Şimdi Ara

Xbox 360 Türkiye Lansmanı Nerede olacak? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne diye beklıyorsunuz tr de cıkmasını...zaten %90 nı korsan oynamıyor mu...gidip 1200 ytl para verıp ne yapacaksınız...600 ytl halo pack alıp oynamak en mantıklısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralemre

ne diye beklıyorsunuz tr de cıkmasını...zaten %90 nı korsan oynamıyor mu...gidip 1200 ytl para verıp ne yapacaksınız...600 ytl halo pack alıp oynamak en mantıklısı

orjinal alıp garantili bir ürün kullanmak istiyoz.
  • kesin dolar üzerinden satılacaktır. o yüzden fiyatı fazla olmayacak
  • Türkiyede nerede Playstation'ı bitirecekler, Xbox'ı bilen bu ve bunun dışındaki bir kaç forumdaki konsolcular dışında kaç kişi Xbox diye bir şey duymuştur acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

quote:

ne diye beklıyorsunuz tr de cıkmasını...zaten %90 nı korsan oynamıyor mu...gidip 1200 ytl para verıp ne yapacaksınız...600 ytl halo pack alıp oynamak en mantıklısı

sen %10 kısma giriyosun demek ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

lansman tahtakalede feza elektronik te olacak

• hani eskiden annelerimiz git oğlum bakkaldan sana(yağ) al derdi,bu bağlamda playstation da bunun gibi işte adamlar isim yapmış bi kere...
  • bu haber ilk çıktığında deniyodu ki türkiyeye yini giren bi elekronik mağaza zinciri ile birlikte satılmaya bşlanacak(valla cümlem çok karışık oldu bende am-nlamadım)Şimdi cnbc-e izleten varsa reklam veriliyodu alışveriş keyfi şimdi başlıyor diye.Ben bu mağazanın bu mağaza olduğunu düşündüğüm için xbox ın çıkış tarihinin yakın olduğu görüşündeyim ooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhh söyleyebildim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sandwarrior26

bu haber ilk çıktığında deniyodu ki türkiyeye yini giren bi elekronik mağaza zinciri ile birlikte satılmaya bşlanacak(valla cümlem çok karışık oldu bende am-nlamadım)Şimdi cnbc-e izleten varsa reklam veriliyodu alışveriş keyfi şimdi başlıyor diye.Ben bu mağazanın bu mağaza olduğunu düşündüğüm için xbox ın çıkış tarihinin yakın olduğu görüşündeyim ooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhh söyleyebildim

Media Markt olabilir mi çünkü mağza reklamında xbox360 vardı.Media Markt ülkemize daha yeni elektorinik mağza zinciri.Media Markt'ın fiyatlarını düşünürsek 900-800 olur.Ama daha ne zaman gelecek onu bile daha bilmiyoruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Türkiyede nerede Playstation'ı bitirecekler, Xbox'ı bilen bu ve bunun dışındaki bir kaç forumdaki konsolcular dışında kaç kişi Xbox diye bir şey duymuştur acaba?

evet bu söylediğinde haklısınbizden başka kimse xbox ın ne olduğunu bilmiyor doğru dürüst xbox ne diyolar bana ps3 gibi bişey diyorum anca anlıyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robin Hood Theory

tanıtımı yapılırken 3 kırmızı verirmiş alet, ne şenlik olur ama? sonra açıklama gelir. elimizdeki konsolların hepsi bozuk olduğu için çıkma parçaları temin edebileceğimiz uygun donör beklenmektedir. imza müdüriyet

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

quote:

sen %10 kısma giriyosun demek ki
    buda sana kapak olsun dostum.

• quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

quote:

Orjinalden alıntı: Miex

Türkiyede nerede Playstation'ı bitirecekler, Xbox'ı bilen bu ve bunun dışındaki bir kaç forumdaki konsolcular dışında kaç kişi Xbox diye bir şey duymuştur acaba?

evet bu söylediğinde haklısınbizden başka kimse xbox ın ne olduğunu bilmiyor doğru dürüst xbox ne diyolar bana ps3 gibi bişey diyorum anca anlıyolar

Bende aynısını diyorum adama xbox 360 aldım diyorum o da neki diyor bende direk ps3 diyorum, aynı bu şekilde bir abiye 360 aldırttım adam ne zaman killzone 2 çıkacak diye soruyor her gün bende daha çıkmasına daha var dıyorum

