Şimdi Ara

X-Men: Apocalypse (19 Mayıs 2016) | Michael Fassbender - Jennifer Lawrance - James McAvoy (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
26
Favori
36.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

Filmde kel bir James McAvoy görecekmişiz.

Harbi mi kaynak varmi ?

http://tr.ign.com/x-men-theater/61961/news/x-men-apocalypse-icin-james-mcavoy-saclarina-veda
    http://www.ign.com/articles/2014/09/13/james-mcavoy-expects-to-finally-go-bald-in-x-men-apocalypse

Bu da demek oluyor ki o kadar da genç olmayacaklar. Yani Famke'da filmde rol alabilir.

Film 1983 yılında geçecekmiş.X-Men Days Of Future Past'ın 10 yıl sonrası demek.Yapımci bir ara orjinal casttan bazı oyuncuların geri dönebileceğini söylemişti.Hobitt tarzında belki Profesör X'i Logan'a geçmişi anlatırken görebiliriz.10 dk başta 10 dk de sonda gösterirler.Ama bundan bahsettiğini sanmıyorum.Şimdi Wolverine cepte.Büyük ihtimal Jean ve Scott'ı filmde oynatırlar.Dofp'ın sonunda da görüldüğü gibi Famke yıllara meydan okuyor.CGI ve makyaj ile Famke ve James'i gençleştirirler gibi geliyor.Çoğu X-Men fanı onları tekrar görmek istiyor.

Singer bi ara recast olabilir demişti umarım olmaz ve dediğiniz gibi makyaj vs ile oynar. Gerçi pekte ihtiyacı yok görüldüğü gibi.

X-Men First Class 350 milyon dolar
    X-Men Last stand 459 milyon dolar

DOFP ise 745 milyon dolar gişe yaptı.diğer filmlere kıyasla çok iyi bir rakam.Fox bu rakama güvenerek Bryan singer'a 250-350 milyon dolara arası bütçe verecekmiş bu film için.Eğer re-cast yaparsa o film 500 milyon doları geçmez.Fox bunu göze almaz.Orijinal kadronun varlığıyla bile yarattığı heyecan, finale doğru sentinel saldırılarındaki çaresiz halleri ve okula dönüş sahnesi olmasa X-Men Days Of Future Past efsane falan olmazdı.Yapımcıların da bunun farkında olduğunu düşünüyorum.Singer yapsa bile yapımcılar izin vermez re-cast'a.Bu genç oyuncular başarısız demek değil.3ü de çok iyi oynuyorlar.Ama Jennifer'a bir alışamadım gitti.Oscar felan da kazandı ama sanki o kadar abartıldığı kadar değil. Ben şahsen Rebacca Rojmin'e Famke'ye James'e Halle'ye özellikle Ian ve Patrick'e doymadım.Kimse doymadı.Güzel bir senoryo , kurgu, güzel aksiyon sahneleri eski ve yeni castın harmanlandığı bir film 1.200 milyarı rahat geçer.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Riqus

quote:

Filmde kel bir James McAvoy görecekmişiz.

Harbi mi kaynak varmi ?

http://tr.ign.com/x-men-theater/61961/news/x-men-apocalypse-icin-james-mcavoy-saclarina-veda
    http://www.ign.com/articles/2014/09/13/james-mcavoy-expects-to-finally-go-bald-in-x-men-apocalypse

Bu da demek oluyor ki o kadar da genç olmayacaklar. Yani Famke'da filmde rol alabilir.

Film 1983 yılında geçecekmiş.X-Men Days Of Future Past'ın 10 yıl sonrası demek.Yapımci bir ara orjinal casttan bazı oyuncuların geri dönebileceğini söylemişti.Hobitt tarzında belki Profesör X'i Logan'a geçmişi anlatırken görebiliriz.10 dk başta 10 dk de sonda gösterirler.Ama bundan bahsettiğini sanmıyorum.Şimdi Wolverine cepte.Büyük ihtimal Jean ve Scott'ı filmde oynatırlar.Dofp'ın sonunda da görüldüğü gibi Famke yıllara meydan okuyor.CGI ve makyaj ile Famke ve James'i gençleştirirler gibi geliyor.Çoğu X-Men fanı onları tekrar görmek istiyor.

