Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
16.437
Cevap
732
Favori
1.086.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler.
  • Xbox Game Pass PC'ye gelecek oyunlar:

- Yakuza 0
    - Wasteland Remastered
    - Reigns: Game Of Thrones
    - Two Point Hospital
    - Indivisible
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Bu ay baska oyun gelmeyebilir.Division 2 ve Control Mart ayina kaldi sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt
    Hocam Twitter’da bir email paylaşmışlardı, emailde özellikle Şubat oyunları olduğunu belirtip 3 satırda “önce bunu ekleyeceğiz, sonra bunu ekleyip ayı bitireceğiz” yazıyor. Dolayısıyla şubatta ben en azından bir oyun daha bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Xbox Game Pass PC'ye gelecek oyunlar:

- Yakuza 0
    - Wasteland Remastered
    - Reigns: Game Of Thrones
    - Two Point Hospital
    - Indivisible
    Nerede çöp var toplamışlar büyük skandal

• Dostlar ben Xbox almadan önce PC için 3 aylık gamepass satın almıştım ve onun bitmesine 1 ay kala Xbox One S aldım. Şuan onu Xbox hesabıma bağladım ve kullanıyorum.
    Sormak istediğim şey şu, o üyelik bitince 1 yıllık Live alıp, ardından 5.90'a tekrar gamepass alırsam gene ikisini birleştirir mi yoksa önceden gamepass kullandigim icin birleştirmez mi?

• AlbatroZZ A kullanıcısına yanıt
    birleştirmez

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Bu açıklanan oyunları orada bahsedilen oyunlar olarak düşündüm ben , umarım eklenır.Gerçi benim için bunlar da yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatroZZ

Dostlar ben Xbox almadan önce PC için 3 aylık gamepass satın almıştım ve onun bitmesine 1 ay kala Xbox One S aldım. Şuan onu Xbox hesabıma bağladım ve kullanıyorum.
    Sormak istediğim şey şu, o üyelik bitince 1 yıllık Live alıp, ardından 5.90'a tekrar gamepass alırsam gene ikisini birleştirir mi yoksa önceden gamepass kullandigim icin birleştirmez mi?
    Birleştirme her zaman olur ama ultimate 5.90 aldıysanız aynı hesaptan bir daha 5.90a alamazdınız 45 liraya alırsınız
  • quote:

Dostlar ben Xbox almadan önce PC için 3 aylık gamepass satın almıştım ve onun bitmesine 1 ay kala Xbox One S aldım. Şuan onu Xbox hesabıma bağladım ve kullanıyorum.
    Birleştirir ama 5,90 fiyatından yararlanamazsınız Gamepass o dönem hangi fiyattaysa o fiyattan alırsınız. (Kampanyasız)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Oze -- 19 Şubat 2020; 13:8:33 >
  • Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Hocam PC'deki hesabı Xbox'ta açtım ama oyunları PC hesabından bağımsız olarak konsolu satın aldığımda açtığım yeni Xbox hesabımda da oynayabiliyorum. Yani Xbox'ımda kayıtlı 2 hesap var ve PC hesabımı sadece GamePass açık dursun diye konsolda kayıtlı tutuyorum, oyunları konsol hesabımdan oynuyorum.
    (Tek bir hesaba alınan GamePass bütün hesaplarda kullanıma açık oluyor sanırım çünkü şuan yeni hesabımda GamePass hala 5.90TL olarak gözüküyor.).
    O yüzden o hesapta önceden Ultimate kullanılmasına rağmen birleştirmeden faydalanabiliyor muyuz diye sordum.

• K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Hocam PC'deki hesabı Xbox'ta açtım ama oyunları PC hesabından bağımsız olarak konsolu satın aldığımda açtığım yeni Xbox hesabımda da oynayabiliyorum. Yani Xbox'ımda kayıtlı 2 hesap var ve PC hesabımı sadece GamePass açık dursun diye konsolda kayıtlı tutuyorum, oyunları konsol hesabımdan oynuyorum.
    (Tek bir hesaba alınan GamePass bütün hesaplarda kullanıma açık oluyor sanırım çünkü şuan yeni hesabımda GamePass hala 5.90TL olarak gözüküyor.).
    O yüzden o hesapta önceden Ultimate kullanılmasına rağmen birleştirmeden faydalanabiliyor muyuz diye sordum.

• quote:

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Evet konsolda herhangi bir hesapta abonelik olması yeterli sonra oyunları istediğiniz hesaptan oynayabilirsiniz(p1 p2 olayı)
    Ultimate şuan hala yeni hesaplara 5.90

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GamePass'den inen oyuna yama yapılabiliyor mu üç ay önce sırf bu yüzden iptal ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    gamepass pc konusu olmadığı için hem xbox hem de pc konusu olarak kullanılıyor burası.
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Pc olsada yapılamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

GamePass'den inen oyuna yama yapılabiliyor mu üç ay önce sırf bu yüzden iptal ettim
    Gamepass oyunlarında şuan yama ve mod çalışmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

GamePass'den inen oyuna yama yapılabiliyor mu üç ay önce sırf bu yüzden iptal ettim
    PC'de de yapılamıyor hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Nerede çöp var toplamışlar büyük skandal

Alıntıları Göster
    hiç sorma çöpünde çöpü
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.