Şimdi Ara

X96 Mini Youtube 1080p

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
5.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar X96 Mini kullanmaktayım.Youtubeda en fazla 720p çözünürlük gözüküyor ama aynı videoyu telefondan veya bilgisayardan açtığımda 1080p gözüküyor.Bunun çözümü var mı?

• Güncel
  • Güncel

Bende full HD televizyona TV box bağladigimda YouTube ve kodi de 1280x720 çözünürlükte kalıyor bunu nasıl düzeltebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tv ler full hd mi ? HD ready mi ? cihazda ayarlar kısmında çözünürlük ayarı varsa kontrol ettiniz mi ?

Bir de benim bir sorum var aslında x96 mini almayı düşünüyorum da Filbox Hemen uygulaması ve Vavoo yükleniyor mu play store dan veya apk olarak ona göre alacağım da

Vavoo %90 vardır play store da (açılışta vavoo.tv yerine vavoo.to yazınca live tv altında malum kanallar var Türkçe olarak program Almanca ama kullanmaya engel değil)

ama filbox hemen olmayabilir apk olarak var

rica etsem birisi deneyebilir mi ?
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Benim TV Full HD cihazda çözünürlük ayarı var orda 1080p 720p vs. yazıyor ama Youtube a girince en fazla 720p gözüküyor.Dediğiniz uygulamaları yarın denerim.

Benim TV box x96 değil.

TV ye Xbox 360 bağladigimda 1080p oluyor TV box Android ayarlarında 1080p var ama kodi de 1080 olmuyor bunun çözümü yok mudur

Filbox Hemen uygulaması çalıştı ama diğer uygulamayı bulamadım Play Storeda

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    düşündüğümün tam tersi oldu

https://www.vavoo.tv/software

şurada apk si mevcut rica etsem buradan android den apk ile kurulum yapabilir misiniz ?

Açılışta vavoo.tv yazacak onu vavoo.to diye çevirince 35 mb dosya indirince live tv altında Turkei sekmesinde bizim kanallar mevcut
    Tamamdır hocam eve geçince bakıcam.Filbox içinde bu uygulama optimize edilemiyor tarzı birşey söylüyor Play Store ama yükledim açıldı herhangi bir sıkıntı yoktu.

beklemedeyim hocam
    Vavoo da açıldı hocam herhangi bir sıkıntı yok Play Store da varmış bu arada benim gözümden kaçmış.

av out çıkışı olduğu için sipariş versem mi diyorum da siz kullanıcı olarak ne diyorsunuz ? + ları - leri nelerdir ? internet bağlantım iyidir sıkıntı yok o konuda
    11.11 indiriminde almıştım ben 90 TL ye gelmiş 2 GB Ram/16 GB Rom modeli.Fiyatına göre gayet iyi bence oyun oynıycaksan ekran kartı biraz daha iyi modellere bakman daha iyi olur yine buda birçok oyunu açıyor ama yüksek grafikli oyunlarda sıkıntı yaratabilir.Onun dışında Youtube da 720p olayı can sıkıcı bir çözümü var mı bilmiyorum.Başkada bir şikayetim yok açıkçası

Hocam iyi günler bende şu YouTube ve kodi de 720p olayını çözemedim acaba sende kodi de sistem kısmında 1280x720 mi yazıyor yoksa full HD mi

• adanali741 A kullanıcısına yanıt
    1280x720 hocam PuhuTvde de en fazla 720p gözüküyor

• Forumda bu sorunun çözümünü bilen yok mu acaba daha çok kişiye nasıl ulaşabiliriz

• @kütahyalı_ramazan@adanali741
    Youtube 1080p yi destekliyor artık güncellemeyle düzelttiler sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scarface007

@kütahyalı_ramazan@adanali741
    Youtube 1080p yi destekliyor artık güncellemeyle düzelttiler sanırım

dostum bende bu cihazdan alıcam,bir kaç şey sormak istiyordum.ben cihazları sadece filim izlemek için kullanıyorum.3d filim,x265-10 bit filim performansı nasıl?
    stabil çalıştırıyormu,takılma,kare atlama,yavaşlama vs vs gibi bir sıkıntı yaşadınmı ?
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Hocam televizyon eski olduğu için 3D özelliği yok malesef.Cihazın 4K desteği var ama nasıl oynatır bilmiyorum.

bildirim için teşekkürler banggod da şu an 140 tl sevgiler gününe özel siz nereden aldınız ? Bir de bunun bile çakmasını yapmışlar o yüzden sordum

https://www.banggood.com/X96-MINI-Amlogic-S905W-2GB-RAM-16GB-ROM-TV-Box-p-1189237.html?rmmds=search&ID=43101&cur_warehouse=CN

veya tavsiye link ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.