Şimdi Ara

Xbox 360 Slim 4Gb Mat Kasa FW LT 2,0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsollar >> Xbox >> Xbox 360 Slim 4Gb Mat Kasa FW LT 2,0
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    131 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    20 Ocak 2011

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ankara Pandora Game den aldığım Xbox 360 Slim 4 GB Mat Kasa FW LT 2,0 cihazımı 450 tl satıyorum.
    Daha önce bu forumdan wii ps3 de sattım.Hatta hep zararına sattım.Satma nedenim konsolların bana göre olmadığını anlamam oldu.Masaüstü bilgisayara geri döndüm.

Cihazda çizik kırık çıkık vs hiç birşey yoktur.Zaten toplamda 5 kere açıp oynamışımdır.
    Cihazla birlikte 4 tane çerez vercem.
    Ayrıca 2 tanede verbatim dl 8,5 gb boş dvd vercem.Araştıran ne işe yaradığını bulur.
    Cihazın dvd keyide elimde mevcuttur alana verilcek.
    Kitapçığıydı kutusuydu içindeki aparatları ıvız zıvırı herşeyi duruyo.

Yok alıcam ama para şu gün elime geçcek gün geldiği zamanda ortadan kaybolcak adamlar mesaj atmasın.
    Ölücüler mesaj atmasın.
    Satış Ankara içi tercihimdir.Ankara dışında olanlar ya burdan akraba dost şeklinde ya da önce para sonra kargo şeklinde olur.
    Resim istiyen ciddi alıcılara resimde konur.

Yorum serbesttir.Döktürün bakalım.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |

• Binbaşı
    1593 Mesaj
    Referanslar: 80

Katılım Zamanı
    08 Şubat 2009

pm
    |
    |
    Sevdiği Sözler » @[email protected]@Vİ[email protected] B£B£GÎΜ♂♀ “Oklarımızdan güneş kararacak” dedi Persli Elçi ve Spartalı Diekenes güldü. “Öyleyse biz de gölgede savaşırız” PC MOD Corsair 760t Beyaz Kasa // Asus Rog Switch Pg279q Gaming İps Monitör // Zotac Gtx 980 Amp Edition! Backplate Ekran Kartı // Asus Maximus Vııı Ranger Z170 lga 1151 Rog Gaming Anakart // Evga Supernova 850 Waat G2 Gold Modüler Psu // Kingston Fruy 4x4 16gb ddr4 2666 Mhz Soğutuculu Ram // İntel i7 6700k 6.Nesil Skaylake 8x 14 nm İşlemci // Silverstone Tundra Td-02 Mavi Işıklı Sıvı Soğutma // Evga Kırmızı Sleeved Modular Supernova G2/P2/T2 Kablo // Seagate Barracuda 64mb Hdd // İntel 180gb 335 Serisi Sata 3.0 SSD ( 500MB Okuma / 450mb Yazma ) // LG DVD RW *** PS4 500 GB JET BLACK TR ***
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    04 Şubat 2010

Durum
    Forumda değil

cevap yokki ürünü alalım 2 gündür peşindeyiz:)
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Ocak 2011

Evdeki sorunlar yüzünden nette giremiyodum.İlan günceldir.
    |
    |

Katılım Zamanı
    24 Haziran 2006

1 Not
    pm
    |
    |
    Prensip gereği referans tutmuyorum ve başkasına referans olmuyorum , iki kişi arasında olan alışverişin başkaları tarafından bilinmesine ya da örnek olmasına gerek yok, ürün alırken önce parayı aktarırım sonra ürünü alırım , aynı şekilde ben bir ürün satarken önce ücret hesaba yatar , ardından ürün kargoya verilir .
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.