Şimdi Ara

X1650 PCI-16 DEN TERFİ KART ONERISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu kartı 80 liraya sattım şimdi 2. el bolumunden yenı bir kart alacam sizlerden tavsiye istiyorum. bütçe olarak max 150-zorlasam 170 olur bu göre alabilecegim kart hangisi olmalı tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekürler. sistemi yazayım;
    gigabyte ga-945gcm s2l
    3 gb kingston ram
    550 watt ocz extrem power
    intelcore 2 duo E7200 2.53ghz işlemci

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel50 -- 28 Ağustos 2010; 21:14:58 >

• bulabilrsen 512 mb lık 4870 alabilirsiniz yada 1 gb lık 4850
  • teşekürler dostum tavsiyeni degerlendirecem başka tavsiyede bulunmak isteyen varmı arkadaşlar
  • 8800gt,9800gt,gtx260
    4850,4870
  • damn2u tavsiye için teşekürler peki fero01 arkadaşın tavsiyeleri arasında en iyi performansı veren hangi karttır birde tavsiyelere bakılırsa ati yogunluklu ve hd 4850 ve hd4870 inceleye bildim ama performans hakkında pekte bişey anlamadım. bu iki kart arasında hangi seçim dogrudur sizce şimdiye kadar ati kullandım nviana kartları tanımam seçeneklere ekleyelimmi sizce fazla kafa agrıtıyor olabilirim ama iyi bişey olsun istiyorum tabii bütçe çerçevesinde. sıkıntı verdigim için özür bu arada
  • 2. el Gtx260 içlerinden en iyisidir tabiki, garantili 2. el bulamazsanız paranız heba olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayel50

damn2u tavsiye için teşekürler peki fero01 arkadaşın tavsiyeleri arasında en iyi performansı veren hangi karttır birde tavsiyelere bakılırsa ati yogunluklu ve hd 4850 ve hd4870 inceleye bildim ama performans hakkında pekte bişey anlamadım. bu iki kart arasında hangi seçim dogrudur sizce şimdiye kadar ati kullandım nviana kartları tanımam seçeneklere ekleyelimmi sizce fazla kafa agrıtıyor olabilirim ama iyi bişey olsun istiyorum tabii bütçe çerçevesinde. sıkıntı verdigim için özür bu arada

gtx260,4870 en iyileri 4850 ile 4870 arasında %20 fark var 4870 daha iyi
  • tavsiyeler için teşekürler kapatılabilir. aramaya başlıyalım bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.