Şimdi Ara

!X_Seller! (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: galata80

arkadaşım zaten senin sadece dükkanında bulunan kulaklıkları görse forumda bulunan 5-10 mesajının rağmen bu kadar alaycı dil kullanmaz...bide vivo'yu bana sorun falan filan, vivo.com.tr'nin genel müdürü sanki,cihazı brick etmiş anakartı hemen değiştirmişler birde özür dilemek için heyet yollamışlar falan filan ego 10 üzerinde 10,5 adam da boşver bu telefonu almak isteyenlerden biri de benim 5-10 kişi olursak telefon rahat gelir sağlıcakla kal...

Umarım konu sahibi arkadaşlar isteğimize kulak verip telefonu bizim için getirirler.

@galata80
  • quote:

Orijinalden alıntı: alanque

quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

quote:

Orijinalden alıntı: alanque

quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

En azından İngilizce bile olacağı garanti olmayan ürünlere nasıl 1000+ lira vereceksiniz.

temiz kullandıktan sonra sıkıntı yok 1000 liralık sadece bir cihaz var zaten 375e bile taş gibi telefon var ayrıca 100-300 lira arası cepkask yapabiliyorsun adamlar oneplus one 900e satıyolar 300 garantiye versen lg g3 16gb gibi telefonlardan çok ucuz özellik olarakta 2ye katlar

Satıcı hiçbir şekilde güven vermiyor ki.İmei bizi ilgilendirmez, orjinali neyse o gelir = İki yorumdan biri bunlar

Edit : Ürünler insanların ellerine ulaşınca birçok sorun çıkacak, ben buraya yazayım da.

mtklerde sıkıntı yok geçen kuzen 10 liraya yaptırdı kendinde atarsın, snapgardonlarda haklısın pasaport varsa olur yoksa geçmiş olsun

Bende pasaport var ama yine de almazdım açıkçası.Olay para da değil.Samsung'a 1000+ lira bayılıyoruz zaten.Şirket Türkiyede resmi satış yapsa çok güzel olurdu.

• dESiLVer kullanıcısına yanıt
    Neden ? Arabesk veya pop mu dinleyeceksiniz ? :) Arabesk veya pop dinliyorsanız bu denli kaliteli ürünler kullanmanız gerekmez, ama bence siz kaliteli şeyler dinliyorsunuzdur. O cümle "sözüm meclisten dışarı" şeklinde yazılmıştı, kaliteli telefon ile ilgilendiğiniz için cevap yazmış bulundum, araya biraz espri katayım dedim, kara mizah da diyebilirsiniz, "savunma" moduna neden geçtiniz ki ?
    Madem makale yazabilecek durumdasınız, gelin sitemde yazın istediğiniz makaleyi, Vivo Xshot incelemesi yakışır, tabi yazınızı ben önce dilbilgisi hatalarından arındırayım, sonra yayınlarız ;)
  • Ya müdür; sen bu polemikler yüzünden kaybetmedin mi @çupra rumuzunu? hala aynı yolda devam.
  • mi3 kaydını hangi arkadaş yapıyor ne kadara?
  • AUDIO-TECHNICA'mı ? Ne olmuş ki ? Orta seviye kulaklık işte :) Siz ne tarz dinliyorsunuz, gerçekten merak ettim, dalga geçmiyorum :) Şu mesaj sayısına göre adam tahlili de bize özgü sanırım :)

Ego mu dediniz ? Bakın bu savunduğunuz arkadaşınızın imzası : "Trust me, I am an Engineer... " :)

Not : Evet telefonları brick etmek ile ünlüyümdür şahsen :D
  • DARBE kullanıcısına yanıt
    Yok polemik yüzünden değil, adminlere sağlam küfür yüzünden bile bile, isteye isteye iade ettim, ne olmuş ki ? Alt tarafı bir nick, sanal şeylere bu kadar bağlanmamak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman_Bey_44

Yok polemik yüzünden değil, adminlere sağlam küfür yüzünden bile bile, isteye isteye iade ettim, ne olmuş ki ? Alt tarafı bir nick, sanal şeylere bu kadar bağlanmamak lazım :)

O zaman bir polemik de benle yaşa.
    hocam rumuzumuz da burda ismimiz değil mi? ben bu rumuzu kaybetsem bir daha buraya girmem bile(büyük konuşmayayım)
    Adminler haksızlık mı yaptı bilmiyorum ama öyle şeylere hiç gerek yok bence.
    @x_seller.
    ayrıca konuyu dağıttık kardeşlik kusura bakma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadpool__77__

mi3 kaydını hangi arkadaş yapıyor ne kadara?

