Şimdi Ara

Xbox 360 Kutulu Tam Set [400TL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Xbox 360 Kutulu Tam Set [400TL]

Cihaz oldukça temiz ve sorunsuzdur. Oyun oynayarak uzunca test ettim. Jasper board modeldir. Ne 3K hatası vermekte ne de ısınmaktadır. Kendim de aynı modeli kullanıyorum, açık ara en iyi Xbox 360 modelidir. Orjinal olup JTAG veya FW uygulanmamıştır. Sadece orjinal oyun çalıştırmaktadır. Hafızası 120 GB olup içinde test etmeniz için bir adet oyun yüklüdür (Metal Gear Rising).

Kolun kondisyonu da hayli yüksek olup sorunsuz çalışmaktadır. Tuşları ilk günkü gibidir. Kitapçıları ve kutusu aynen mevcuttur lakin kutu biraz yıpranmıştır. Kutusuz farz edebilirsiniz. Oyun oynamak isteyen birisini kesinlikle memnun eder. Arzu edene her türlü detaylı fotoğraf ve video gönderilir.

İlgilenenler için elimde kutulu, tertemiz, sorunsuz Kinect kamera da bulunmaktadır. Detaylı ilan dükkanımda mevcuttur (https://forum.donanimhaber.com/xbox-360-kinect-kamera-kutulu-350-tl--149506140).

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mersin Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.