Şimdi Ara

!X_Seller! (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
242
Favori
334.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuyu lutfen urun inceleme konusuna dondurmeyiniz.
    Cok isteyen mi4 diye konu acsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XWING

Arkadaslar
    Konuyu lutfen urun inceleme konusuna dondurmeyiniz.
    Cok isteyen mi4 diye konu acsin.

Ürün iincelemesi yapmıyoruz konuyu takip ediyorsanız eğer mi4 hakkında olumsuz yorumlar var kullanıcı denryimlerimizi paylaşıyoruz almayı düşünenler ve tereddüt edenler için faydalı oolacağı düşüncesindeyim

• Hocam sadece telefon mu getirtiyorsunuz ? Akıllı saat veya tablet getirtme inkanınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

Hocam sadece telefon mu getirtiyorsunuz ? Akıllı saat veya tablet getirtme inkanınız var mı?

Akıllı saat getiririz ancak tablet getirmiyoruz. Akıllı saat modellerini bu akşam eklerim

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• http://gaga.aliexpress.com/255963063-2052686069-detail.html?spm=5261.1414269.1998223725.1

hocam bu 11 kasımda sanırım çinlilerin bayramı dolayısıyla tüm ürünlerde net yüzde 50 ye yakın indirimler mevcut örnek verdiğim linkteki satıcı mi4 ü 200 dolara satcak bu indirimlerden bizde faydalanabilecekmiyiz gelecek partide
  • quote:

Orijinalden alıntı: xOxs

http://gaga.aliexpress.com/255963063-2052686069-detail.html?spm=5261.1414269.1998223725.1

hocam bu 11 kasımda sanırım çinlilerin bayramı dolayısıyla tüm ürünlerde net yüzde 50 ye yakın indirimler mevcut örnek verdiğim linkteki satıcı mi4 ü 200 dolara satcak bu indirimlerden bizde faydalanabilecekmiyiz gelecek partide

Yok faydalanamayacağız, hem çine para gitmedi daha hemde adamın elinde son 10 adet kalmış

• http://www.gizchina.com/2014/10/27/xiaomi-rumoured-cutting-prices-mi4-just-260-singles-day/

Burada haberi vardı, 11 kasıma özel seri çıkaracakmış mi firması. 2gb ram, 16gb rom lu özel versiyon üretecekler 64gb lık olanın özellikleride aynı kalacak. Xiaomi sitesinden 1 adet alınabildiğini gözönünde bulundurursak bizim alacağımız fiyat aliexpress satıcılarının insafına kalmış.
    Bu üstte belirttiğiniz satıcı 11 inde teslim yapıyor 2gb ram, 16gb lık özel seri mi4 olabilir sattığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_Seller -- 4 Kasım 2014; 16:49:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

quote:

Orijinalden alıntı: aflika

quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

quote:

Orijinalden alıntı: ArGentum#47

simdi lenovo a8 a806 mi yoksa jiayu g4s mi yoksa huawei 3x mi ? hangisi sizce

bende bu üçlemde kaldım.daha once juayu g2f aldım.halen kullanıyorum.iyi güzelde ekranin kenarlarindan esneme yapmaya basladi.sogudum biraz o yuzden G4s yi eledim.
    bence lenovo hem marka guvencesi hemde rom stabilitesi daha yuksek olacagini dusundugumden a806 siparis ettim.

Sivas'a elden teslim şansı var mıdır?

Uzun araştırma sonrası diyarbakır da bulduk teslimatçı, Sivas ta da buluruz. Tokat var sivas a 1,5 saat orası olurmu? Ya da sizin elden aldırabileceğiniz akrabalarınızın bulinduğu başka şehirler?

Tokat belki olabilir de zaman sıkıntısı var. Sivas'ta çıkarsa daha iyi olur.

• Arkadaşlar meizu mx4 alan var mı hani modeli önerirsiniz one plus one ile meizu mx4 arasında kaldım yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
  • merhaba arkadaşlar coolpad 8297w yi iki gündür ugraşmama ragmen rootlayamadım dolaysıylada rom kuramadım zaten flahstool hata veriyor onunla hiç kuramıyorum hata kodu2035 neyse onuda bulamadım yeri burası degil biliyorum ama konusuda yok bir çok siteye baktım bir çok CWM recovery indirdim bir çok root programı denedim ama olmadı yardımcı olucak biri varsa sevinirim
  • ~500TL boşta cihaz var mı?

• interwap kullanıcısına yanıt
    hepsi dağıtıldı

• X_Seller hocam ikinci One Plus One cihazımızı da sizden almaya karar verdik :)

Verdiğiniz mail hesabına bilgileri gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

X_Seller hocam ikinci One Plus One cihazımızı da sizden almaya karar verdik :)

Verdiğiniz mail hesabına bilgileri gönderdim.

ekledim alınacaklar listesine

• KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ SATIŞ AYRINTILARI İÇİN x.china.seller@gmail.com ADRESİNDEN İRTİBATA GEÇİN

• Sayin hocam merhaba,coolpad 9976T getirme imkaniniz varmi?

• Ay rica nubia x6? Saygilar

• Hocam bende sipariş verdim geçen ayın 27 inde. kayıt alındımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tameryilmaz -- 4 Kasım 2014; 23:23:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tameryilmaz

Hocam bende sipariş verdim geçen ayın 27 inde. kayıt alındımı.

bu partide geliyor sizinki

• quote:

Orijinalden alıntı: subutay3838

Sayin hocam merhaba,coolpad 9976T getirme imkaniniz varmi?

çalıştığımız satıcıda 9976a var yalnızca

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.