Şimdi Ara

x52sa notebook parçaları nasıl elden çıkar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi malum güzel model bu parçaları filan. yani benim için güzeldi ta ki anakartı gidene kadar. tamiri çok pahalıya geldiğinden yaptıramıyorum. lakin içerisinde bulunan t9300 işlemci nin falan filan fiyatlarına bakınca da çöpe atmak olmaz diye düşündüm. 350 milyona filan satıyor millet işlemciyi. ben bu parçaları elimden çıkarabilir miyim tecrübeli arkadaşlar bi yanıtlarsa sevinirim. işlemci remler falan filan.

• işlemci bellek ekran kartı klavye kasa harddısk ve ankart dısında satabılırsın hepsini hatta klavyenın resmını cekıp koyarsan ben bıle talıp olabılırım
  • klavyen olmaz sımdı resımlerıne baktım ekran kartın hd 2600 ise zor satarsın gıbıme gelıyor anca 50 liraya falan
  • peki ben bunları tek tek mi satmalıyım. böyle götürüp bi bilgisayarcıya al bak şu parça hariç hepsi çalışıyor desem çok mu kazık yerim.
  • aslında fıyat al sonra dusuk verırse 400 tl gıbı tek tek sat daha uygun olur senın ıcın
  • ne kadara gider bunlar toplam sizce şöyle bi kabaca hesaplarsanız?
  • islemciyi 250 300 liraya satabilirsin yazin gittigidiyorda gormustum adam 375 tl ye satmisti ramleri satabilirsin yanliz cok para etmez 50 tl gibi anakart zaten ucmus en cok para getirecek yer nese lcd yi satabilirsin onada 120,tl(hemen hemen her notebóok aolur en cabuk satabilecegin bir parca) say sonra klavyeyi satabilirsin 50 tl ye simdi bzi arkadaslar diyebilir 60 70 tl ye sifiri var dogru ama o klavyelerin hepsi ing orj tr klavyeyi 100 liradan asagi satan yok(zaten kimsede satmiyor sadece servis tr oldugu icin )ama klavyede temmizse 70 de ona say sonra kasayi satabilirsin 80 tl filan sonra cpu sogutucu blogunu satabilirsin(sadece,fani satabilirsin galiba ama bosver igrasmaya degmez)batarya saglam mi 50 de oyle say hdd yi satmani onermem tr de bilmiyorum ama yurt disinda hdd lerden veri hirsizligi yapildigini duymustum ama hemen satilmasini bekleme belki dort ay surer belkide dortgun
  • Bence ekran kartı dışında hepsini uygun fiyatı yazdığın takdirde rahatlıkla elden çıkarırsın. Kasayı da satabilirsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.