Şimdi Ara

xbox 360 için battlefield 3 önsipariş verenlere bir soru...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shopto, Zavvi isimli sitelerle Aral'ın fiyatlarını karşılaştırdığımda hemen hemen aynı hatta taksitlendirme olduğunu gördüm. Benim merak ettiğim acaba önsipariş verenler hangi siteden önsipariş verecekler/verdiler ya da istanbul içi uygun fiyata nereden alacaklar? (Limited Edition ya da Standart farketmez.)

• Ben DR dan vercegim fiyatida 140 lira hem yurtdisi kadar riskli degil
  • D&R: 6 taksitli fiyatı 143 TL. Maximum kartlara aynı fiyata 12 taksit var.

Shopto-Takipli kargo ile:127 TL
    Shopto-Takipsiz kargo ile:118 TL
    Zavvi-Bedava Takipsiz kargo:113 TL

1 kere kaybolduğu, 1 kere de 6 haftada geldiği için, takipsiz kargoya tövbeliyim. Forumda da örnekleri mevcut zaten. Bu yüzden kimseye de tavsiye etmiyorum. Alsam takipli alacağım için, 15 TL farka değmez yurtdışından almak. En azından bandrollü oyun almış olurum.

Taksit avantajıyla, Türkiye'de en uygun D&R gözüküyor şimdilik. Keşke diğer popüler oyunlar da 3 aşağı 5 yukarı bu fiyatlara satılsa. Son kurlardan sonra, yurtdışı siteleri çok gereksiz artık.

Edit:Fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 29 Ağustos 2011; 5:37:54 >
  • Son zamanlarda kurun yükselmesi ile zaten böyle özel oyunlardsa Shopto sitesinin pek özelliği kalmadı. Ülkemizdeki fiyatlarla arada pek fark yok üstelik buradan aldığımızda ciddi taksit imkanlarımız var.
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Gayet bilgilendirici, tatminkar cevaplar verildi. Umarım bu yönde benim gibi alışveriş yapacak kişilere de yardımcı olur.
  • Ben shopto dan verdim. LE olandan aldim.
  • Genelde ilk adres Shopto, Zavvi, TheHut gibi siteler gözükse de; D&R'dan bana da mantıklı geldi. Ben D&R'dan geçeceğim önsiparişi.
  • Overgame daha mantıklı geliyor bana şu an.
  • Virtua Tennis 4 XBOX D&R fiyatı 161.99 TL
    Shopto fiyatı.. 87.55 TL denk geliyor.. (GRB)
    Arada 74.44 Tl azımsanamıyacak bir fark var.

Normal de oyun değişim alanında, oyun takaslarken bile 3-5 liranın tartışması oluyor insanlar arasında. Şimdi bu mesajları görmek komik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAD MAX

Virtua Tennis 4 XBOX D&R fiyatı 161.99 TL

Normal de oyun değişim alanında, oyun takaslarken bile 3-5 liranın tartışması oluyor insanlar arasında. Şimdi bu mesajları görmek komik..

Burada kimse shopto'dan 88 TL'ye gelecek oyunu, 160 TL'ye alalım demiyor. Anlayamamış olabilirsin, senin için 1 kez daha özet geçeyim bak;

Shopto-Takipli-Tek çekim: 127 TL
    D&R-Kargo dahil-6-12 ay Taksitli: 143 TL

Umarım şimdi ne demek istediğimizi anlamışsındır
  • BF için gayet mantıklı D&R dan almak.
  • 15-20 lira için riske girmeye değmez. En mantıklısı D&R dan almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: MAD MAX

Virtua Tennis 4 XBOX D&R fiyatı 161.99 TL

Burada kimse shopto'dan 88 TL'ye gelecek oyunu, 160 TL'ye alalım demiyor. Anlayamamış olabilirsin, senin için 1 kez daha özet geçeyim bak;

Shopto-Takipli-Tek çekim: 127 TL
    D&R-Kargo dahil-6-12 ay Taksitli: 143 TL

Umarım şimdi ne demek istediğimizi anlamışsındır

Evet,
    Ben genel olarak bütün oyunlar deniliyor sandım.

• d&r'da acaba çıkış günü olur mu ona göre alayım ben de.
  • şimdi thehut'tan yüzde on indirim kodu geldi dün bende battlefield'i ön sipariş verdim.bugünün kuru ile 98 liraya denk geliyor.dr ile 45 lira fark için iptal edilmez yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

şimdi thehut'tan yüzde on indirim kodu geldi dün bende battlefield'i ön sipariş verdim.bugünün kuru ile 98 liraya denk geliyor.dr ile 45 lira fark için iptal edilmez yani..

Tabi ki,45 TL azımsanamayacak bir miktar.Gerçi ben hala karar veremedim nereden alacağıma.Kadıköy spotçularını bekleyeyim diyorum.D&R'dan daha ucuza satarlar herhalde.Hemde gider elden alırız,kargo yolu bekleme stresine girmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

şimdi thehut'tan yüzde on indirim kodu geldi dün bende battlefield'i ön sipariş verdim.bugünün kuru ile 98 liraya denk geliyor.dr ile 45 lira fark için iptal edilmez yani..

Tabi ki,45 TL azımsanamayacak bir miktar.Gerçi ben hala karar veremedim nereden alacağıma.Kadıköy spotçularını bekleyeyim diyorum.D&R'dan daha ucuza satarlar herhalde.Hemde gider elden alırız,kargo yolu bekleme stresine girmek istemiyorum.

Ben de böyle düşünüyorum.. Hiç shopto, thehut, zavvi sitelerinden alışveriş yapmadım. Hani kargo sıkıntısı, bekleme sıkıntısı gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorum. Hemen elden alabileceğim bir yer olsa ne güzel olur. Bir de Limited Edition şart. Standart pakette harita dlc'leri yok. Geçen gün Forumİstanbul Saturn'e gittim, Battlefield 3 Önsipariş standı yapmışlar. Battlefield 3 kapaklı boş DVD kutularını raflara dizmişler. Tabii ben çıktı mı lan, noluyor diye saldırdım standa . Meğer önsipariş satışını yapıyorlarmış o boş kutuların üzerinden isim ve adres gibi bir şey yazdırıyorsun ya da içinden çıkan kuponu çıkış günü geldiğinde direkt vererek teslim alabiliyormuşsun. Merak edenler için etiket fiyatı: 160,00 TL idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi relaxmovie -- 30 Ağustos 2011; 21:36:48 >

• Ben thehut'tan %10 indirim koduyla aldım 98 TLye geldi, tamam taksit falan var da bır oyuna 150 TL de vermem açıkcası, maşallah takipsizlerde de bır sıkıntım yok :)
  • overgame den 144 tl ye 12 taksitle aldim :)
  • Bende shoptodan almayı düşünüyordum ama şu yazıyı gördükten sonra korktum bu yazıda tam olarak ne yazıyor biri tam çevirisini yapabilir mi ? Galiba burada kargo nedeniyle avrupaya 28 gün gecikmeli gelebilir diyor doğru mudur?
    quote:

Delivery Promise:
    We're aware that sometimes your items may go missing via Royal Mail, which we have no control over. Royal Mail wait 15 working days to declare a package lost, we will send you a replacement if you haven't received it after 15 WORKING DAYS for the UK, 28 WORKING DAYS for the EU, or 40 WORKING DAYS for the rest of the world to make sure you go through minimum inconvenience. (Subject to completion of our online lost parcel form!)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.