Şimdi Ara

XBOX 360 ELİTE SAHİPLERİ İÇERİ.. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boatswain

quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

Aldığın konsolun falcon board olmasını şimdiden unut ve alacağın keyfe bak. Kafayı jasper'a takarsan şimdiden oyun işi yaş olur senin için. Kötü bir deneyim oldu de gülüp geç ve oyunlardan alacağın keyfe bak.

sağolasın ama ne bileyim falcon board vebalı gibi muamele gördü forumda... 350 tl ye elite 120 gb lık xbox 360 oyunlu aksesuvarlı ve kutulu diye avunuyorum ama arkadaşların dediğine göre patlama ihtimali yüksekmiş ondandır hüznüm

Dostum takılma buna ben ilk çıktığında aldığım Xbox falcon board'ı yanlış hatırlamıyorsam sürekli açık dururdu hiç bir şey olmadı şans işi yani öyle kafana takıp durma keyfine bak.

• ya dediğim gibi işte arkadaşlar çok soğuttu beni bu durumdan. satıcı arkadaşta ilgisiz parayı yolladık ilgiyi kesti gibi onada ayrı canım sıkkın
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

ya dediğim gibi işte arkadaşlar çok soğuttu beni bu durumdan. satıcı arkadaşta ilgisiz parayı yolladık ilgiyi kesti gibi onada ayrı canım sıkkın

Kesin patlayacak diye birsey yok, sadece patlama ihtimali var, Jasper alsaydın olmayacaktı. Satıcı zaten bir âdîlik yapmış, inşallah cihazı adam gibi kullanmıştır zamanında. Sen de dikkat edersin, idare edersin. Ama çok acele etmissin, verdigin para da az değil. Bir hayır vardır deyip önüne bakman en iyisi.
  • hayırlısı ne yapalım işte...
  • XBOX360 120GB Elite Versiyonun Falcon Boardu varmıydı? ben sadece arcade olanlarda var diye biliyorum. Umarım 2009 tarihlidir, yoksa hiç düşünmeden geri yolla arkadaşım aranızda yazışma filan olduysa da site yönetimine bildir cihazı iade et. Olumlu sonuç alırsan Elite değil Slimlerden al. Elite sürümde az da olsa 3K ihtimali onda da var çünkü. Slim donanım olarak çok daha iyi durumda wirelesste var. ayrıca kinect için aparat istemiyor, şarj kiti var mıydı bilmiyorum ama. Neyse şansın açık olsun...
  • valla adam dün düğün vardı kusura bakma diyerek cevap verdi sabah kargolamış 175 w yazıyor demezmi adaptöründe ... beynimden vurulmuşa döndüm... YURTİÇİ KARGO SERİ B SIRA 557323 DİYE YAZMIŞ...SORGULAYABİLEN VARSA BUYURSUN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boatswain -- 23 Kasım 2011; 9:27:32 >
  • Valla böyle dolandırıcı çok,MirrorMask diye bir üçkağıtcı vardı bu forumda,nickini de değiştirmiş milleti soymaya devam ediyordu,seninki yine iyi,o adam tamir görmüş konsolu sıfır diye satıyordu,süresiz banladılar uyanığı,belki yine fake üyelik alıp sazan avına devam ediyordur,Allah korkusu da yok bu üçkağıtcılarda,gerçi bunlara kızmıyorum,bu tip adamlardan konsol alan,konsolunu tamir niyetine gönderen adamlarda suç

Senin olan olmuş,o adam haysiyetli biri olsa falcon konsola jasper boardlı demez,belli ki kazıklayacak birini aramış,sen yine de bu olayın peşini bırakma,konsolun içine de bak belki arızalı tamir görmüş bir konsol sattı,zaten 2008 falconsa bayağı bir oynamıştır o konsolla,yani onun ömrü kısadır baştan söyleyeyim,

Ucuz mal aramayın böyle elektronik aletlerde,100-150 fazla verin içiniz rahat olsun,yoksa böyle durumlarda geri dönüş geç olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 23 Kasım 2011; 9:42:05 >

• Zamanında benim de başıma geldi buna benzer bir olay. Çok dikkatli olmak lazım. O dolandırıcılardan çıkar o para bir şekilde. Kanser olsun alayı, yavaş yavaş eriyerek gitsinler.
  • quote:

Zamanında benim de başıma geldi buna benzer bir olay. Çok dikkatli olmak lazım. O dolandırıcılardan çıkar o para bir şekilde. Kanser olsun alayı, yavaş yavaş eriyerek gitsinler.

sağolasın bakalım gelsinde falcon malcon oynıcaz artık... bozulursada satar jasper arcade alır hdd ve kolu onda kullanırım
  • Özel mesajlarda da konuşuyoruz ama buradan da söylemek istiyorum. Burada o kadar söyledim bu forumun ikinci el kısmına öncelik verin, ürün satın almadan önce mutlaka bizden fikir alın ve satıcıyla konuşun diye. Bu tür olaylarda insan hevesli oluyor ve işlerin hemen hallolmasını istiyor evet ama bu konsol işinde o kadar fazla dolandırılma oluyor ki, bunların önüne geçmenin tek yolu bu söylediklerim.

