiniz. İkinizde aynı anda online oyunları oynarsınız.
  • 1 yıllık live için ortak olabilirim arkadaşlar ilgilenen iletişime geçerse çok sevinirim / üyelik alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okimos -- 31 Ocak 2018; 14:50:0 >
  • Bende 1 yıllık live ortaklığı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilirler. İyi forumlar, syg.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shingeki -- 2 Şubat 2018; 12:27:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasangul

Bende 1 yıllık live ortaklığı düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilirler. İyi forumlar, syg.

mesaj attım ama geldimi bilmiyorum göstermiyor çünkü bende gold ve oyun ortaklığı düşünüyorum isterseniz bir mesaj atın
  • ben de 1 yıllık ortak arıyorum.
  • en fazla 2 kişi mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    Evet

• Xbox live gold ve gamepass alırken nasıl kardeşlik yapıyoruz bulamadım gösterebilirmisiniz

• kulakliginlensmi K kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/R5lU4nFUXtw?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Oyun veya Live gold, game pass farketmez, kardeşlik yapılabilir. Videoyu izleyin. Kardeşlik nasıl yapılır çok basit şekilde anlatılıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.