Şimdi Ara

x 1600 pro soru (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • baba konuyu ben actım ama takıp edemedım bu yuzden herkese soryy baba bende ati tool var ama derece gostermıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kabiz_kugu

baba konuyu ben actım ama takıp edemedım bu yuzden herkese soryy baba bende ati tool var ama derece gostermıyor

göstermesi lazım ATI Tool un hangi versionu mevcut sende?
  • quote:

baba konuyu ben actım ama takıp edemedım bu yuzden herkese soryy baba bende ati tool var ama derece gostermıyor
    son sürümünü yükle
  • quote:

Bende "Ati Tool 0.25 Beta 10" sürümü var..Bunda öyle bir sorun yok..
    Hatta sana download linkini de vereyim;

>DowNLoaD<
  • max core ve memory dedgfımde ya siyah yada mavi biekran cıkyor vede makına donuyor
  • quote:

max core ve memory dedgfımde ya siyah yada mavi biekran cıkyor vede makına donuyor

O zaman onun biraz düşüğüne çekmek zorundasın..Max. değerlerde stabil çalışacak diye bir şart yok
    atıyorum;650'de sorun çıkarıyorsa;630'a çek, ati toolda test et,sonra oyuna gir..Sorun olmuyorsa öyle kullan
  • Bazen şööle bişi de olabiliyo mesela örnek vereyim benim eski 9550 250@550 yapmıştım GPU yu yannız 1 hafta sonunda anladım stabil çalışmadığını, makine dondu bende 540 yaptım gpu yu aslında ayarı yapıp oyunlarda oynaya oynaya test yapmak daha etkili oluyo esas stabiliteyi o zaman anlıyosun
  • bende ati tool .25beta 14 sürümü var ve gıdım o.c. olmuyor,fakat riva tunerle 570/375 hızlarında çalıştırdım çok ilginç
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

Bazen şööle bişi de olabiliyo mesela örnek vereyim benim eski 9550 250@550 yapmıştım GPU yu yannız 1 hafta sonunda anladım stabil çalışmadığını, makine dondu bende 540 yaptım gpu yu aslında ayarı yapıp oyunlarda oynaya oynaya test yapmak daha etkili oluyo esas stabiliteyi o zaman anlıyosun

Evet.En iyi yöntem oynaya oynaya denemek..Ben 653'e almıştım Ati Tool ile Core'u..Tüm oyunları sorunsuz oynadım, bir tek Rise Of Legends'de menüde çizgilenme oldu (menünün ortasında enlemesine 1 adet çizgi) bende 630'a düşürdüm, şimdi hiçbir problem yok.Belki 640 ,645'te falan kullanılabilir ama uğraşmadım o kadar..

• Ya arkadaşlar agp versiyonunda 3DMARK yapan yokmu varsa paylaşalım burada ben akşama eve gidince yapıcam
  • birde arkadaşlar;ben oblivion ve graw da performansını merak ettim; bu fps sonuçlarını nasıl test ediyoruz bu oyunlarda???
  • 3d mark 2005 , imzadaki sistemde , 45** .
    oldu mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qui¢K_Mυяdє®

quote:

Orjinalden alıntı: Jedi_Knight

Bazen şööle bişi de olabiliyo mesela örnek vereyim benim eski 9550 250@550 yapmıştım GPU yu yannız 1 hafta sonunda anladım stabil çalışmadığını, makine dondu bende 540 yaptım gpu yu aslında ayarı yapıp oyunlarda oynaya oynaya test yapmak daha etkili oluyo esas stabiliteyi o zaman anlıyosun

Evet.En iyi yöntem oynaya oynaya denemek..Ben 653'e almıştım Ati Tool ile Core'u..Tüm oyunları sorunsuz oynadım, bir tek Rise Of Legends'de menüde çizgilenme oldu (menünün ortasında enlemesine 1 adet çizgi) bende 630'a düşürdüm, şimdi hiçbir problem yok.Belki 640 ,645'te falan kullanılabilir ama uğraşmadım o kadar..

eğer ööle çizgi felan çıkıyosa abi kesin en az 10MHz felan düşür bende de aslında 666MHz bile çalışıyo ama dediğin gibi arada ortada enlemesine kocaman bi çizgi çıkabiliyo bide gitmiyo meret

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.