Şimdi Ara

X1300Pro KULLANANLAR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben Sapphire X1300Pro almayı düşünüyorum. Fakat bazı yerlerde okuduğuma göre Windowsun açılışında ekranda titreme gibi bir sorun olduğunu okudum. Bunun Nvidia chipsetli anakartlarla ilgili bir uyumusuzluk olabileceğini okudum. X1300Pro kullanıpta sorun yaşayan veya yaşamayanlar burada bilgisayar özelliklerini belirtirse benim gibi almayı düşünenlere bir fikir olur.
    Teşekkürler...

• O açılırken küçük çizgiler çıktığı doğru ama bunun performansa etkisi 0 zaten açılırken beyaz çizgi çıksa ne olur çıkmasa ne olur sonuçta kart düzgün çalışıyorsa oyunlarda sorun yoksa problem yok demektir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

O açılırken küçük çizgiler çıktığı doğru ama bunun performansa etkisi 0 zaten açılırken beyaz çizgi çıksa ne olur çıkmasa ne olur sonuçta kart düzgün çalışıyorsa oyunlarda sorun yoksa problem yok demektir

bende x1600 pro almayı düşünüyorum ama tam kararımı vermedim bişey soracaktım imzandada x1600 pro yazıyo sanırım kullanıyorsun peki bu kart dada problem var mı sen amd de kullanıyorsun ben intelde kullanacağım benimkinde nasıl çalışır anakart asus p5 ld2 945p eğer bi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim
  • x1300 pro kulllanıyorum o çizgiler neredeyse bütün atilerde çıkıyormuş şimdilik bir sorun olmadı
  • 3. yazdığın cümleye inanma yok öyle bişi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sukrusay06

quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

O açılırken küçük çizgiler çıktığı doğru ama bunun performansa etkisi 0 zaten açılırken beyaz çizgi çıksa ne olur çıkmasa ne olur sonuçta kart düzgün çalışıyorsa oyunlarda sorun yoksa problem yok demektir

bende x1600 pro almayı düşünüyorum ama tam kararımı vermedim bişey soracaktım imzandada x1600 pro yazıyo sanırım kullanıyorsun peki bu kart dada problem var mı sen amd de kullanıyorsun ben intelde kullanacağım benimkinde nasıl çalışır anakart asus p5 ld2 945p eğer bi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

evet X1600PRO kullanıyorum bu fiyata göre piyasadaki en iyi kart bu diyebilirim 225ytl ye aldım kartta da hiçbir sorun yok her oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.