• Aynısı bendede oluyor.Annem xbox a playstation diyor
  • Bununla ilgili 26 Aralıkta microsofta mail attım. Puanlar, live üyeliği ve 360 resmi satışı için gönderdiğim mailin bir kısmını, gelen maili aynen yazıyorum:

Live üyeligi ve Microsoft pointleri Türkiye'de kullandigim kredi
    kartimla alamamaya basladim. Çünkü Türkiye'de XBOX360 satisi resmi
    olarak yok. Microsoft'un oyun konsollari konusunda , Nintendo ve Sony
    nin yaptigi gibi neden Türkiye'de girmedigini, neden onlar gibi
    Türkiye'ye güvenmedigini anlamis degilim. XBOX360'in resmi olarak
    Türkiye'ye girip giremeyecegini, girmese bile en azindan Live üyelik
    kartlari ve Microsoft puanlari için baska bir satis yolu olup
    olmayacagi (Microsoft sitesinden veya resmi olarak satilmasi)
    hakkinda bilgi edinmek istiyorum.

Cevap yazıp lütfetmişler:

Xbox ürünü henüz Türkiye''de yetkili Microsoft distribütörleri tarafindan getirilmemektedir. Bu nedenle de Microsoft tarafindan oyunlarinin da satisi yapilmamaktadir. Xbox in Türkiye''ye gelis tarihi konusunda Microsoft Amerika tarafindan net bir bilgi saglanmamistir.

Bilgileriniz sistemimize kayit edilmistir, Xbox ve oyunlarininin satisi Türkiye''de baslandiginda sizlere e-posta yoluyla bilgi gönderecegiz.

Sorulariniza her zaman açik oldugumuzu belirtir, çalismalarinizda basarilar dileriz.

Saygilarimizla,

Mediamark ın reklamında olabilir. Ben Elite makinam Pragtaki Electroworldden alındı. Ancak önemli olan Türkiye distribütörleri olması.

• Eğer zamanında getirmiş olsalardı Xbox alırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robin Hood Theory

tanıtımı yapılırken 3 kırmızı verirmiş alet, ne şenlik olur ama? sonra açıklama gelir. elimizdeki konsolların hepsi bozuk olduğu için çıkma parçaları temin edebileceğimiz uygun donör beklenmektedir. imza müdüriyet

Bende tam bunu yazacaktımOtacon diyor ya ekran karardı diye,düşünsenize makına 3 kırmızı görmüş ve ekranda ''game over''' yazısı çıkıyor
    Neremizle gülerdik acaba bu olaya

• quote:

Orjinalden alıntı: theronin

Cevap yazıp lütfetmişler:

Xbox ürünü henüz Türkiye''de yetkili Microsoft distribütörleri tarafindan getirilmemektedir. Bu nedenle de Microsoft tarafindan oyunlarinin da satisi yapilmamaktadir. Xbox in Türkiye''ye gelis tarihi konusunda Microsoft Amerika tarafindan net bir bilgi saglanmamistir.

Bilgileriniz sistemimize kayit edilmistir, Xbox ve oyunlarininin satisi Türkiye''de baslandiginda sizlere e-posta yoluyla bilgi gönderecegiz.

Sorulariniza her zaman açik oldugumuzu belirtir, çalismalarinizda basarilar dileriz.

Saygilarimizla,

Sanırım MS Xbox sorularına kopyala yapıştır yapıyor banda aynı cevabı verdi

• bence direk otomatik sistem xbox kelimesi geçiyorsa mailda hemen o cevap geliyor sistemden, çünkü yanıtlar alakasız genelde.
    içinde xbox konsol filan geçmeden sorabilme kabiliyeti olan öyle bi denesin :)
    bu maillar canlı birisine ulaşmadan cevaplanıyor bence
  • Ms'de çalışan eş dosttan bildiğim kadarıyla yakınlarda yapılacak bir xbox lansmanı yok. bir kaç büyük teknoloji marketi, xbox360'ı ithal ürün kapsamında tekil olarak satacak deniliyor son olarak. kısacası xbox360 türkiye gibi bir olay yakın zamanda yok.
  • xbox 360 emekliliğini Türkiye'de geçirecekmiş. gelse ne olur, gelmese ne olur artık. benim gözümde PS2'nin önceki nesilde kazandığı başarıyı Xbox 360 bu nesilde yakalayamayacak. PS3 biraz daha atak yapsa da muhtaç etmese şu kolay bozulan fan konsoluna. yani gerçek kral tahtına geri dönsün
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.