Şimdi Ara

X-box one oyun kolu yardımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bu ürünü aldım :https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-one-s-wireless-controller-beyaz-p-HBV000003SKRG

şimdi açtım pillerini takıp, power tuşuna basıyorum ne bi ses var ne ışık. Yapmam gereken bir şey mi var öncesinde yoksa kol mu bozuk ?

• power tuşuna 1sn kadar basılı tutunca ışık yanıp sönmüyorsa farklı pillerle deneyin derim... o da olmazsa bir de kablo ile xboxa bağlamayı deneyebilirsin...
  • Teşekkür ederim ama xbox'ım yok başka pille de denedim ama yanmadı yine ışık, kablo bakıyorum şimdi pc'de deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

power tuşuna 1sn kadar basılı tutunca ışık yanıp sönmüyorsa farklı pillerle deneyin derim... o da olmazsa bir de kablo ile xboxa bağlamayı deneyebilirsin...

kabloyla denedim yandı ışık hiç olmazsa kullanılabilir olmasına sevindim ama sorun ne olabilir acaba kablosuz kullanamayacak mıyım sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Sakallı Nene

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

power tuşuna 1sn kadar basılı tutunca ışık yanıp sönmüyorsa farklı pillerle deneyin derim... o da olmazsa bir de kablo ile xboxa bağlamayı deneyebilirsin...

kabloyla denedim yandı ışık hiç olmazsa kullanılabilir olmasına sevindim ama sorun ne olabilir acaba kablosuz kullanamayacak mıyım sizce ?

pili değiştirip dene ışığı yanmıyorsa geri gönder o kadar para verip kablolu oynanmaz.
  • Ak Sakallı Nene kullanıcısına yanıt
    pil olarak 12 tanesi 4tl'lik piller değil ve doğru yönlerde takıyorsun değil mi? Çünkü alet işlevsel gibi... Ama bir durum da, belki o xbox amblemli power tuşu bozuktur... Denemeden bilinmez...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.