Şimdi Ara

XBOX Kullanıcı Adı Değiştirmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu xbox ta konsol olmadan kullanıcı adı değiştirmek mümkün değil mi? Çünkü üye olduğumda kullanıcı adımı da ben seçmedim aslında otomatik bir ad verdi (mail olarak gmail kullandığım için olabilir diye düşünüyorum aslında ama emin de değilim)

şu resimde görüldüğü gibi saçma sapan bir nick vermiş bana. Burada microsoft hesabıma tıkladığım zaman her şey normal. İsmim soy ismim görünüyor. XBOX profilime tıkladığımdaysa şöyle bir sayfa açılıyor.

görüldüğü gibi burada da o garip nick görünüyor. Altında blurlardığım kısımdaysa benim ismim soy ismim görünüyor. Özelleştire e tıklıyorum ardından nickin yanındaki kalem işaretine tıklıyorum ve şu sayfaya yönlendiriliyorum.

https://social.xbox.com/changegamertag

Ama bu sayafadaki görüntü de şu şekilde..

yani ben zaten kullanmak istediğim tag i almışım daha önceden ama bir türlü aktif olmuyor. Örneğin HALO oynadık geçenlerde arkadaşlarımla ama orada da nickin beetleglue gibi görünüyor oyun içinde.

Bir türlü bir yolunu bulup TAKO ya çeviremedim..

Nereden yapılıyor bu meret? Allah rızası için bilen birisi yardım edebilir mi lütfen?

• Oyuncu etiketini ilk seferinde ücretsiz değiştirebilirsin ama 2. defa ücret ister.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.