Mesajının altında mesajı olan.
  • izmir denizli içi elden alabilme imkanı varmı acaba
  • THL T100s in fiyatı öğrenme Şansımız Var mı ACABA?
  • ramazangur kullanıcısına yanıt
    Yok dostum ben telefonlarımı bir gelen olursa veya Türkiye'den bulursam alıyorum, ticaretini yapmıyorum, işin "bilgi" kısmındayım, tamir kısmındayım, teknoloji manyağı bir adamım kendi çapımda.. X_seller'ın fiyatları bu forumda gördüğüm en iyi fiyatlar aslında, ben de bir Nubia z7 siparişi vereceğim kendine, en azından İstanbul'a kadar sorunsuz gelecek, abartılmadıkça, bence arkadaş abartmıyor, düzeyli kar marjları çok normal. Abi herkes telefonların Çin'deki "lansman" fiyatlarını baz alıyor, o fiyatlar sadece teoride, pratikte her zaman daha yüksek. O fiyatlardan telefonlar kendi sitelerinden dakikalar, saniyeler içinde tükeniyor. Hızlı olanlar alıp, üstüne kendi kar marjlarını koyarak diğer kullanıcılara satıyor. Telefonların Çin değil, Avrupa fiyatlarına bakmak lazım karşılaştırıken, benim düşüncem tabiki..
    Tabiki haksızlık yaptılar, durup duruken İnsan küfür eder mi ? Özelden bana hassiktir diyen adam hiç ceza almayınca ben de dayanamadım :)
    Dostum bu polemik değil, mimikler olmadan ne bileceksiniz gerçek fikirlerimi, sabah 4:40 'da yazmışım işte, satır aralarına bakmak lazım bazen ;)
  • kesinleşmiş son liste nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman_Bey_44

Yok dostum ben telefonlarımı bir gelen olursa veya Türkiye'den bulursam alıyorum, ticaretini yapmıyorum, işin "bilgi" kısmındayım, tamir kısmındayım, teknoloji manyağı bir adamım kendi çapımda.. X_seller'ın fiyatları bu forumda gördüğüm en iyi fiyatlar aslında, ben de bir Nubia z7 siparişi vereceğim kendine, en azından İstanbul'a kadar sorunsuz gelecek, abartılmadıkça, bence arkadaş abartmıyor, düzeyli kar marjları çok normal. Abi herkes telefonların Çin'deki "lansman" fiyatlarını baz alıyor, o fiyatlar sadece teoride, pratikte her zaman daha yüksek. O fiyatlardan telefonlar kendi sitelerinden dakikalar, saniyeler içinde tükeniyor. Hızlı olanlar alıp, üstüne kendi kar marjlarını koyarak diğer kullanıcılara satıyor. Telefonların Çin değil, Avrupa fiyatlarına bakmak lazım karşılaştırıken, benim düşüncem tabiki..

Çok haklısın. Arkadaşların sistemi güzel, fiyatları çok makul.

• camur_abi kullanıcısına yanıt
    Öfke ? :) Yoo aksine çok mutluyum, binlerce Türk Lirası kazanacağım ne de olsa :) Bir de şu adam başı 100 TL'yi bir alabilsem :D Okumuşsunuz ama satır aralarını kaçırmışsınız, klasik..

E dostum üslübuna bir bakıver o zaman, sormak var, yazmak var, sallamak var..
  • Osman_Bey_44 kullanıcısına yanıt
    Hocam konuda epey polemik oluyor satışlar ile ilgili . bu işin sonunda biz almak istiyoruz diye listeye adımızı yazdırıp sessizce siparişlerin gelmesini bekleyenler(gerektiginde Kapora yada ücreti verebilecek olanlar ) arka sıralara atılıp polemik yaratanlar telefonlarını bizden önce almazlar umarım.
  • Ya arkadaş şu alıntı yapmadan cevap verme işine ayar olmaya başladım, tamam yer kaplamıyor ama adam ne demiş, ona ne cevap verilmiş araki bulasın. Osman hocam şahşına değil genel olarak forumun bu uygulamasını beğenmiyorum.
    E bana polemik yapacak bir şeyler yazmamışsın ? :) Adamın biri yazmıştı bana "12 mesajı olan birine neden güveneyim diye, bir baktım kendisinin 8000'den fazla mesajı var :) Bir de eklemiş, ben cevap olarak "siz burda mesaj yazarken ben okuyordum, kendimi geliştiyordum, imei çözüyordum" diye yazınca, "ben de okuyorum merak etmeyin diye", sadece mesajları okuyormuş işte çıktı ortaya :) Bazen tek bir mesaj binlercesine bedel olabilir, bence ..
    Girme zaten buraya, eskisi gibi değil buralar artık, gel sen androidbrick.com'a, haclemek yok ama :) ( onun için çalışıyorlar daha 2. günden beri :))
    X_seller yabancı değil, anlayışlı bir arkadaş, hep birlikte amaç bilinçli tüketici konumuna gelebilmek için çalışmak. Önce güven kazanabilmek, gerisi kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falone

Hocam konuda epey polemik oluyor satışlar ile ilgili . bu işin sonunda biz almak istiyoruz diye listeye adımızı yazdırıp sessizce siparişlerin gelmesini bekleyenler(gerektiginde Kapora yada ücreti verebilecek olanlar ) arka sıralara atılıp polemik yaratanlar telefonlarını bizden önce almazlar umarım.

Sıra işleri özelden halledilmiyor mu ? O anlamda bir kirlilik yaratıyor isem GERÇEKTEN özür dilerim..
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.