Şimdi Ara

Xbox Customer Service

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hayatımda bu kadar çabuk , harika bir kullanıcı servisi görmedim. 2 gün önce fiyatlar iyi diye hesabımı amerikaya taşıdım ama tabi geo-fence yüzünden aldığım oyunu indiremedim. bugün işte chat with customer service diye bir seçenek vardı onu kullanarak ilk önce aldığım oyunun geri iadesini aldım 2. olarak hesabımı geri şimdi trye çeviriyorlar. allain adlı biri çıktı hemen sorunu halletti hem arkadaş canlısı hemde hızlı biri. ilk önce chat yaparken iade etti oyunu kapattım sonra birde trye geçirmek için chat açtım yine allain çıktı. normalde beni trye geçiremeyeceğini ama advocacy team (türkçeye çeviremedim :D ) ile konuşcağını onların manuel olarak beni çevirebileceğini ve endişelenmemem gerektiğini falan söyledi sonra işte onay gelmiş hesabımı trye çeviriyorlar müthiş ya hiç böyle bir servis beklemezdim

• bat34 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hızlılar bu konuda.Benim de daha önce bi işim duşmuştu.2 dakika içerisinde hatta daha kısa bir zamanda gerçek birisine bağlanmıştım.Mesela burda en basitinden bir bankayı vb. kurumları arasan 2 saat bekletiyorlar.

Microsoft

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrıca sanırım bedavaya deus ex satın almış oldum baktım dün iade edilmiş parası bu gece 1de hesabımı tr'e geçirmişler yeniden alayım oyunu dedim alınmış gözüküyor hata oldu sanırım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bat34 -- 3 Ekim 2014; 11:54:01 >
  • Evet adamlardaki destek servisi çok iyi çalışıyor.Benim de konsolla alakalı ve oyunlarla alakalı yaşadığım problemler olmuştu. Hem çok düzgün bir dille konuşuyorlar hem de hâl hatır soruyor adamlar ki Türkiyede böyle davranan bir servis görmedim.
  • Bende 3 gün önce ea access satin aldim.nedendir bilmem 2 kere 65 tl cekmisler karttan.tabi fark edince hemen live supporta baglandim.aubrey diye bir hatun 2 dakikada iade islemini yapti.kocaman bir tebrik microsoft'a =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bendede gta v filan sıkıntı yaratıyor textureler geç filan geliyor oyun kasıyor normal değil 30 fpsden daha düşük destinyinin betasındada aynı sorun vardır bi yardım edin harddiskin sahte filan dediler ama kimse emin değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.