Konsol eski modelse eğer, ille de bozulacak diye birşey yok. Ama büyük ihtimalle bozulacak. Bu bir gerçek. Ayrıca ortada söylenmiş bir yalan var. Bu durumda, söylenmiş yalanların sadece bir tane olduğundan da emin olamayız. Adam konsolu neden satıyor, bozulup tamir ettirip mi satmış? Bunlar konusunda da yalan söylemiş olabilir. Bu konuları da konuşmuştuk ama pek bir işe yaramamış anlaşılan. Şahsen üzüldüm ben olayın böyle sonuçlanmasına. Umarım gelen konsolda ciddi bir sorun yoktur da başın ağrımaz. Gelişmeleri merakla bekliyorum.

• ürünü ambar tesellüm fişi ile teslim etmiş sanırım kargo sistemi açılmadan gidip vermiş. aradım abi herkes kendince yorum yapar ben makineme güvenmesem neden günaha gireyim sağlam cihaz. bir heves aldım sonra oynamayı kesince satayım dedim dedi.
  • Cihazın şimdilik sağlam olması,ileride bozulmayacağı anlamına gelmez,2008 üretimliler falcon ve ömrü jasperlara göre çok daha az deseydin telefonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Cihazın şimdilik sağlam olması,ileride bozulmayacağı anlamına gelmez,2008 üretimliler falcon ve ömrü jasperlara göre çok daha az deseydin telefonda

dedimde sorun olmayacak abi bozanlar günde 10-15 saat oynayanlar dedi
  • Alakası yok fakat diyelimki bozulmadı fakat adam sana jasper demedi mi ? Ortada bir yalan var sonuçta,adam yalanının ortaya çıktığını anlamış ve mıçıp sıvama moduna geçmiş gibi geldi bana...
  • banada öyle geldi dostum ama parayı yollayınca oynayacak kozun olmuyor maalesef...
  • Senin olay yine iyi. Zamanında PSP ilk çıktığında dolandırıcının biri alıcıya PSP diye tetris yollayıp 400 kağıt çarpmış adamı.

Tek düşüncem o konsol bir sene dayanabilsin öpte başına koy. Neden bir sene diyorum çünkü az veya çok oynamaya göre değişiyor bu süre. Fazla oynamazsan 1.5 sene bile gideri var ama tabiki elektronik şans işi birazda, bakarsın daha uzun süre bile dayanabilir.

Konsol gelince hemen oynamaya başla. Dehşet konsoldur XBOX360.
  • quote:

Senin olay yine iyi. Zamanında PSP ilk çıktığında dolandırıcının biri alıcıya PSP diye tetris yollayıp 400 kağıt çarpmış adamı.

Tek düşüncem o konsol bir sene dayanabilsin öpte başına koy. Neden bir sene diyorum çünkü az veya çok oynamaya göre değişiyor bu süre. Fazla oynamazsan 1.5 sene bile gideri var ama tabiki elektronik şans işi birazda, bakarsın daha uzun süre bile dayanabilir.

• quote:

Senin olay yine iyi. Zamanında PSP ilk çıktığında dolandırıcının biri alıcıya PSP diye tetris yollayıp 400 kağıt çarpmış adamı.

zaten görüntü kalitesi ve pcmin dayanmadığından xboxa geçiş yapmak istedim. ben en fazla haftada 4-5 gün 4er 5 er saat oynarım... baktım patladı arcade alırım patlayınca arcade fiyatlarıda azda olsa düşer.. hdd si kabloları joypadi kullanırım...

• Ambar tesellüm söz konusuysa, kargoyu adresten aldırmıştır. Kendisi gidip kargo şubesine teslim etmemiştir. Bu durumda adresten alım ücreti de kargo bedeline dahil edilir.

Bence de ortada söylenmiş bir yalan var. Falcon makineyi Jasper diye satıyorsa, bu yalana başka yalanlar da eklemiş olabileceğini düşünüyorum. Falcon makineler piyasadayken millet bozulan konsollarını tamir ettirir, 1-2 hafta idare edecek duruma getirince de hemen satarlardı. Bu olayın da benzer bir olay olmamasını umalım.

Ayrıca Falcon makinelerin bozulması tamamen rastlantısaldır. Öyle günde 15 saat oynanacak diye birşey yok ille de. Ben kutusundan çıkar çıkmaz bozulan konsol da gördüm, senelerce bozulmayan da gördüm. Genelde 1 seneyi doldurmadan bozuluyorlar ama. Hem kendi konsollarımdan hem de forumlardan takip ettiğim kadarıyla böyle. Bir ara 8 ay ömür biçiliyordu bu aletlere.
  • Hocam sen bunu kullan bozulunca direk slime gecis yap bence kafan rahat olur
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.