Şimdi Ara

X-Trail? Qashqai? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
10.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mozel

Konu Xtrail-Qashqai forumu olarak düzeyli kalması için silindi...

orijinal metni okuyamadım ama, sildiğiniz için teşekkür ederim. sonuçta birbirimizin canını sıkmaya değmez.
  • yaw arkadaş, bi fikir soralım, görüş alalım dedik, mesele yine "sen" "ben" meselsine döndü...

sanki nissan'ın, vw'nin sahibi babamın oğlu...

ben parasının hakkını verecek araba ararım, banane o markadan bu markadan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Antara’nın yerden 20 cmyüksekliği, önde 23 arkada 25 derece olan yaklaşma açıları, 45 cm'lik sudan geçiş yüksekliği ve 18.2 derecelik tırmanma açısı aracın arazi koşullarında çok kolay yol almasını sağlıyor. Ayrıca iniş kontrol ve diğer elektronik yardımcıların arazi performansına önemli bir katkısı olduğunu söylemeden geçmeyelim. Elektronik kontrollü AWD çekiş sistemine sahip olan Antara, hem yolda hem de arazide sorunsuzca ilerleyebiliyor.

Arabam.com

o arabam com un izlenimi ben de kendi tecrübemi belirteyim.

gerçi almayı düşünen arkadaşım böyle ağır arazi şartlarında kullanırmı aracı bilmem ama arazi de başarılı değil bu araç

babamın işi gereği şantiye ortamında çeşitli arazi koşullarında kullanılıyor araçlar.

captiva yolda kalınca çekmeye giden araç ya pajero oluyor yada 4*4 l200 ler oluyor

• yapmayın arkadaşlar, X-TRAİL nereee, QASHQAİ nere:)) x-trail şehir içinde D sınıfı otomobil kadar konforlu, off-road performansıda rav-4 crv gibi araçların çok çok üstünde, ağır off-road harici rahatlıkla kullanılacak bir araç... qashqai ise şehir içi suv sadece.. şekil araba ama o kadar... X-TRAİL onun yanında tank gibi duruyor:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikadam06

yapmayın arkadaşlar, X-TRAİL nereee, QASHQAİ nere:)) x-trail şehir içinde D sınıfı otomobil kadar konforlu, off-road performansıda rav-4 crv gibi araçların çok çok üstünde, ağır off-road harici rahatlıkla kullanılacak bir araç... qashqai ise şehir içi suv sadece.. şekil araba ama o kadar... X-TRAİL onun yanında tank gibi duruyor:)))

konun acıldıgı tarıhe bır bakın yaw.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.