Şimdi Ara

!X_Seller! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
244
Favori
334.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X_Seller

zaten sıranız gelince aranacaksınız ozaman ortaya çıkar küçük hatalar, problem yok

Tamam sizce sıkıntı yoksa benim için problem değil ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani sonuç itibariyle mi4 e sıram ne? mi3 ten çıkarın.
  • valla hepsinden çıkartayım sizi, milletin mesajlarını cevaplıycam 1 saattir boş işlerle uğraşıyorum.

başının iki üstündeki mesajı okumaktan aciz olurmu insan, aranacaksınız yazdım oraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_Seller -- 6 Ağustos 2014; 0:22:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• mi3 tende çıkarılmışsiniz zaten listede yoksunuz, madem listeyi okumayacaktınız iki saattir niye hem özel hem burda isteyip duruyorsunuz?

• bişey demiyorum artık. bana attığın pm ler ve burdaki listelerdeki çelişkiyi anlatmaya çalıştım ama sen hala anlamıyorsun nasıl biliyorsan öyle yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttank

quote:

Ankara dan teslim almak üzere 64 gb oneplus one siyah rica edicem. kutusunun da yollanmasını istiyorum.. teşekkürler...

x_seller beni yazdın mı? kaçıncı partide kaçıncı sırada olduğumu söylersen çok sevinirim...

yazıldınız hocam, 18 mi 19 mu ne sıranız, kaçıncı partiye denk gelir bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: karismatik

bişey demiyorum artık. bana attığın pm ler ve burdaki listelerdeki çelişkiyi anlatmaya çalıştım ama sen hala anlamıyorsun nasıl biliyorsan öyle yap

neyin çelişkisi, hala okumadan cevap atıyorsunuz.

her 3 mesajdan sonra kesin liste diye sorup durdunuz

ısrarla istediğiniz listeyi yolladım, siz okumadan hala silindiğiniz halde mi3 ten beni silin yazdınız.

liste önünüzdeyken, eee benim mi4 sıram kaç şimdi yazıyorsunuz

tek tek arandığınızda hata varsa zaten ortaya çıkar yazdım, okumadınız hala beni oraya buraya da yazmışsınız dediniz

örnek olarak verilen listeyi peki bu nedir diyerek hesap sorar gibi alıp yapıştırdınız

pm de bir gün önce redmide varmıyım diye sordunuz cevap verdim, aynı soruyu bugün bidaha sordunuz

ilk partide birinci yedeksiniz diye cevap vermiştim iki gün önce, bugün tekrar sordunuz

bir insan bukadar bunaltılmaz, benim tek işim bu değil, burayı halledip sabah işe gidicem.

eğer aynı soruları tekrar tekrar sormaya, hesap sorar gibi davranmaya devam edecekseniz sizi gerçekten çıkarmak istiyorum. kişisel düşüncem bu yönde

• Yurt dışı adresim var fakat dışardan gelen teknoloji ürünlerine vergi var nasıl halledebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman13

mi4 64gb fiyatı ne şu anda ? ayrıca z7 mini sorulacaktı, fiyat alabildinizmi ?

950 tl, mi4, z7 gibi yeni çıkan seriler için bir gelişme yok hala

• quote:

quote:

bişey demiyorum artık. bana attığın pm ler ve burdaki listelerdeki çelişkiyi anlatmaya çalıştım ama sen hala anlamıyorsun nasıl biliyorsan öyle yap

ısrarla istediğiniz listeyi yolladım, siz okumadan hala silindiğiniz halde mi3 ten beni silin yazdınız.

tek tek arandığınızda hata varsa zaten ortaya çıkar yazdım, okumadınız hala beni oraya buraya da yazmışsınız dediniz

örnek olarak verilen listeyi peki bu nedir diyerek hesap sorar gibi alıp yapıştırdınız

pm de bir gün önce redmide varmıyım diye sordunuz cevap verdim, aynı soruyu bugün bidaha sordunuz

ilk partide birinci yedeksiniz diye cevap vermiştim iki gün önce, bugün tekrar sordunuz

bir insan bukadar bunaltılmaz, benim tek işim bu değil, burayı halledip sabah işe gidicem.

eğer aynı soruları tekrar tekrar sormaya, hesap sorar gibi davranmaya devam edecekseniz sizi gerçekten çıkarmak istiyorum. kişisel düşüncem bu yönde

arkadaşım bana attığınmsj da mi4 te 3. sıradasın dedin ama yaptığın listede mi4 te 3.sırada değilim.
    X_SellerKayıt Tarihi: 13 Temmuz 2014 şikayet7 sa. önce Sizi hatırlıyorum ben 3 telefon için sıradaydınız, redmiler dağıtılmadan ilk partiye girip girmediğinizi bilemeyiz. Sıralamadaki yerinizi ve mi3 sırasından çıkma isteğinizi yazın konuya. al buda mesajım hava yapma lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: falone

Hocam powerbank ile birlikte telefonun kutusunuda gönderseniz olur mu ikisi için arı kargo ücreti ödememiş olur alacak arkadaşlar . Biraz cahilce ama benim doogee ile kullanabilir miyim bunu ve ben 2. partide kaçıncı sıradayım. Rahatsızlık verdim ama sorumla herkez soruyor zaten kendi sırasını bende sorup meşgul ediyoru

olur, doogee de kullanılır, doogee yi 3 kişi istemiş 2. sıradasınız, hangi partiye denk gelir birşey diyemem