Singer bi ara recast olabilir demişti umarım olmaz ve dediğiniz gibi makyaj vs ile oynar. Gerçi pekte ihtiyacı yok görüldüğü gibi.

X-Men First Class 350 milyon dolar
    X-Men Last stand 459 milyon dolar

DOFP ise 745 milyon dolar gişe yaptı.diğer filmlere kıyasla çok iyi bir rakam.Fox bu rakama güvenerek Bryan singer'a 250-350 milyon dolara arası bütçe verecekmiş bu film için.Eğer re-cast yaparsa o film 500 milyon doları geçmez.Fox bunu göze almaz.Orijinal kadronun varlığıyla bile yarattığı heyecan, finale doğru sentinel saldırılarındaki çaresiz halleri ve okula dönüş sahnesi olmasa X-Men Days Of Future Past efsane falan olmazdı.Yapımcıların da bunun farkında olduğunu düşünüyorum.Singer yapsa bile yapımcılar izin vermez re-cast'a.Bu genç oyuncular başarısız demek değil.3ü de çok iyi oynuyorlar.Ama Jennifer'a bir alışamadım gitti.Oscar felan da kazandı ama sanki o kadar abartıldığı kadar değil. Ben şahsen Rebacca Rojmin'e Famke'ye James'e Halle'ye özellikle Ian ve Patrick'e doymadım.Kimse doymadı.Güzel bir senoryo , kurgu, güzel aksiyon sahneleri eski ve yeni castın harmanlandığı bir film 1.200 milyarı rahat geçer.

Aynen. Arada çok büyük bi hasılat uçurumu var. Bunun sebebi de eski cast olduğu çok aşikar. Bunu göz ardı etmezler umarım. Singer koltuktan 2. filmden sonra çekilmişti ancak dofp ile bıraktığı yere geri getirdi, arada onca film çekilmesine rağmen. Bunun da bir sebebi olmalı mutlaka. Bundan sonra x-men filmi gelir mi bilinmez ama ben büyük sürprizler bekliyorum.

• X-Men iyi bir yola girdi, umarım böyle devam eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu 4 atlıdan birinin
    Wolverine olduğu falan söyleniyor. Nasıl oluyor bu iş? Bu 4 atlı olayını anlatabilecek var mı? Piramitler yapılırken Wolverine'in işi ne orda?
  • Yönetmenin Bryan Singer olacağı ve filmde Cyclops, Storm ve Jean'in genç halleriyle olacağı kesinleşti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Yönetmenin Bryan Singer olacağı ve filmde Cyclops, Storm ve Jean'in genç halleriyle olacağı kesinleşti.

Kaynak.
  • quote:

http://deadline.com/2014/09/bryan-singer-xmen-apocalypse-director-sequel-838588/

Young demiş recast dememiş.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Şimdiden geçmiş olsun. Belki Susanna Thompson'ı herhangi bir rolle kadro eklerler de en azından o teselli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 22 Eylül 2014; 23:12:52 >
  • quote:

Şimdiden geçmiş olsun. Belki Susanna Thompson'ı herhangi bir rolle kadro eklerler de en azından o teselli olur.

Yok hocam o kurtarmaz.

Belki konu tekrar phoenix'e döner diyorum apocalypse'den sonra ama bi kere recast olursa daha dönüşü olmaz Famke'nın.
    Bu saatten sonra onu hiçbir filmde oynatmazlar sanırım. Hem eski ekibin işi bitti gibi bir şey hem de oynatmaya kalksalar en az 50 yaşında olacak. :)
  • "Apocalypse takes place a decade after Days of Future Past and is a seamless next step in the story. The altering of time has unleashed a new and uniquely powerful enemy. Charles (James McAvoy), Erik/Magneto (Michael Fassbender), Raven/Mystique (Jennifer Lawrence), Wolverine (Hugh Jackman) and Hank/Beast (Nicholas Hoult) are joined by young Cyclops, Storm, Jean and others as the X-Men must fight their most formidable foe yet – an ancient unrelenting force determined to cause an apocalypse unlike any in human history."
  • quote:

Bu saatten sonra onu hiçbir filmde oynatmazlar sanırım. Hem eski ekibin işi bitti gibi bir şey hem de oynatmaya kalksalar en az 50 yaşında olacak. :)

Wolverine'i nasıl recast yapamıyorlarsa bence onu da yapmamalılar. En azından ben öyle düşünüyorum. Kaldı ki 50 yaşında olmasına rağmen 30'lu yaşlarında ki bir Jean Grey'i çok rahat oynar.

