Şimdi Ara

## X38 Yonga Setli Asus P5E3 Deluxe WiFi AP'ye Birlikte Bakalım ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
7.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Bodo1903

ACİLLLLLLL YARDIMMMMMMM :) X38 MAXİMUS FORMULA ALDIM...ASUS STRİKER VARDI PATLADI ELLERİNDE OLMADIĞI İÇİN BUNU VERDİLER ÜSTÜNE PARA İADESİDE ALDIM...HERNEYSE KONUYA GİRİCEM DİREKT...ELİMDE ŞUAN 320 MGBYTE 320 BİT SLİ DESTEKLİ SPARKLE MARKA EKRAN KARTI VAR...

ŞİMDİ BU X38 İME BU SPARCKLE I TAKINCA OLUCAK MI OLMİCAK MI :)

eğer bir adet ekran kartın varsa hiç bir sıkıntı olmadan kullanabileceksin
    yok eğer 2 adet kartın var ve SLI yapacaksan normal şartlar altında şimdilik kullanamayacaksın SLI

yazdığın kadarıyla 1 adet kartın var
    Sıkıntıya mahal yok
    Güle güle Kullan
  • hbr 2 aydan fazla olmuş ama ddr3 lerde gıdım indirim yok, intel icatlarını seviyorum kkullanıcıya süper oldu gercekten bord haric sadece 2 ram 600euro
  • Hocam peki bu avrupayı takip ediyorum ben ve lisans sözleşmesi anlaşmasında sıkıntı çektiğinden böle oldu deniyor ancak 1 yazılım firması yaklaşık 40 mgbytelık bi programla sli sorununu çözmüş...böle birşey olabilirmi?Yazılım sonucta anakartın kendi bios özelliklerine etki edemezki?Yorumunuz nedir?
  • arkadaşlar ben bu anakartı alcam fakat bu ddr 2 yi destekliyor mu? merakım bu sadece
  • asus pci yuvasını pcie-x yuvasının üstüne koymakla çok iyi bir iş yapmış. harici ses kartı kullanan biri olarak ve crossfire teknolojisini kullanmak isteyen biri için söyleyebilirim ki; bütün x38 chipsetli anakartlara bakarsanız crossfire yaptığınız takdirde pci yuvası kapanıyor.
  • ses soket in orda altin metal birsey var o nedir ?
  • GeCube Radeon HD 3870 X2 X-Turbo bu ekran kartı ile bu anakart uyumu ne olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: asman

GeCube Radeon HD 3870 X2 X-Turbo bu ekran kartı ile bu anakart uyumu ne olur...

Sorun olması için herhangi bir sebep yok.

Tereddüt etmenizi gerektirecek bir durumun olduğunu sanmıyorum.

Bu tip sorular aralıkla geliyor aslında.

Nvidia çipsetli anakartım var,ATI kart taksam sorun yaratır mı vsvs.
  • hiçbirşey olmaz.
  • Ben de bir hafta sonra bu anakartı alacağım .. 2 adet saphire hd 4870 ile kullanmayı düşünüyorum ..Sorun olmaz herhalde.. Artık yeni nesil ürünlerde uyum sorunu kalmadı ..
  • Arkadaşlar bu kartı nereden temin edebiliriz? İst. Anadolu yakasında bildiğiniz bir yer varmı? Fiyatıda 210$ civarında sanırsam
  • arkadaşlar kart gerçekten güzel ama nerden temin edebilirim ???
  • bu anakart Tr ye gelmiyecek :S
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.