• quote:

quote:

quote:

arkadaşım bana attığınmsj da mi4 te 3. sıradasın dedin ama yaptığın listede mi4 te 3.sırada değilim.
    X_SellerKayıt Tarihi: 13 Temmuz 2014 şikayet7 sa. önce Sizi hatırlıyorum ben 3 telefon için sıradaydınız, redmiler dağıtılmadan ilk partiye girip girmediğinizi bilemeyiz. Sıralamadaki yerinizi ve mi3 sırasından çıkma isteğinizi yazın konuya. al buda mesajım hava yapma lütfen.

alıntı yaptığın mesajı okusaydın bari, telefon edildiğinde hata varsa düzeltiliyor yazdım, mi4 yerine mi3 teki sıranı söylemişim demedimmi az önce. lütfen benden almaya meraklı değilsiniz zaten birbirimizi kırmadan kapatalım konuyu, listeyide temizliyorum, iş ilişkimizde kalmadı. başka sorunuz varsa pm den lütfen

• quote:

quote:

quote:

Ankara dan teslim almak üzere 64 gb oneplus one siyah rica edicem. kutusunun da yollanmasını istiyorum.. teşekkürler...

x_seller beni yazdın mı? kaçıncı partide kaçıncı sırada olduğumu söylersen çok sevinirim...

yazıldınız hocam, 18 mi 19 mu ne sıranız, kaçıncı partiye denk gelir bilemiyorum

cevap için teşekkürler. Konuyu okuyorum ve size kolay gelsin diyorum. Sizin çabanız son derece açık ancak az biraz kazanmaya
    çalıştığınız parayı burnunuzdan getirmeye çalışanlar var. Mesaj kalabalığına ek yapmak istemem ama telefon satışı ağustos ayı içerisinde gerçekleşir mi?
    en azından bi öngörü alabilirsem çok sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

İzmirde varmi hocam elden alabilecegimiz biri

var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: galata80

şu an jvc fx850,ibassodx100,audio technica ck10 (orta seviye markanın dünyaca ünlü kulaklığı,firma üst seviye japon markasıdır,birçok referans kulaklığı vardır)

elimden geçenler;kenwood mg708,ibasso dx50,ibasso dx90, hifiman hm-700,fiio x5,x3 daha birsürü dap ve kulaklık..

arabesk için soruyorsan dinlemem..dinlemek te ayıp değil,bu ekipmanlarla bu müziği dinleyere de saygı duymak lazım..

İçten cvp için teşekkür ederim, zevk sahibi insanlara her zaman saygı duymuşumdur, ama karşıdaki insanı tanımadan da ileri geri konuşulmasından haz almıyorum, kim alır ? Ben bazı şeyleri yazarken şaka yollu yazdım, yanlış anladı arkadaşınız. Amacım gerçekten yardımcı olabilmekti (telefon konusunda ) kulaklıklar veya dac'lar konusunda illaki benden tecrübelisiniz. Ben sadece ilgi alanım olursa dibine kadar araştırı okurum, günlerce. Şu an Sennheiser IE800 kullanıyorum, ve Çok memnunum. Müzisyen olamadım ama ( gitar alacak param hiç olmadı küçükken, tüm paramız okula gidiyordu :)), iyi bir müzik dinleyicisi olduğumu biliyorum, ülkenin ilk rock müzik çalan bir radyosunun kurucusuyum ( burası da ukalalık olarak algılanmasın, üslubum yazı dilinde yanlış anlaşılabiliyor ). Rtük çıktıktan sonra işi o işi bırakmak durumunda kaldım ve bilgisayarlara yöneldim (2. hobim).
    Bu ekipmalar ile ( istisnalar hariç ) müzikal altyapısı olmayan müziklerin dinlenmesinin lüks ve gereksiz olduğunu düşünüyorum, bir ipod, iphone yeter. Ona bakarsanız ben de Amerikan arabeski olan Blues'u çok severim, es9018 ile + ie800, bir Joe Bonamassa dinlemek farklı bir deneyim, çok zevkli, sanki daha önce eksik dinliyormuşum gibi geliyor.. Zamane gençleri çok şanslı, teknoloji açısından, da farkında değiller, farkında olan herkese saygım sonsuz :)

• ttank T kullanıcısına yanıt
    gerçekleşecek gibi görünüyor, diğer partiler daha hızlı hallolacak

• konuyu kapatıyoorum. nasıl biliyorsan öyle yap. ben anlamadığım durum konusunda ilgi almak istedim sen nerelere gittin.
  • beni redmi note ve mi4 yaz. konu kapansın tmm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karismatik -- 6 Ağustos 2014; 1:25:17 >
  • quote:

beni redmi note ve mi4 yaz.

zaten öyle yazılıydınız verdiğim listede, açık konuşayım sildim sizi az önce. tekrar yazıyorum ama aynı soruyu 10 kere hele hele cevabını verdiğim soruyu gün aşırı sormamanız şartıyla

• mi3 16gb sıradayz alışveriş yapmışken tam yapalım 2 adette powerbank ekleyebilirmisin bana telefonun kutularınıda istiyorum. Kutularıyla birlikte yollanırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.