Şimdi Ara

www.lineageonlineworld.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkiyenin yeni serveri lineageonlineworld yakın bi zamanda acilacaktir serverimizin sitesiwww.lineageonlineworld.com dur...s gradeler serverda mevcuttur.full retail,evlilik sistemi,balık tutma hersey kusursuz calişmakta ve guclu raid bosslar,gunluk-haftalik eventlar oyuna oldukca renk katicaktir.serverimiz full c4 offical rate ise 7x olucaktir we lineage'te bir ilk!!10 ytl karsiliginda aylık bronz premium paketlere sahip olabilecekler.bu paketlere sahip olan yanında dvdnin icinde hazır acilmis account,lineage2 bilgi kitapcigi ve lineage 2 setup dvd cd sinede sahip olabilecek bronz premium sizlere exp kasmanızda %10 kolaylık sağlıyacaktir.makina özelliklerimiz ise dual xeon 4 gb ram 1 gb baglanti hızı.Rpg isteyen tum lineage oyuncularini beklioruz..

• Hele şükür acmişlar
    Erica rulezzz 1k %100 acilsin c5 bak o zaman sevkine ohh
  • hehehe :D acin acin :) sole adam akıllı rpg kasılcak server yoktu ortada :)
  • Olayın icerigini bilmiorum ama forumun admini bu davranısı bos yere yapmaz..
  • server aktiftir. acclariniz siteden alabilirsiniz..
  • hayirlisi olsun ne diyelim ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

BU KADARDA OLMAZ ARTİK YAHU BU SERVERİN FORUMUNDA BİR TARTIŞMA YAPAMADIM GİTTİ ADMİNİ KİMSE YAZDIGIM MESAJI ANINDA YA SİLİYOR YADA KONUYU KAPATIYOR S GRADE SETLE A GRADE SET İÇİN ADMİNLE TARTIŞIYORDUK BİRDE NE GÖREYİM YAZAACAGINI YAZMIŞ ARKASINDAN HEMEN KONUYU KİTLEMİŞ BURDAN ONA

iste turk serverleri neden acik kalmiyor diye soruyordunuz . iste cvpi baska seye ne gerek var. server acilali 1 gun olmus ama adam hemen adminleri veya gm likle alakasi olmayan forum modaratorlerini gm yapip kotulemeye baslamis bile ...

• tamamda bunlar senin burda gelipte serveri veyaa adminleri veya gmleri kotuleme hakkın yok..
  • artık bu serverle ilgilenmiyorum eski serverim acıldı size başarılar dilerim yazdıgım mesajlarıda sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryner -- 7 Aralık 2006; 18:43:28 >
  • Server güzel girdim baktim :) güzel lag yok, Hem server yeni bazı şeyler zamanla oturacaktir biras sabır sen serverı ilk günden harcadın :D gmlerinde serverda ilk günü zamanla düzelir herşey abartmayın hem son anda ekledim daha iyisini kurabiliosan kur oraya gelem yada server önerin YADA en iyisi bu kuran arkadaşlara isteklerinizi bildirin dh nin forumlarinda deilde :D neyse rateside uygun hem :) x10000 x5000 dede oynadim bi zaman sonra bayiyo bilen bilmeyen oynayan oynamayan herkez max lwl pvp yap pk yapmaktan bıkıo x7 hem kasıp hemde zevk almak icin uygun ben beğendim kısacası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkjedi -- 7 Aralık 2006; 19:41:55 >
  • 25 35 arası rate bnce daha ii olur...7x bayar adami...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonjofrost

25 35 arası rate bnce daha ii olur...7x bayar adami...

sonuna kadar arkandayim
  • keşke imkanımız olsa sizin icin bi pvp serveri acsak ama suanlik imkanımız yok kararlastirilan rate 7x isallah ilerde 2.server olarak pvp serveri acarsak gelirsiniz..
  • arkadaşlar ben yeterince lineage oynadim öss derdim olmasa kasicam burada sizde bi zaman sonra x7 ye dönüceksiniz görürsünüz low rateye hasret kalinio bizaman sonra ;)
  • yaw kardeşim adamların admininden belli serverin nasıl olcağı ama önyargılı olmamak lazm bu team 6-7 kişi hayırlı olsn yine de
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grejuva_tr

keşke imkanımız olsa sizin icin bi pvp serveri acsak ama suanlik imkanımız yok kararlastirilan rate 7x isallah ilerde 2.server olarak pvp serveri acarsak gelirsiniz..

