Şimdi Ara

XBOX 360 20 gb HD yi 120 ve 250 ye YÜKSELTME... (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
0
Favori
55.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Neso

şans bende harici 120 vardı içinde wd oldunu biliyordum ama Bevs oldunu bilmiyordum dün baktım bevs çıktı akşam deniyecem bakalım inş yaparım hepsiburdada 60-80-160 bevs serisi mevcut 120 yok sanırım ama 160 lığa 120 hddss atılırsa 120 olarak görürmü bilmiyorum am a araştırmak lazım

arkadaşlar dünakşam yoğun çabalarım sonucu bende 120 göstemeyi başardım bende hddhack ilk önce görmedi 1-4 kadar seçenekler çıktı ilk önce hepsini denedim görmedi ama anakartın üzerinde jmicron SATA yerine takınca kabloyu direk gördü ve fw yapabildim xboxda 107 gb olarak gördü ama şimdi bi sorunum var söyleki 20 gb içindeki verileri 120 atamadım 20 den explorer360 ile verilerin yedeğini alıp 120 taktığımda explorer360 120 yi görmüyor hertürlü denedim olmadı bu youtubedeki videoda explorer360bev diye olan başka bir programmı nasıl halletcez bilgisi olan varmı

• Arkadaşlar şunu sormak istiyorum. Diyelim 120GB HDD yi PC tarafında halettik. 120GB HDDyi XBOX360'a takmadan öncemi 20GB'ın kopyasını 120GB'a atıyoruz, yoksa XBOX360'ta format attıktan sonramı?
  • @hdblack35
    Önce xbox a takıp format atman gerekiyor

@Neso
    120gb ı xbox a taktıktan sonra format attın değil mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: quaran

@Neso
    120gb ı xbox a taktıktan sonra format attın değil mi?

evet xbox a takınca serial no istedi bende consolun serialini girip start yapınca kendi format attı ve 107 gb olarak gördü ama xpoler360 da görmüyor diğer 20 gb görüyor 120 de yok
  • xplorer360 hdd i görmediğinde hex editör programları ile bir kaç işlem yapılıyordu.. tabii okuduklarımdan aklımda kalanlar bunlar
    kendim henüz o aşamaya gelemedim çünkü. şu torx seti bir ulaşsa elime .. sırf bu iş için ebay den aldım geçen hafta
  • quote:

xplorer360 hdd i görmediğinde hex editör programları ile bir kaç işlem yapılıyordu.. tabii okuduklarımdan aklımda kalanlar bunlar
    kendim henüz o aşamaya gelemedim çünkü. şu torx seti bir ulaşsa elime .. sırf bu iş için ebay den aldım geçen hafta

hocam ebay e ne gerek var torx seti praktiker yada yapı marketlerde baksan süper setler var hemide ucuz olur kargo felan uğraşmazsın
  • bu hdd yi izmirde bulabileceğim bir yer bilen varmı acaba şimdiden teşekkürler
  • quote:

quote:

xplorer360 hdd i görmediğinde hex editör programları ile bir kaç işlem yapılıyordu.. tabii okuduklarımdan aklımda kalanlar bunlar

hocam ebay e ne gerek var torx seti praktiker yada yapı marketlerde baksan süper setler var hemide ucuz olur kargo felan uğraşmazsın

Kargo dahil tüm set 8 buçuk lira zaten ebay de Bir de akşamları eve dönerken hiç uğrayasım gelmiyor markete falan.

• sadece burada var...

http://www.estore.com.tr/ESTORE/Products.aspx?catalog=BilgisayarVirtual&productid=ELT001002(BilgisayarBase)&

quote:

Orjinalden alıntı: anubis2005

bu hdd yi izmirde bulabileceğim bir yer bilen varmı acaba şimdiden teşekkürler
  • Benimde 120GB Harddiskim geldi. 2.El sitelerinin birisinden 70 YTL'ye sıfır poşedinde buldum. Bu akşam kısmetse işlemleri halledeceğim.

