Şimdi Ara

X-Fire -> # COD 4 # MultiPlayer Nasil Oynanir (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
78.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar ben xfire ile girdiğim zaman ''An error occurred while reading the stats data our stats have been reset '' hatası çıkıyor var mıdır bir çözüm yolu?
  • Merhaba, Ben dediğiniz tüm Patcleri X-Fire ı filn kurdum, Serverları da buluyo ama CD KEY istiyor,,
    ne yapmalıyım??? saygılar,
  • ya Kardeş denilenlerin hepsini yaptım fakat hala punkbuster hatası alıyorum.

Options daki key code hata verdi onu netten bulup karısık bişeyler işte onu yaptım.Ama bu seferde pb hatası veriyor ne yapmalıyım ..
  • selam paylaşım için teşekkürler yalnız bütün söylediklerini yaptım ama hala patch 1.4 gözüküuo bi türlü 1.7 yapamıyorum yardımcı olursan sevinirim
  • CD-KEY hatası veriyorsa vermeyene kadar key değiştirin sorun çözülür
  • arkadaşalar bende yıllardır hiç online oynayamadım. oyunlarım kopya ve crkli. bu gğn öğrendim ki bizlerde oynayabiliyormusuz. benim neler yapmamlazım. neler yüklemem lazım. adım adım anlatan olursa çok sevinirim..

not: şuan pcde cod 4 kurulu bütün bölümleri geçilmiş. vede crackli birşey yapmadım dosyalara....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali1818

arkadaşalar bende yıllardır hiç online oynayamadım. oyunlarım kopya ve crkli. bu gğn öğrendim ki bizlerde oynayabiliyormusuz. benim neler yapmamlazım. neler yüklemem lazım. adım adım anlatan olursa çok sevinirim..

not: şuan pcde cod 4 kurulu bütün bölümleri geçilmiş. vede crackli birşey yapmadım dosyalara....

forumda call of duty serisinde en son konulara bakarsan online oynarsın
  • ali1818

konuyu güncelledim dikkatli okursan yaparsın..
  • ben xfire de dediklerinizi yaptım ama xfire acık cift tıklıyorum servera girmiyor ne yapabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ersnalpn

ben xfire de dediklerinizi yaptım ama xfire acık cift tıklıyorum servera girmiyor ne yapabilirim.

SS verirsen yardımcı olnaya çalışırız
  • oyuna 2 gün önce basladım,birkac sorum var..

1-gl ne demektir.neden yasaktır?
    2-marti ne demektir.neden yasaktır?
    3-duvardan falan vuruyorlar bazıları duvardan vurma dediler adamlara sebebi nedir..
    4-airstrike yada helikopter hakkı kazandıgımızda onu kullanmazsak belli bir süre icinde kayboluyor mu?
    5-birisi ak74 berbat dedi bende sandım ki ak47 diyecegine 74 dedi ama sonra 5-6 kisi daha ak74 hakkında muhabbet etti acaba ilerde acılan ak74 diye bir silah mı var(levelım dusuk belkı sonra acılıyordur)yoksa eziklik mi yaptılar,47 dıyeceklerıne
  • 1. Gl - Bomba Atardir silahın altında bulunur yasak konusunda gl ile olmek sinir bozucu ama baska sebebleride vardir..

2. marty oldugunde bomba bırakmadım

3. duvardan vurmalarının sebebi deep impact vardir onlarda tabii bazılarında hilede olabilir :D

4. map degisene kadar kaybolmaz...

5. ak47 biliyorumda 74 varmı yokmu tam bilmiyorum
  • Bu nedir ne yapmam lazım.Pb yükledim update yaptım.1.6 VE 1.7 PATCH LERİ YÜKLEYİNCE düzelecekmi?
     X-Fire -> # COD 4 # MultiPlayer Nasil Oynanir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

oyuna 2 gün önce basladım,birkac sorum var..

1-gl ne demektir.neden yasaktır?
    2-marti ne demektir.neden yasaktır?
    3-duvardan falan vuruyorlar bazıları duvardan vurma dediler adamlara sebebi nedir..
    4-airstrike yada helikopter hakkı kazandıgımızda onu kullanmazsak belli bir süre icinde kayboluyor mu?
    5-birisi ak74 berbat dedi bende sandım ki ak47 diyecegine 74 dedi ama sonra 5-6 kisi daha ak74 hakkında muhabbet etti acaba ilerde acılan ak74 diye bir silah mı var(levelım dusuk belkı sonra acılıyordur)yoksa eziklik mi yaptılar,47 dıyeceklerıne

1- GL "Grenade Launcher" demektir , silaha takılır ve bomba atar. Fakat attığı bombanın bir patlama süresi yoktur , anında patlar ve ölürsün. Biraz ezik işidir , bu yüzden yasaktır.
    2- Marty "martydroom" perkinin kısaltmasıdır. Bu perk ölünce yere patlayacak olan bir bomba bırakır. Yanından geçen adam da ölür. Bu da sinir bozucudur ve biraz ezik işidir yine , bu yüzden yasaktır. SD serverlarda kötü oluyor özellikle , ama artık alıştık adamda marty varsa bile sesini bomba duyup kaçıyorum. :)
    3- Sebebini bilemeyeceğim ama adama duvardan vurma demek kadar saçma birşey yok. Neden vurmasın , biraz tedbirli git sende. "Deep Impact" perkini seçersen duvardan çok daha fazla damage verirsin.
    4- Hayır , map bitene kadar kaybolmaz. Ama şöyle birşey var , diyelim ki Airstrike kazandın ve kullanmadın , ardından 2 kişiyi daha öldürüp Helicopter kazandın , işte o zaman Airstrike hakkını kaybedersin. O yüzden kazandığında TDM ise güvenli bir yerde kullanmaya çalış.
    5- İleride AK-74u isimli bir Sub Machine Gun açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 23 Eylül 2009; 2:28:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bafrasporlu

Bu nedir ne yapmam lazım.Pb yükledim update yaptım.1.6 VE 1.7 PATCH LERİ YÜKLEYİNCE düzelecekmi?
     X-Fire -> # COD 4 # MultiPlayer Nasil Oynanir

key degistirmelisin kullanmıs oldugun key banlanmis
  • Sağol oldu xfirede yüzlerce server var az önce bir serverda 1-2 saat oynadım :) Ps3den tecrübeli oldugum için daha 3 levelde 1.idim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih38

Arkadaşlar bende xfire ile oyuna giriyorum bi sorun yok ama oyuna girecekken hani şu map'in haritasını falan gösteriyor ya orda aşağıdaki yükleme dolunca yukarıda " Waiting Other Players " yazıyor.2-3 saniye sonra ekran kararıyor ve " Server Disconnected " yazıyor.Bi yardım edermisiniz valla evde otur otur canım sıkılıyor.Artık multi oynamak istiyorum.

Bu sorunu düzeltebilecek yok mu?
  • Pb güncelleme yapın..
    kullandıgınız nick'te ascii karakterler varsa silin..
    birde isterseniz bir virus taraması yapın.
    combofix + malwarebytes google yazın bunları indiriip taramya yaptırın..

Not: Yanlız combofixi masaüstünde calistirmayi unutmayın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: AL[e]N

Karisma

X-fire Sil - PC Yeniden Başlat- En Yukarıda Yazdıklarımı Tekrar Yap

ya ben bu dedigini birkac kere yaptım ama olmadı.

bide sizin xfirede server felan yazıo
  • ya ne oldugunu bilen varmı ya
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.