Şimdi Ara

X BOX LİVE ÜYELİĞİ UCUZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • microsoft 12 aylık live üyeliğini 199 tl ye satıyor daha uygun fiyata herhangi bir yerden güvenilir bi şekilde alma imkanımız var mı ?

• g2a dan kod olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g2a da 24 aylık 200 tl sizce sorun çıkar mı ?
  • https://www.****.com/oyun/xbox-live/satin-al/gold-uyelik buradada var 12 aylık 159 tl burdan da alınabilir bende almayı düşünüyorum
  • 70 liraya alıyordum. Ulan ülke şapı yemiş.
  • g2a dan kinguin den vs satıcı oylarına bakın kendi kararınızı verin risk olabiliyor her zaman ben aynı satıcıdan aldığım bir kod çalıştı diğeri sıkıntı yarattı destek hattında ıvır zıvır bir sürü şey istiyorlar 10 20 liralık kod diye uğraşmadım
  • Bugün üyeliğimin son günü , bugunden sonra alırsam önceki üyelikteki oyunları oynayabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Döviz artınca fiyatlarda fırladı.

Ama elhamdülillah ekonomimiz çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utku_20 kullanıcısına yanıt
    Evet.

• HajHaj kullanıcısına yanıt
    Peki baska bir hesaptan live gold alininca p2 olan arkadasin hesabin oturumu acmasina gerek var, diger arkjadasin yani p1 in yok sanirim dogru mudur?
  • Utku_20 kullanıcısına yanıt
    P1'in hesap açmasına gerek yok. P2 oyun veya gold faydalanmak istediği servis için oturum açmak zorunda.

• Xbox 360 live üyeliği xbox one da da çalışır mı yoksa farklı mıdır?

• Dün akşam 160 a aldım g2a dan 12 ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Xbox 360 live üyeliği xbox one da da çalışır mı yoksa farklı mıdır?

Çalışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

Xbox 360 live üyeliği xbox one da da çalışır mı yoksa farklı mıdır?

Çalışır.

Teşekkürler.

• Mtcgame.com var birde. O nasıl acaba? Güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: logistics

Dün akşam 160 a aldım g2a dan 12 ay

Hocam ben de oradan almayı planlıyorum fakat bir sorum olacak.Dr Oyun ve OyunFor sitelerinde de Gold görmüştüm uygun fiyatlı G2A Pay adında bir sistem kullanılıyormuş.G2A'den kredi kartıyla alırken ekstra farklı bir işlem var mı aydınlatırsanız çok sevinirim.

• Bana indirim vermişler. Bu epin dediği me acaba?

Burdan alabilirim 12 aylık live. Gerçi 110tl ye buldum bir yerde ama online göndermiyor kodu. Paketle geliyor. Gidip mağazadan bulursam o fiyata oradan alırım.
     X BOX LİVE ÜYELİĞİ UCUZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 27 Ocak 2017; 9:20:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

quote:

Hocam ben de oradan almayı planlıyorum fakat bir sorum olacak.Dr Oyun ve OyunFor sitelerinde de Gold görmüştüm uygun fiyatlı G2A Pay adında bir sistem kullanılıyormuş.G2A'den kredi kartıyla alırken ekstra farklı bir işlem var mı aydınlatırsanız çok sevinirim.

Ben g2a'dan 2 kere 10 dolarlık kod aldım. Herhangi bir sorun olmadı. Kart ile alım olayında ise herhangi bir farklılık yok. Direk bilgilerini girip alıyorsun. Sadece fiyatın üzerine yaklaşık 2-3 liralık ekstra bir ücret koyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cag17

quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

quote:

Ben g2a'dan 2 kere 10 dolarlık kod aldım. Herhangi bir sorun olmadı. Kart ile alım olayında ise herhangi bir farklılık yok. Direk bilgilerini girip alıyorsun. Sadece fiyatın üzerine yaklaşık 2-3 liralık ekstra bir ücret koyuyorlar.

Sağolun hocam bilgi için teşekkürler :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.