Şimdi Ara

www.trgamer.com (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: siyahmurat

THE MASTER KARDEŞİM,

BURADAKİ ARKADAŞLAR DAHA MURAT ŞEN'İ TANIMIYORLAR BİRDE OYUN OYNAMAKTAN BAHSEDİYORLAR. NERDE O ESKİ GÜNLER NERDE O ESKİ TRGAMER. BU ARADA MURAT ŞEN NERDE BİLİYORMUSUN ARTIK HİÇ GÖZÜKMÜYOR.

ewt hiçbiri anlamıyor adam gibi murat şenin oyun iclemelerini görselerdi şimid bu yeni yazanları hiç okumaslardı be adam her oyunu da incelemiyordu hep kaliteleri cımbızla seçiyordu bee neyse dilimden anlayan birileri çıktı ztn bunlara hiç cvp vermedim deymes çünküü !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_master -- 5 Şubat 2005, 17:56:52 >
  • hehehe Ali Şen başkan Fb şampiyon
  • ya arkadaşlar geyik için şöle şeyler yazmayın birde sarı cizmeli memet ağa vardı onuda bilirmisinizzz ne günlerdi . Olmaz böle yaaaa
  • yaw arkadaşlar hakkettten ne günlerdi onlarda murat şen kardeş trgamer dan ayrı bi forum açmıştı sonradan ne oldu o foruma bilen varmı yaw çok gozel bi forumdu
  • tanımam etmem
  • ADAMA BAK YAA TANIMAK ZORUNSAMIYIZ
  • bence arkaş reklam yapıo.REKLAM YAPMA KARDEŞİM
  • Ne bu şiddet bu celal, adam bi,r şey sormuş bu banlar niye

Size
  • tanımıyanlar cvp yazmasa olmsdı ztn sizene kardeşim yaw ilgilinemiyosan cvp yazma ztn beni anlayna 3-4 kişi çıktı onlar da bana yeter koyanların hiçbiri umurmda değil ztn
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_master

ewt hiçbiri anlamıyor adam gibi murat şenin oyun iclemelerini görselerdi şimid bu yeni yazanları hiç okumaslardı be adam her oyunu da incelemiyordu hep kaliteleri cımbızla seçiyordu bee neyse dilimden anlayan birileri çıktı ztn bunlara hiç cvp vermedim deymes çünküü !!!

Haklısın Dostum.
    Murat Şen'in incelediği oyunlar gerçekten hakkettiği notu alırdı. Eğer bir oyuna editörün seçimi olarak not verdiyse bilinki o oyun harikadır.
    Oyun yazarlığı konusunda kimse onun eline su dökemez.
    Murat Şen'in yazılarını merak edenler varsa trgamer.com incelemeler bölümündeki eski incelemeleri bir okuyun derim. Okuyunda inceleme nasıl yapılırmış görün. Sadece oyun oynamakla iş bitmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rudeboys

allah allah murat demi çok severdim o şahsiyeti ş tabi tabi çok güzeldi katılıyorum

+1 BENDE SEVERİM

• Herkeste bir post meraki almis basini yurumus,beni ilgilendirmiyor diyen arkadas bile 3 post yazmis.Kardesim ilginizi cekmediyse ve size hitap etmiyorsa neden yaziyorsunuzki anlamiyorum.Burada acilan her topic sizinde anlayacaginizi varsayilarak acilmiyor yada oyle bir sekilde elemine edilmiyor
  • Evet hakikaten Murat Şen zamanında çok iyiydi incelemeler.Oyunu hangi sistemlerin çalıştırdığını falan bile uygulamalı olarak anlatırdı incelemelerde.
  • ya zaten millette bi sürü psikolojisi var.. başlıkla ilintili ilk yorumlar genelde olumsuz, aşağılayıcı olunca herkez de o şekil şartlanıp, büyük çoğunluk olarak biriyle dalga geçmenin hazzını yaşıyolar.. velet tabi bunlar

şimdi arkadaşın dediğini şöyle de algılayabilirdiniz ki,
    "tr gamer gibi, oyun tutkunlarının her türlü beklentisini karşılama konusunda liderliğe soyunmuş bir site artık eski kalitesinde değil.. murat şenin görev aldığı zamanlar daha nitelikli tanıtımlara imza atarlardı. siz ne düşünüyorsunuz?"

böyle algılansa forumun oyun bölümüne gülünç düşecek bi konu olmadığına kanaat getirilebilrdi pekala...

şahsı tanımam bu arada....
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_master

quote:

Orjinalden alıntı: siyahmurat

THE MASTER KARDEŞİM,

BURADAKİ ARKADAŞLAR DAHA MURAT ŞEN'İ TANIMIYORLAR BİRDE OYUN OYNAMAKTAN BAHSEDİYORLAR. NERDE O ESKİ GÜNLER NERDE O ESKİ TRGAMER. BU ARADA MURAT ŞEN NERDE BİLİYORMUSUN ARTIK HİÇ GÖZÜKMÜYOR.

evet beyler ben de Murat şeni arıyorum bayadır.
    en son kendi bir forum açmıştı.orada birkaç hafta mod olmuştum.sonra site açacağını falan söylemişti.tekrar ulaşamadım kendisine.
    icq nosu veya msn adresini biliyorsanız lütfen bana söyleyin

• Murat Şen'den haber var mı? Nerededir, ne yapar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.