Şimdi Ara

x1600 pro agp mi alayım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim derdim bundan bi müddet sonrasınada AGP veriyollu kartlar bulabilecek miyiz piyasada yoksa bu kartı hazır piyasada varken alsam mı? arkadaşlar yarumlarınızı bekliyorum benim için şu anda ekran kartı çokta önemli bi bileşen değil ama ileride hiç bulamayıp komple sistemi değiştirmek var gerçi buda kaçınılmaz ya her neyse biraz daha bana zaman kazandırır mı?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81271&productid=bd46582

• Benim de ekran kartımı değiştirmem veya sistemi yenilemem gerekiyor.
    Ekran kartı alacağına sistemi komple satıp pci expresse geçmelisin bence.

AGP Ekran kartı alma onun yerine sistemini sat.
  • Sistemi değiştirebiliyosan pci-e sisteme gec ama değiştirmezsen fiyat/performansı ii olan x1600pro yada 6600GT alabilirsin ama forumdaki coğu kişi x1600pro dan şikayetçi seçim senin
  • bence yeni çift çekirdekli işlemciler çıkıp biraz ucuzlayana kadar bekle, şimdi sistemi değiştirirsen bi süre sonra tekrar değiştirme isteği duyabilirsin Agp ekran kartları bi süre daha çıkmaya devam edecektir ama fiyatları verdikleri performans için pek alınası olmuyo, misal x850 pro, 7800gs Bütçene göre de x1600pro, x800gto veya ikinci el 6800gt tavsiye ederim
  • Ben AGP sistem kullanıyorum ekran kartı olarak SAPHIRE ATI RADEON X1600 PRO 256MB7128 bit ekran kartı var. Hiç şikayetci değilim. DOOM3 , PES5 , MOST WANTED gibi oyunlarda hiç kasmıyor harika oynanıyor ben tavsiye ederim tabi güvenilir bir yerden alman koşulu ile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemfigo

Ben AGP sistem kullanıyorum ekran kartı olarak SAPHIRE ATI RADEON X1600 PRO 256MB7128 bit ekran kartı var. Hiç şikayetci değilim. DOOM3 , PES5 , MOST WANTED gibi oyunlarda hiç kasmıyor harika oynanıyor ben tavsiye ederim tabi güvenilir bir yerden alman koşulu ile.
    full detayda doom da fps kac degerlerınde acaba
    bıde aynı sekılde moswanted de bı baksan
  • quote:

Orjinalden alıntı: MMX 166

quote:

Orjinalden alıntı: cemfigo

Ben AGP sistem kullanıyorum ekran kartı olarak SAPHIRE ATI RADEON X1600 PRO 256MB/128 bit ekran kartı var. Hiç şikayetci değilim. DOOM3 , PES5 , MOST WANTED gibi oyunlarda hiç kasmıyor harika oynanıyor ben tavsiye ederim tabi güvenilir bir yerden alman koşulu ile.
    full detayda doom da fps kac degerlerınde acaba
    bıde aynı sekılde moswanted de bı baksan

Most Wanted tüm ayarlar full 30 fps ile oynatıyor. Fakat ben en son ayarı açmıyorum low yapıyorum renkler sarımtrak sevmiyorum da Doom3 şuan yüklü değil bitirip silmiştim onunda 1024*768 de bir ayar hariç hepsi high oynadım hiç kasmadı. PES5 i söylemiyorum onda fps çok yüksekti 60 mı neydi 1024*768 high detailde.

• Oyun ayarları full açık diyor arkadas...AA AF değil,yani rahat oynar saydıgı oyunları bu özellikler olmadan

1 ay bekliyebiliyorsan bekle ya Conroe sistem topla yada conroe sayesinde ucuzlayacak olan pentium D yada amd x2 yada amd 64 sistem topla...Ekran kartı konusunda merak etme 7600 serisi ekran kartlarının agp wersiyonları çıkıyormus(fx57 nin açtığı bir konuda gördüm) ama kaçınılmaz bir son war oda agp ölüyor...

Bütce konusunda sıkışık değilsen hem elindeki pc nin değeri iyice düsmeden sat 1 ay sonra, hemde conroe almasan bile amd x2 yada amd 64 ucus yollu bir cpu + anakart yap kendine
  • quote:

Orjinalden alıntı: Helldancer

Oyun ayarları full açık diyor arkadas...AA AF değil,yani rahat oynar saydıgı oyunları bu özellikler olmadan

1 ay bekliyebiliyorsan bekle ya Conroe sistem topla yada conroe sayesinde ucuzlayacak olan pentium D yada amd x2 yada amd 64 sistem topla...Ekran kartı konusunda merak etme 7600 serisi ekran kartlarının agp wersiyonları çıkıyormus(fx57 nin açtığı bir konuda gördüm) ama kaçınılmaz bir son war oda agp ölüyor...

Bütce konusunda sıkışık değilsen hem elindeki pc nin değeri iyice düsmeden sat 1 ay sonra, hemde conroe almasan bile amd x2 yada amd 64 ucus yollu bir cpu + anakart yap kendine

DOOM 3 de açtım AA ve AF açık oynadım kasmadı fakat şuan kapalı AA ve AF, Doom da çok ii değildi kenarlar onlarda çok işe yaradı AA ve AF... Most Wanted da zaten gerek yok

Bu arada arkadaş için aptığın tavsiyelere aynen katılıyorum AGP ölüyor ve AMD 64 bit ve PCI Expres'e geçme zamanı geliyor benim böyle bir imkanım olmadığı için mecbur ekran kartı aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.