Şimdi Ara

Game Pass [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: satanpist
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.438
Cevap
732
Favori
1.087.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
123 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -BoeRue-

Arkadaşlar merhaba xbox gamepass sistemini alsak pc de kullanabilir miyiz? Bu kampanyadan edinsem acaba bilgisayarda kullanabilirmiyim xbox hesabını açtım ona göre alacağım
    Kullanırsın ama her oyunu desteklemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler bu fiyata 1 oyun için bile mantıklı hocam. Oyun fiyatları malum çok yüksek

• Monster Hunter World geliyormuş. Cidden iyi bu sistem. Hem exclusiveleri direkt çıkarmaları hem de AAA diyebileceğimiz oyunların bazılarını çıktıktan kısa süre sonra koymaları çok iyi oluyor. Xbox öncesi 2 ayda 1 oyun alan ben Gamepass aldıktan sonra Red dead Redemption ve Fifalar dışında oyuna para vermedim diyebilirim. Bence Gold ile birleştirilip aylık 50-60 civarı satılırsa bence çok mantıklı olur.
  • Game Pass [ANA KONU]

• hasgok kullanıcısına yanıt
    N11 mağazasına yönlendiriyor. 3 aylık 175 TL.
  • Arkadaşlar selamlar, 1 aylık gamepass im bugün henüz bitecekken yeni üyelik için 3 aylık 5.99 / mevcut için 43.50 TL kampanyasından haberim oldu ancak lanet Microsoft'un berbat altyapısı yüzünden bir türlü 43.50 ye 3 ayık üyeliği alamadım. Daha doğrusu görünmedi. Mevcut üyeliği de iptal ederek denemek istedim ama yine olmadı. Şimdi mevcut üyeliğimden tekrar girdiğimde 5.90 görünüyor ancak almaya kalktığımda sistem hatası alıyorum.

Yeni üyelik açıp 5.90 TL ye a alsam kardeşlik muhabbeti ile eski hesabımda gamepass i oynamaya devam edebilir miyim sizce?
  • silverygt kullanıcısına yanıt
    Tabi devam edebilirsin. Nereden gözükmüyor peki Pc mi Konsol mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cengiz selam kardeşim :) konsola henüz geçemedim pc ve mobilde patlak ama. Eger yeni açtığım ve 5.90 a gamepass aldığım hesabi kardeş olarak ekleyip kendi hesabımdan oynamaya devam edebileceksem şu haliyle daha karlı bana ama..

Anladığım bunu yapabilirim sanki.

• silverygt kullanıcısına yanıt
    Selamlar abi konsolda gözükür. Xbox'un hayırlı olsun. Ben özelden sana yeni numaramı atıyım kafana takılan bişey olursa sormakten çekinme.:) Sorunun cevabına gelince yeni hesap alıp eklersen oyunlarını oynamaya devam edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 13 Nisan 2019; 18:10:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim pc için gamepass ile ilgili en çok merak ettiğim şey şimdi diyelim devamlı trial 14 günlük hesap alıyoruz acaba oyunlardaki ilelememizde hesaplarla beraber gidiyormu yoksa ilerlemeler/saveler pc ye mi kayıt oluyor.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    PC'de oynadığın hesapta kalır ilerlemeler.
  • İnstagram'da Xbox TR hesabı N11'de Eğlence Fabrikası mı ne diye bi sayfaya yönlendirip "3 ay alana 3 ay bedava - 177 TL" diyordu, aaa dedim atladım aldım. Sonra kod girerken bi baktım 3 aylık 49 TL falan diyor, onu da aldım
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Xboxda tüm hesaplarin içeriği diğer hesaplarda paylaşılıyor. PC de böyle bir şey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

İnstagram'da Xbox TR hesabı N11'de Eğlence Fabrikası mı ne diye bi sayfaya yönlendirip "3 ay alana 3 ay bedava - 177 TL" diyordu, aaa dedim atladım aldım. Sonra kod girerken bi baktım 3 aylık 49 TL falan diyor, onu da aldım
    Dostum bu hareketinle beceriksiz XBOX TR yönetimine destek vererek onların bu piyasada bir nebze dahi olsa tutunmasını sağladın bir anlamda. Adamların yaptığı kampanyada bile iş yok. 3 + 3 = 175 TL zaten çok uçuk bir fiyat. Şuan ki bir kısım hesaplara 5,90 TL'lik ve 43,50 TL'li indirimleri geçtim diyelim. Yurt dışı sitelerde yahut store'larda 3 aylık gamepass ortalaması 12 dolar. Hayırlısı olsun bu arada. İyi oyunlar.
  • merhaba benim hesabımda forza horizon 3 ve 4 var birde ekstra hesap açtım kendime 5,9'dan xbox game pass üyelik alsam diğer ana hesabımdan faydalanabilirmiyim yani forza horizon 4'ü oynayabilirmiyim birisi açıklarsa memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

İnstagram'da Xbox TR hesabı N11'de Eğlence Fabrikası mı ne diye bi sayfaya yönlendirip "3 ay alana 3 ay bedava - 177 TL" diyordu, aaa dedim atladım aldım. Sonra kod girerken bi baktım 3 aylık 49 TL falan diyor, onu da aldım
    Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrrystaL

merhaba benim hesabımda forza horizon 3 ve 4 var birde ekstra hesap açtım kendime 5,9'dan xbox game pass üyelik alsam diğer ana hesabımdan faydalanabilirmiyim yani forza horizon 4'ü oynayabilirmiyim birisi açıklarsa memnun olurum
    Selam, oynayabilirsin. Sorun olmaz. Burada önemli olan nokta, hangi hesapla oynadığın değil, üyeliğin olduğu hesabın konsolda olması gerektiğidir.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Konsolda değil pc için sormuştum oluyormu pcde aynı hesaptan oynama

• Bilgisayarda aynı anda iki hesabı ekleyemiyorsun diye biliyorum. Yani konsol gibi olmaz o zaman illaki oturum açman gerekecek. Bu yüzden diğe hesaptan yararlanamazsın maalesef. Ancak eğer gamepass'i de oyunların olduğu hesabı tanımlarsan o zaman zaten sorun olmaz ve o hesabı ister konsonlda istersen pc'de kullanabilirsin.
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam 2.nci hesap açıp denesim olmadı horizonda farklı karakter açıyor diğer hesabımdaki kayıt dosyamla işerlemiyor neyse bende uğraşmadım ultimate edition aldım 240 tlye game pass üyelerine %40 indirim yapıyor

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.