Şimdi Ara

xbox in üzerine soda döküldü!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar az once xbox in uzerine soda doktum ve fise takili degildi offline durumdaydi.suanda koydum kenara bekliyorum..basina bole bisey gelen arkadaslar varmi yardim bekliyorum
    xbox jasper elite var ve suanda yatiyor o sekilde ne yapmam lazim? yardim lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conerland -- 23 Temmuz 2011; 21:18:59 >

• elinden geliyorsa içini aç sızma varsa bezle silip kurut bir şey olmaz sanırım elinden gelmiyorsa 2-3 gün açma güneşte kurut
  • Üzerine derken ızgaraların içinden geçti mi? Anakarta geldiyse durum vahim olabilir.
  • fişe takili degil iken tam ters vaziyette iken dokuldu o anda heyecandan fark edemedm ama sanirim izgaralardan gecti yatay ve ters duruyordu.suanda xbox i acmak gercekten zor olacak sanrm 2-3gun acmadan beklemek en iyisi..
  • bozulursa sadece kasa ve kutu kitapçıkları alabilrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tablocu

bozulursa sadece kasa ve kutu kitapçıkları alabilrim

sagol dostum :)) saana kargolucam ben merak etme
  • Geçmiş olsun döküldüğü an ters çevirseydin keşke.
  • ne kadar içine kaçtı bilmiyorum ama az kaçtığını varsayarak xboxı açmayı bilmiyorsan önce içine saç kurutma makinesinin en soğuk ayarında yada varsa hava üfleyen elektirk süpürgelerini tut uzun bi süre.

sonra varsa bi poşede pirinç doldur. xboxıda ızgaralarından içeri pirinç kaçmayacak şekilde koy. poşedi bağla 2 gün kadar bekle. pirinç xboxın içindeki tüm nemi çekicektir.

ama tabiki en kesin çözüm xboxı açıp temizlemek olucaktır...

ben bu şekilde ne üstüne su dökülüp çalışmayan laptoplar, ne suyun içine düşmüş cep telefonları kurtardım dene bakalım xboxda kurtulucakmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 23 Temmuz 2011; 23:18:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

Geçmiş olsun döküldüğü an ters çevirseydin keşke.

yan yatırsaydı da olurdu.
  • Xboxı açmak zor değil zor diyenlere bakma bikaç dakikada açabilirsin bikaç video izledikten sonra(ilk açışım 5 dakika sürdü ilk kapatışımı sorma ama)
  • geçmiş olsun umarım kurtarırsın xboxu sen getir kasayı bana ben içiyim gazozu vereyim sana
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

quote:

yani önce ben gördüm ben taliplisiyim bozulursa kasa ve kutu kitapçıklar benim gerisi beni ilgilendirmez burada hemen paylaşalım dvd romu kim alıyor ? hdd kim ? adaptorler ? paylaşalım arkadaşlar yani akbaba misali

• Benimde xbox slim dik dururken bira dokmustum alti havuz gibi oldu farketmemde baya zaman aldi :D becks aromali xboxim var :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calısmıyor haldeyken dokulmus, birsey olmaz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

Benimde xbox slim dik dururken bira dokmustum alti havuz gibi oldu farketmemde baya zaman aldi :D becks aromali xboxim var :D

hocam slım malum tamir olabilse alırım soruşturıyım tamir olurmu diye
  • kapalı halde döküldüğü için hemen sorun olmaz ama ileride sıvıdan oksitlenme yapacağı için senin yapacağın tek şey board u açıp temizlemek olacaktır...imkanın varsa bir yerden saf alkol bulup iyice tüm board u fırça ile temizlemen yararına olacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer_loopus

kapalı halde döküldüğü için hemen sorun olmaz ama ileride sıvıdan oksitlenme yapacağı için senin yapacağın tek şey board u açıp temizlemek olacaktır...imkanın varsa bir yerden saf alkol bulup iyice tüm board u fırça ile temizlemen yararına olacaktır...

silikon oksitlenirmi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer_loopus

kapalı halde döküldüğü için hemen sorun olmaz ama ileride sıvıdan oksitlenme yapacağı için senin yapacağın tek şey board u açıp temizlemek olacaktır...imkanın varsa bir yerden saf alkol bulup iyice tüm board u fırça ile temizlemen yararına olacaktır...

silikon oksitlenirmi

xbox board unu görmediğim için genel olarak bilgi verdim.....

• Kuruyunca birşey olmaz geçer
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.