Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

XBOX 360 Elite Pal 2 Aylık MediaMarkt Faturalı 450 TL

3
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Konsollar ve aksesuarları >> Konsollar >> Xbox >> XBOX 360 Elite Pal 2 Aylık MediaMarkt Faturalı 450 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      154 Mesaj
      Referanslar: 14

Katılım Zamanı
      24 Ağustos 2004

Durum
      Forumda değil

26 Eylül 2010 19:12:04 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Merhaba Arkadaşlar
      Temmuz ayında Media Markt tan satın almış olduğum konsolumu satıyorum. Konsolu Splosion Man ve Gears of War 2 - 3 için satın almıştım. Lakin Splosion Man den hevesimi aldığım ve deneme amaçlı pc de gears of war ı kablolu kol ile oynayıp beceremediğim için konsolu satıyorum. Son 1 aydır çalıştırmadım bile. 0 ayarındadır.
      Konsol Türkiye'deki muhtelif yerlerde satılan 3 - 6 aylık garantili konsollardan değildir. 2 sene media markt garantilidir. Faturası vardır. Firmware atılmamıştır. Yanında Aliens Monsters ve Tomb Raider Underworld oyunu da beraberinde verilecektir. Live'a kayıtlıdır. Ürün Jasper Board dır. Arkasında yazan üretim tarihi 2009 - 06 - 03 tür.
      Fiyat 500 lira idi > 450 oldu.
      Takas şimdilik düşünmüyorum.

|
      |

Alışveriş Yaptıklarım: ***CoNDoR*** , afowos , darkfire- , Oxxommo , vincee , cavador , racer007 , öztin
      Sorunlu Alışverişler: "Smela" Canon EOS 300D satıldı.İçinde bazı malzemelerim unutulmuş.Geri göndermedi.

• Yüzbaşı
      395 Mesaj
      Referanslar: 51

Katılım Zamanı
      06 Eylül 2010

Durum
      Forumda değil

26 Eylül 2010 21:00:50
      pm
      |
      |

• Binbaşı
      1026 Mesaj
      Referanslar: 20

Katılım Zamanı
      20 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

26 Eylül 2010 22:44:01
      pm attım
      |
      |

REFERANSLAR -- Comiser -- Öztin -- Zioboroty-- Pixel-- Player -- Pisina -- Isırgan -- Mkoyuncu -- Alişeker -- Ahmet_tem -- Fatalist -- Meneme2002 -- Al pac -- Bestpowerteams -- Thebelair -- Mr.marvel -- Bahadır _bado -- Vgulgec x2 -- Barbarostugrul -- Gencfenerli_ertan -- Mericg -- Gallavi -- Murat99 -- Mus_efe -- Tvardar -- Esh -- Safakhan -- Plextor -- pEgaTR -- kadirbey123 -- burak9006 -- maverick_2006 -- spaydix --serkemal --neo_dracula -- Salenko = çok daha fazlası..
    • Binbaşı
      1026 Mesaj
      Referanslar: 20

Katılım Zamanı
      20 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

29 Eylül 2010 23:37:30
      Ürün Tarafımca alınmıştır. Yakup bey çok temiz dürüst birisidir kesinlikle .

Ürün alacak arkadaşlara tavsiyem düşünmeden tercih edebilirler..
      |
      |

REFERANSLAR -- Comiser -- Öztin -- Zioboroty-- Pixel-- Player -- Pisina -- Isırgan -- Mkoyuncu -- Alişeker -- Ahmet_tem -- Fatalist -- Meneme2002 -- Al pac -- Bestpowerteams -- Thebelair -- Mr.marvel -- Bahadır _bado -- Vgulgec x2 -- Barbarostugrul -- Gencfenerli_ertan -- Mericg -- Gallavi -- Murat99 -- Mus_efe -- Tvardar -- Esh -- Safakhan -- Plextor -- pEgaTR -- kadirbey123 -- burak9006 -- maverick_2006 -- spaydix --serkemal --neo_dracula -- Salenko = çok daha fazlası..
Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.