Şimdi Ara

Xbox 360 oyunlarını Xbox One'a alamıyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Malum şuanda e3 süper indirimleri var ben de red dead redemption almak istiyorum ancak satın alamıyorum.
    Xbox one oyunlarını çok rahat satın alabilirken 360 oyunları başka siteye yönlendirdiği için mevcut ödeme yöntemimle satın alamıyorum.
    3 farklı kredi ve banka kartıyla denememe rağmen aynı sorunu yaşadım. yani karttan yana bir sıkıntı olmadığına eminim.

Aldığım hataları da ek olarak ekledim arkadaşlar.

Teşekkürler, iyi forumlar.Xbox 360 oyunlarını Xbox One'a alamıyorum.Xbox 360 oyunlarını Xbox One'a alamıyorum.

• sanal kartla almayî denediniz mi? Ben sanalkartla aldım sorun çıkmadı.Bunu değil beyond good and evil aldîm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    Sanal kartım yok maalesef, kredi ve banka kartlarına sahibim neden böyle oluyor anlamıyorum

• Up güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Enhyy170431

Up güncel
    Site dısında makineyi denediniz mi? Yani makine üzerinden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildim bileli bu X360 oyunlarını alma işi sıkıntılıydı. Zamanında da bölge uyumsuz cart curt hataları verir VPN kasardık. Oyun inerdi fakat 1 gün bile sürdüğünü bilirim VPN yüzünden.

XO'da ilk zamanlar sıkıntı olmuyordu X360 oyunlarını alımda sonra ne alaka ise sistem direk yok işlem başarılı olmadı diye kapıyı göstermeye başladı. XOX'i satalı 2 ay oldu rahat. Son durum nedir bilemem ama Microsoft şalteri indirip kaldırmayı epey seviyor gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.