Şimdi Ara

XBOX 360 ELİTE SAHİPLERİ İÇERİ.. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87
Cevap
1
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Hocam deneme yapacağım diye de çok zorlama aleti. Günde şu kadar oynamalıyım diye kendini sınırlandırmana da gerek yok, aralıksız 2 saati geçme, sonra dinlendir 1 saat kadar, sonra istersen devam et. Gözlerin için de iyi olur, benim gözlerim 3 saatten sonra damarlanmaya başlıyor.

anladım sağolasın bu alet benim tempoma yeterli gelecek gibi ps3 e göre daha soğuk ama daha sesli bir cihaz... crysis 2 de anti aliasing bakımından süper ama dediğim gibi dvd upscale 107 ekran lg lcd de kötü gözüküyor..
  • Bence kendini sınırlandırma. 2 saat oynamak ve 1 saat dinlendirmek falan gereksiz. Daha doğrusu konsolun bozulmaması için yapacaksan gereksiz. Göz sağlığı açısından gerekli olabilir. O sana kalmış artık.

DVD upscale konusunda pek birşey beklememek lazım bu tür aletlerden ama FSAA konusunda iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

Bence kendini sınırlandırma. 2 saat oynamak ve 1 saat dinlendirmek falan gereksiz. Daha doğrusu konsolun bozulmaması için yapacaksan gereksiz. Göz sağlığı açısından gerekli olabilir. O sana kalmış artık.

DVD upscale konusunda pek birşey beklememek lazım bu tür aletlerden ama FSAA konusunda iyidir.

Hocam 2 saatten sonra konsolu dinlendirmesi mantıklı, şunun için mantıklı; 1 saat içerisinde konsol yüksek sıcaklıklara erişecektir, ondan sonra çok fazla zorlamamak gerekir. Tabî ki kendi bilir ama onun yerinde olsam böyle yapardım. Kendi Jasper konsolumu gönül rahatlığıyla 8 saat çalıştırdığım bile oldu ama Falcon+ikinci el olunca azami dikkat gösterilmesi gerektiği kanaatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: .ZeuS.

Bence kendini sınırlandırma. 2 saat oynamak ve 1 saat dinlendirmek falan gereksiz. Daha doğrusu konsolun bozulmaması için yapacaksan gereksiz. Göz sağlığı açısından gerekli olabilir. O sana kalmış artık.

Hocam 2 saatten sonra konsolu dinlendirmesi mantıklı, şunun için mantıklı; 1 saat içerisinde konsol yüksek sıcaklıklara erişecektir, ondan sonra çok fazla zorlamamak gerekir. Tabî ki kendi bilir ama onun yerinde olsam böyle yapardım. Kendi Jasper konsolumu gönül rahatlığıyla 8 saat çalıştırdığım bile oldu ama Falcon+ikinci el olunca azami dikkat gösterilmesi gerektiği kanaatindeyim.

Orası öyle, haklısın ama olan bitenlerden sonra bir de kendini oyun oynarken sınırlarsa, daha kötü olur diye düşünüyorum. Şahsen böyle birşey benim başıma gelse, herhangi bir sınırlandırma yapmadan alet bozulana kadar oynardım. Yani sırf aletin bozulma ihtimalini düşünerek kapatmazdım oyun oynamak istememe rağmen. Bunu demek istedim.

• arkadaşlar uzun süre oldu forumdan uzak kaldım. cihazı falcon board olduğunu belirterek aldığım fiyata başka birine sattım. sonra gene aynı fiyata iki kollu jasper elite aldım kozmetik olarak çok daha temizi. bilkons a götürdüm kontrol ettirdim ve aldım. jasper daha az ısınıyor falcona göre... içim rahatlasın diye 15 tl kargo ödedim o kadar... değer heralde...
  • Beyler 350 tl ye
    Jasper Elite
    120 Gb hdd
    Bansız
    Fw li konsol alınır mı

Yoksa Arcade 1.73 fw li bansız
    jasper kutu içerikli 360 a alınır mı bi ilan var temizmiş adamın dediğine göre
  • Beyler şimdi arcade mi alim yoksa elite mi

Eğer elite se paraya ihtiyaç ne kadar vardır ?

Kararsız kaldım aslında karne döneminde para toplayabilrim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.