Şimdi Ara

## X38 Yonga Setli Anakartlar Ekim Ayında ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • suan kasada 4x12cm fan yanda 9cm fan var 965 chipset li p5b heatsink e elini 10sn tutamassın cok ısınıyor gercekten bu böyle ısındıgına göre o kesin dir yani
  • ohoo ben ekime kadar bekleyemem ya neyse artık deluxe alcaz artık tabi bulursam..
  • bu arada p5k3 premiumun 1300 dolara yurt dışında satılması beni hayal kırıklığına uğrattı.Bu ara hiç bir şey alınmaz 5 ay bekleyip teknolojinin oturmasını beklemek lazım.
  • Eskiden Gigabyte BIOSunda fazla ayar bulunmayan pek çok ayarı dip switchlerle anakart üzerinden değiştirmeye izin veren, çoğunlukla sistem entegretörlerinin tercih ettiği bir markaydı. Şimdi DQ6 gibi şaheser kartlar üretiyor. Hey gidi günler hey. Nerden nereyee... (Yaşımı biraz belli ettim galiba)
  • x 38 lerin diğerleri gibi bi revisyon olmaması nedeniyle ısınma sorunları yaşaması normal...bu kadar geç çıkmasının nedenlerinden biri de thermal düzeyini kontrol etmek yatıyor olabilir...ayrıca hem SLI hem de crossfire desteği sunması üzerine yapılan sertifika çalışmaları ve donanımsal destek zaman alacak bir şey...hele hele oc üzerine bayağı bir destek sunacak olması ince hesap ve dikkatli bir çalışma ihtiyacını doğurmakta...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.