Ayrıca Kinberg;
    "So, are we going to have to recast? If some of those characters were in the movie we would, but we'll see."
    demiş. Çok net, kesin bir şey yok. Ben kadro açıklanana kadar kendimi kandırmaya devam edeceğim.
    O zaman İnşallah istediğin gibi olur.
  • quote:

Eski ekibin hala gideri var.Ayrıca The Last Stand'in başını hatırla.Profesör ve Magneto'yu nasıl CGI ile gençleştirmişlerdi?Kaldı ki Famke'nin ihtiyacı bile yok.Ayrıca 83 yılında geçeceğini düşünürsek zaten hemen hemen ilk filmdeki hallerine benzemeleri gerekir.Sonuçta bize 15 lik bir Jean Grey göstermeyecekler.Nerden baksan 25-30 arası olurlar.
  • X-Men sinemada ki eski havasına dönüyor sonunda.
  • Açıklamayı şimdi tam hatırlamıyorum ama eski ekibin yerini devretme zamanı geldi gibisinden bir açıklama vardı. O yüzden dedim. Adamlar yeni ekiple devam istiyor muhtemelen. Ayrıca Apocalypse'deki Jean son gördüğümüzden hemen hemen 25 yaş genç olacak. The Last Stand'de 50-55 yaş arasında mıydı ki Apocalypse'de en az 25 olsun? Famke Janssen o dönemde 50 yaşını geçmiş olacak. Teknoloji gelişti, olmaz dediğimiz şeyler yapılıyor ama bence Apocalypse'de Famke Janssen'i oynatmak gereksiz olur. Muhtemelen gerçekte 15-25 yaşında olan birisini oynatırlar.
  • keske daha erken çıksada izlesek
  • Film için yapılmış iki tane yeni site geldi.

http://tandeminitiative.com/
    http://m-underground.com/
  • X-Men: Days of Future Past ve X-Men: Apocalypse filmlerinin senaristi Simon Kinsberg, yeni filmde orijinal X-Men oyuncularını görme ihtimalimizin olmadığını açıkladı.

Yahoo tarafından gerçekleştirilen soru - cevap etkinliğine katılan yazar, X-Men: Apocalypse filminin daha çok X-Men: First Class oyuncularına odaklanacağını açıkladı. Orijinal X-Men kadrosundan karakterlerin filmde yer alması durumundaysa, bu karakterleri yeni oyuncular tarafından canlandırılması gerekeceğini sözlerine ekledi.

"Eğer Storm, Jean ya da Scott'ı filme dahil edecek olsaydık onları oynayacak yeni oyuncular bulmamız gerekirdi. Apocalypse hikaye olarak ilk X-Men filminden neredeyse 20 sene öncede geçiyor. O filmin üzerinden ise neredeyse 15 yıl geçti. Halle Berry, Famke Janssen ve Jimmy Marsden filmdeki karakterleriyle çok iyi bir iş çıkarttılar. Ancak onları filme dahil etmek çok zor olurdu."

Daha önce Kinsberg'in Apocalypse filmiyle ilgili yaptığı "Kesinlikle orijinal kadrodan bazı oyuncular da yer alacak." sözlerinin ardından gelen bu açıklama kafaları karıştırdı. Senarist, ya fikrini değiştirdi ya da oyuncuları değil orijinal X-Men ekibini kastediyordu.

Bryan Singer tarafından yönetilecek X-Men: Apocalypse'in 27 Mayıs 2016'da vizyona girmesi bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 24 Eylül 2014; 18:48:08 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.