Şimdi Ara

Xbox Live'dan Update Ettim FW Kalktı(Soru)!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün xboxımı açtığımda bir yazı çıktı update filan diyordu.Ben de update ettim ve fw kalktı xboxdan artık orjinal oyun alıp banlanma riski olmadan online oynayabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkk34
    Arkadaşlar geçen gün xboxımı açtığımda bir yazı çıktı update filan diyordu.Ben de update ettim ve fw kalktı xboxdan artık orjinal oyun alıp banlanma riski olmadan online oynayabilirmiyim?

Oynarsin, sorun olmaz
  • Fw nasıl kalktı, yeni updatele eski fw işlev göstermiyordur ama fwnin tamamen kalkması saçma geldi bana. Yine de uzun zamandır fw durumlarını takip etmediğim için bir şey söylemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 5 Haziran 2011; 13:57:55 >
  • Hocam ben bir kaç kişiye danıştım fw kalktı diyorlar herhalde tamamen kalktı yeni oyunla benimde tam bir bilgim yok ama hiçbir oyununum çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Fw nasıl kalktı, yeni updatele eski fw işlev göstermiyordur ama fwnin tamamen kalkması saçma geldi bana. Yine de uzun zamandır fw durumlarını takip etmediğim için bir şey söylemiyorum.

Fw komple kalkıyor yeni güncelleme ile. Microsoft için basit şeyler bunlar adamlar istediği zaman istediği şeyi yapabilir o alete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

Orijinalden alıntı: berkk34
    Arkadaşlar geçen gün xboxımı açtığımda bir yazı çıktı update filan diyordu.Ben de update ettim ve fw kalktı xboxdan artık orjinal oyun alıp banlanma riski olmadan online oynayabilirmiyim?

Oynarsin, sorun olmaz

Nasıl emin olabiliyorsunuz, kaynak var mı acaba ? İnşallah kesindir bu bilgi.
  • banlanma için önemli olan fwnin kalkıp kalkmaması değil
    sizin konsolunuzun flag'lanmış olur olmamasıdır, eğer flaglanmış ise ban dalgasında uçururlar
  • banlanmamak kesin değil daha hiç bir bilgi yok ortada
  • benmde başıma geldi gitti güzelm fw
  • bende 2 tane orjinal oyun var taktım okumadı alet komple dvdyimi bozdu update
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin**

bende 2 tane orjinal oyun var taktım okumadı alet komple dvdyimi bozdu update

Yeni update ile desteklenen dvd falan formatları arttı bazı dvd-romları bozabiliyor bu update böyle olan kişilere microsoft slim yolluyor.
  • quote:

Hocam senin makina elite mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

quote:

Yeni update ile desteklenen dvd falan formatları arttı bazı dvd-romları bozabiliyor bu update böyle olan kişilere microsoft slim yolluyor.

Yurtdışında yaşayanlar çok şanslı o bakımdan. Burada her bozulan konsol olunca yenisini alıyoruz.

• yeni update ile fw gidiyor ise yapmamak lazım o update'i
    nasıl engelleriz ?

LAN kablosunu cikartmak istemiyorum, zira media player olarak da kullaniyorum xbox'i.
  • update için uyarı gelio zaten cancel deyip yapmazsın fakat haliyle live ada giremezsin
    quote:

Orijinalden alıntı: mrmrmrmr

yeni update ile fw gidiyor ise yapmamak lazım o update'i
    nasıl engelleriz ?

LAN kablosunu cikartmak istemiyorum, zira media player olarak da kullaniyorum xbox'i.

• Bende key'i uçmuş bir xbox var bu update yapsam eski haline dönermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: atilkan

quote:

Yurtdışında yaşayanlar çok şanslı o bakımdan. Burada her bozulan konsol olunca yenisini alıyoruz.

Türkiyedede böyle şeyler yapsalar ps3 kalmaz tr'de

• quote:

Orijinalden alıntı: leonheart07

quote:

Hocam senin makina elite mi?

evet
  • şmdi ben xbox'a update yapsam tekrar eski fw yi attırabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MüC4hit

şmdi ben xbox'a update yapsam tekrar eski fw yi attırabilirmiyim ?

attırırsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.