Şimdi Ara

x1950pro ile x1950gt arasındaki farklar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bilmiyorum!! :) cevaplarsanız sevinirim bide overclock dedigin x1950gt için diyorum catalyst control center daki prosesor le memory sini artırmak mı baska yollar da varmı bunlar daha iyi sonuc alabilcegim yardım ederseniz sevinirm!!

• 1950 pro, gt den %13 daha hızlı. Bu kartlar en az fsp bluestorm2 500 watt gibi bir psu isterler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SavageWarrior

Bu kartlar en az fsp bluestorm2 500 watt gibi bir psu isterler.

abart abart.
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

quote:

Orjinalden alıntı: SavageWarrior

Bu kartlar en az fsp bluestorm2 500 watt gibi bir psu isterler.

abart abart.

Bende x1800xl var hala. x1950 ler benim karttan daha az güç harcamaz. Fsp 500 watt ancak dizginleyebildi bendeki x1800xl yi.

Ben yine de onu verip fsp 700 watt aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SavageWarrior -- 23 Ocak 2008; 20:09:46 >
  • Bu saatten sonra gt veya pro almanda çok büyük bir performans farkı olmayacaktır farkedebileceğin kadar.
    PSU konusunda ise normal bir sistemin varsa 400w ile çok rahat çalışır.
  • 1950 pro 1950gt den %20 civarı kadar daha hızlıdır ama güç konusunda 400 450 watt weren bi psu ile rahat kullanılıo
  • tagan 600w aldm ne olur ne olmas diye :) x1950gt aldım pro yok valla piysada :( ama 8.1.update den sonra oyunlar faln baya gusel calıstırıyo "medal of honor, NFS prostreet ve C&C3 full de oynadım!! hatda agp li olarak gözlerim doldu!! tek kotü yanı sistemimin overclock edilmemesi cpu nun yani asus sağolsun!! hala pci-e gecmek için erken diyorum:D
  • oc yapılarak pro yu rahatlıkla geçebilirsin.bende sapphire 1950gt ve 400 watt fsp psu var.sorun yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.