Yalnız dün akşam 20GB Harddiskin imajını xplorer ile aldım ve 19GB tuttu. Bu normalmidir?
  • yav bizim cafedeki pc lerin hepsi yeni nerdeyse gigabyte anakart var ds3 serilerinden bunlarda olmazmı 2. el bölümüne açtım bi başlık orda satan çıkmazma mecburen denicez artık
  • quote:

quote:

şans bende harici 120 vardı içinde wd oldunu biliyordum ama Bevs oldunu bilmiyordum dün baktım bevs çıktı akşam deniyecem bakalım inş yaparım hepsiburdada 60-80-160 bevs serisi mevcut 120 yok sanırım ama 160 lığa 120 hddss atılırsa 120 olarak görürmü bilmiyorum am a araştırmak lazım

arkadaşlar dünakşam yoğun çabalarım sonucu bende 120 göstemeyi başardım bende hddhack ilk önce görmedi 1-4 kadar seçenekler çıktı ilk önce hepsini denedim görmedi ama anakartın üzerinde jmicron SATA yerine takınca kabloyu direk gördü ve fw yapabildim xboxda 107 gb olarak gördü ama şimdi bi sorunum var söyleki 20 gb içindeki verileri 120 atamadım 20 den explorer360 ile verilerin yedeğini alıp 120 taktığımda explorer360 120 yi görmüyor hertürlü denedim olmadı bu youtubedeki videoda explorer360bev diye olan başka bir programmı nasıl halletcez bilgisi olan varmı

hocam elinde memory cart varsa;

eski hdd ve memory cartı tak > eski hdd deki verileri memory carta aktar > sonra yeni hdd yi tak bu seferde tam terisni yap, karttaki verileri yeni hdd ye at. sorun hallur.

eğer bunlar haricinde başka bir yöntem istiyorsan xbox hdd sni pcye bağlayan bir aparat var onun aracılığ ile pc ile bağlantı kurup atabiliyorsun ama nereden temin edebilirsin bir fiktirm yok.

• quote:

Orjinalden alıntı: hdblack35

sadece burada var...

http://www.estore.com.tr/ESTORE/Products.aspx?catalog=BilgisayarVirtual&productid=ELT001002(BilgisayarBase)&

quote:

Orjinalden alıntı: anubis2005

bu hdd yi izmirde bulabileceğim bir yer bilen varmı acaba şimdiden teşekkürler

varda cok pahalymış yaa bu ne. geçengün gg de 59 ytl ye almadık şansa bak. yanlız bukadar para verilmez buna bu fiyata zaten 120 gb hdd alınıyor.

• bugün kadıköy yazıcıoğlu ve civar dükkanların hepsinde sordum ne 1. el war ne de 2. el... hatta çoğu yer xbox a mı takacaksın dediler yuhh dedim benden önce de baya soran olmuş :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

bugün kadıköy yazıcıoğlu ve civar dükkanların hepsinde sordum ne 1. el war ne de 2. el... hatta çoğu yer xbox a mı takacaksın dediler yuhh dedim benden önce de baya soran olmuş :D

Ya onlar da okuyorlar bu topiği ya da yuh artık işte
  • yakında kesin görürüz zaten

"hazır yapılmışı war, western digital, formatla uğraşmayın" :D
  • torx setimi aldım bugün 10 ytl ye... yarın da harddisk gelecek... inş. yarın akşam yapacağım...
  • ben neden bulamıorum bir türlü yau ??

yardım bekliyorum sizden arkadaşlar nerelerden alıosunuz buluosunuz kadıköyde bakmadığım yer kalmadı... gittigidiyora da baktım orada da yok... yoksa ben mi bulamıorum ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

ben neden bulamıorum bir türlü yau ??

yardım bekliyorum sizden arkadaşlar nerelerden alıosunuz buluosunuz kadıköyde bakmadığım yer kalmadı... gittigidiyora da baktım orada da yok... yoksa ben mi bulamıorum ??

Gittigidiyorda satan kişinin elindekiler bitmiş maalesef. 160gb lık olanlardan alırsın en kötü ihtimalle.

Bu arada benim torx seti hala gelmedi. Xplorer360 ile eski hdd teki verileri diğerine atmayı başaran olursa buraya yazarsa iyi olur. Bu arada extreme 2 versiyonunun kullanılması tavsiye ediliyordu.
    Buyrun -->http://rapi**hare.com/files/160664835/Xplorer360_extreme2.rar.html

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.