sen beni anlamadım ben yaklasık 5 seneden beri bu oyunu oynuyorum artik skildim char kasmaktan bence en uygunu 35 x ile 50x arasi benim fikrim yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: XApAcHeX

yaw kardeşim adamların admininden belli serverin nasıl olcağı ama önyargılı olmamak lazm bu team 6-7 kişi hayırlı olsn yine de

admininden belli derken ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nirv

quote:

yaw kardeşim adamların admininden belli serverin nasıl olcağı ama önyargılı olmamak lazm bu team 6-7 kişi hayırlı olsn yine de

ewet acık konus bisi biliyosan solede bizde ona gore hareket edelim
  • pvp deil 35x serwer lasm..35x i pvp olarak görenler warsa line için kasması en ideal rate bnce 25 35 arasıdır.REVENGE oynayan NEWAGE oynayan bilir.. bisim için bu rateler fasla diyorsansz dieck bişi yok ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaNTaNYaN

quote:

Orjinalden alıntı: Nirv

quote:

ewet acık konus bisi biliyosan solede bizde ona gore hareket edelim

Admininden belli diye bişi yok..serveri en uzun soluklu we en gusel nasil yapariz die ugrasioruz

Lineageonlineworld serverinin 7x olmasindaki sebep cok aciktir..Adminin bu konudaki aciklamasini buyrun okuyun..

quote:

Serverin 7x Olmasının Nedeni;Bizim Amacımız Lineage2 Oyunu Türkiyeyedeki Bir Çok Kafeye Yüklemeyi Başarmaktır Yani Lineage2 Oyunu Türkiyeye Tanıtmaktır. Yanlız Bu Tarz Bi Tanıtımı Yaparken 30x + Server Açmak Yanlış Bir Yöntemdir. Arkadaşlar Şunu Bilmenizi İstiyorum 30x + Serverlar Günü Kurtarmak Amaçlı Tamamen Çıkar Amaçlı Açılmış Serverlardır. Oyuncular Bir Süre Level Kastıktan Sonra Tavan Lvl Olan 80 Levele Kısa Zamanda Ulaşırlar Daha Sonradan Donate Sistemiyle Sistemden İtem Almak Zorunda Kalırlar Bizim Amacımız Oyuna Ciddi Şekilde Müdahale Etmeden Kullanıcıların Gerçekten Kaliteli Bir Serverda Oynaya Bilmelerini Sağlamaktır. 7x Serverin Uzun Vadeli Olacağını Sizlerde Biliyorsunuz 30x + Serverlarda Oyun Oynanmaz Sadece Eğlenilir Hiç Bir Ciddi Server 30x+ Sistemleri Kurmazlar Lineage2 Listelerindeki Siteler Hariç Orjinal Serverlardan Bahsetmekteyim KnightOnline World of Warcraft Lineage2 Slik Road Bu Tarz Oyunların Orjinal Serverlarında Level Kasmanın Zor Olduğunu Hepimiz Biliyoruz Amacımız Orjinal Serverlar Kadar Sağlam Bi Alt Yapı Kurmaktır. Bunun İçin Server Açılsın Diye Bir An Önce Açmıyoruz Hepizin Keyifle Oynayacağı Bir Sistem İçin Uğraşıyoruz. Oyuna Yenilikler Getirmeye Çalışıyoruz. Sistemimizde Her Hangi Bir İtem Satılmayacaktır. Buff Kağıtları Upgrade Kağıtları Dışında Hiç Bir Şey Satılmayacaktır. Lineage2 Kullanıcıların Bilmesi Gereken Şuanda Amacın Saten KnightOnline Kullanıcılarının Lineage2 Oyununa Alıştırmaktır. Lineage2 Oyunu Şuanda MMRPG Arasındaki En İyi Oyun Olduğuna İnanıyorum Oyunu Kuralına Göre Oynamalısınız. İtemler Bosslardan Düşürülecektir. Şuan Oyun Çok Fazla Zorlaştırmadan Ama Oyunu Kolaylaştırmadan İş Yapmaya Çalışıyoruz

ZAMANI OLAN,KASMAKTAN BIKMAMIS RPG İSTEYEN HERKES BUYURSUN GELSİN

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.