Şimdi Ara

XBOX GAME PASS OYUNLARI - Haberleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.680
Cevap
187
Favori
147.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayın başında açıklanan sistemden çıkarılacak oyunlar ayın 15'inde ,
    Ayın 15'inde açıklanan sistemden çıkarılacak oyunlar ayın 30-31'inde kalkıyor sistemden artık.
  • Shadow of the Tomb Raider’i yeni bitirmiş birisi olarak, sizce Rise of the Tomb Raider’a başlamaya değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bleeding Edge deneyen oldu mu?

Çok çok kötü olmuş yahu, ya da ben beceremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Bleeding Edge deneyen oldu mu?

10dk oynayıp sildim sağlam mide lazım o çöpü oynamak için.

• Bleeding Edge yi ben oldukça beğendim. Öyle bama güme dalarsanız oyundan hiç bir şey anlamaz silersiniz.
    İlk 3 4 el bende oyunu çözmek için çaba sarfettim. Sonraki ellerde kavradım. Her karekteri kendine özgü özel güçleri var. Bu güçleri doğru yerde doğru zamanda kullanmak zorundasınız.

Takım arkadaşlarınızdan bağımsız takılmayacaksınız yoksa keserler. Çocuk oyunu değil bir taktiği bir stratejisi var oyunun. En başta oyuna başlamadan eğitim kısmını mutlak surette tamamlamanız gerekiyor. Çok önemli çünkü.

Grafikleri çok beğendim tatlımsı grafikleri var akıcılıkta çok güzel. Kısaca oyunu kavramak için oyun üzerinde durmanız lazım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 15 Şubat 2020; 23:10:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Bleeding Edge deneyen oldu mu?

Aga oyun çok iyi, hiç beklemiyordum böyle sarmasini. Sen nesini beğenmedin ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bleeding Edge yi ben oldukça beğendim. Öyle bama güme dalarsanız oyundan hiç bir şey anlamaz silersiniz.
    İlk 3 4 el bende oyunu çözmek için çaba sarfettim. Sonraki ellerde kavradım. Her karekteri kendine özgü özel güçleri var. Bu güçleri doğru yerde doğru zamanda kullanmak zorundasınız.

Takım arkadaşlarınızdan bağımsız takılmayacaksınız yoksa keserler. Çocuk oyunu değil bir taktiği bir stratejisi var oyunun. En başta oyuna başlamadan eğitim kısmını mutlak surette tamamlamanız gerekiyor. Çok önemli çünkü.

Grafikleri çok beğendim tatlımsı grafikleri var akıcılıkta çok güzel. Kısaca oyunu kavramak için oyun üzerinde durmanız lazım..
    Tam olarak mevzu bu gerçekten. Öyle bi skill attım yamuldu işi yok. Eğitime girmeden oyuna girerseniz de tokatliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Shadow of the Tomb Raider’i yeni bitirmiş birisi olarak, sizce Rise of the Tomb Raider’a başlamaya değer mi?
    Kendi sorumu cevaplayayım, bugün başladım ve bence Shadow’dan daha keyifli bir oyun olmuş Rise. Hikaye daha ilgi çekici, daha fazla çatışma var, ve bence coğrafya daha ilginç. Shadow’daki puzzlelar daha zorlayıcıydı. Ben daha yeni Shadow’u bitirmeme rağmen Rise’dan da baya memnun kaldım.

• Bleeding edge'yi ben de beğendim. Brawl stars'ın 3 boyutlu versiyonu gibi olmuş. Aksiyonlu eğlenceli bir oyun. Beta olduğu için hataları mevcut. Bazı yerlerde 'i' harfleri görünmüyor ama güncelleme ile çözülür.

Not: Bu oyunu sadece bu hafta sonu mu oynayabileceğiz? Gamepass kütüphanesinde 'tüm hafta sonu boyunca ücretsiz keşfedin' ibaresi var da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 16 Şubat 2020; 11:49:23 >
  • Bleedinge cop diyen kendisi coptur alismis rambo oyunlarina takim oyunu olunca bi halt yapamiyor oyunu oynamak icin en az 1 arkadas sart gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Shadow'u da Rise'ı da çok gömdüler ilk oyunun aynısı diye ama bence keyifli oyunlardı.Shadow Rise'dan bir tık daha önde benim zevkime göre.İlk oyun seriye reboot olduğu için onun etkisi tabiki daha büyüktü.

Uncharted serisi de ilk oyunu saymazsak birbirinden çok farklı değil ama işte Sony exc olunca kimse aynı oyun bu demiyor , Tomb Raider olunca gömen gömene.Ki Uncharted'ı da çok severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 16 Şubat 2020; 15:16:27 >
  • Merhabalar bende one x aldım oyunları indirmeye başladım ama hangisiden başlasam bilemiyorum bi gta mortal combat bi jedi bide tom raider indirdim önerebileceğiniz oyunlar varsa onları indereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

Merhabalar bende one x aldım oyunları indirmeye başladım ama hangisiden başlasam bilemiyorum bi gta mortal combat bi jedi bide tom raider indirdim önerebileceğiniz oyunlar varsa onları indereyim.
    Mutlaka Forza Horizon 4 de indirin.
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun malasef game pass de yok. Ea Access te var. yıllık ea access aboneliği uygun fiyat, bu oyun, fifa oyunları için bile Ea üyeliği alınabilir.
  • ea acces de game pass gibi 3 yıllık alınıyor mu yoksa 1 yıllık mı en fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

ea acces de game pass gibi 3 yıllık alınıyor mu yoksa 1 yıllık mı en fazla.
    @tarzan.45 eywlh yukarıda haber etmişlerdi. Game pass oyunlarından biraz sıkılınca üyelik alacağım. Yetişemiyorum oyunlara. :)

@ylklee
    “Uyguna GamePass alma” başlığına döndürmeden linki bırakıp kaçayım.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/ea-access/CFQ7TTC0K5DH/0004?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab

Sanırım sadece 1 yıllık.

Bu arada Xbox ve GamePass a Flight Simulator 2020 gelince bir yeşillendirin lütfen:D

• Beyler birşey dicem ben division 2 yi aldım mtcgame den usa kodlu direkt Xbox imdan girebiliyorum yani hiç VPN ye falan gerek duymadım direkt konsol dan hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbox game -- 17 Şubat 2020; 16:46:14 >
  • XBOX GAME PASS OYUNLARI - Haberleri

Twitter hesabından paylaşılan bu görüntüde Y harfi dikkat çekiyor. Kalan oyunların Yakuza Koleksiyonu, Control ve Two Point Hospital olacağını düşünüyorum.

Two Point Hospital'ı daha önce duyurdular. Bu mail'de bahsedilen o oyun değilse Kingdom Hearts serisinin tamamı da eklenebilir.

Düzenleme: Yakuza 0, Kingdom Hearts 3 verilecekmiş. Koleksiyon tahminim tutmadı. Control ise başka bahara kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuDuTR -- 18 Şubat 2020; 18:8:6 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.