Şimdi Ara

www.hattrick.org

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hattrick te yeni sezonların başlamasına az kaldı.
    Bu nedenle oyuna yarıda başlamak yerine sezon başlamadan saip olmanın tam zamanı...
    Bilindiği gibi Hattrick günümüzde en iyi online menajerlik oyunlarından bir tanesi

Bende sadece uzun zamandır zevkle oynuyorum... Ulusal bir oyun yapısına sahip olan bu siteyi bilmeyen arkadaşlara öneriyorum...
    Uzun soluklu oyun arayan ve futbolsa varım diyen arkadaşlara tavsiye ederim.

Tanıtım:

Stratejik menajerlik oyunu
    Hattrick stratejik bir futbol oyunudur - rakiplerinizi hemen alt edin veya uzun vadeli bir strateji kurarak başarıya odaklanın. Hattrick 1997'den beri süregelen kalıcı bir oyundur!

Oynaması basit
    Hattrick'te başlamak çok kolaydır; hiçbir şey indirmeniz gerekmez ve başarılı olmak için sürekli çevrim içi olmak zorunda değilsiniz.

Toplumsal bir oyun
    İnsanlar Hattrick'in ana parçalarıdır. Sürekli canlı olan forumlarımıza göz atın ve dünyanın farklı bölgelerinden arkadaşlar edinin.

www.hattrick.org

• hattrick kötüye gidiyor yav..online kullanıcı sayısı falan düşüşte hep.hayırlısı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet biraz kullanıcı kaybetti fakat yeni bir oluşum içerisindeler.hattrick satıldı bu olumlu etkileyecektir oyunu . tabi ilerleyen zamanlarda.
  • Oyuna 2D maç görüntüsü uygulamasını getirseler çok kullanıcı çekebilirler aslında. Hatta eski oyunculardan bazıları da geri dönebilir.
  • başladım hadi hayırlısı
  • Ya ben 1 hafta önce başladım ama baya karışık yav top eleven ofm gibi fazla kafa yemiyecek oyun arıyorum menajerlik

alt yapı falan benim kafa basmıyor :) menajerturk.com vardı 2006 da kapandı 100 yıl geçsede o oyunun üstüne oyun yapılmaz ama o tarz günde en azından 3-4 maç yapabilceğimiz kota fazla harcamıyan oyun varmıdırki acaba managerzone çok yiyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

Ya ben 1 hafta önce başladım ama baya karışık yav top eleven ofm gibi fazla kafa yemiyecek oyun arıyorum menajerlik

alt yapı falan benim kafa basmıyor :) menajerturk.com vardı 2006 da kapandı 100 yıl geçsede o oyunun üstüne oyun yapılmaz ama o tarz günde en azından 3-4 maç yapabilceğimiz kota fazla harcamıyan oyun varmıdırki acaba managerzone çok yiyor :)

Hattrick aslında çok güzel bir oyun fakat alışması biraz zaman alıyor. Oyun hakkında kafana takılanları oyun forumunda veya burda sor, oyun kılavuzunu falan oku senin için çok yararlı olur. Alıştıkça oyundan daha fazla zevk alacaksın.
  • www.hattrick.org ' sitesinde oyuna Başlayan arkadaşlara sesleniyorum;
    Kesinlikle ilk 1-2 ay anlamaya çalışın.. oyun çok mantıklı kesinlikle hileye yer yok ve her şey zamanlı planlı şekilde.. antrenman saatleri maçlar herşeyi ile zamana ayarlı... Çok uzun soluklu bir oyun olacak.. senelerin emeğini veren kullanıcı arkadaş ve dostlarım var...

Oyunun karmaşası hakkında ise sizlere şöyle bir önerim olacak;
    Kılavuz var oyun içerisinde zaman buldukça açın okuyun ve anlayamadığınız konuları oyun içerisinde olan sorular forumunda belirtin...
    Hiç olmadı buradan sorularınızı belirtin ve vakit buldukça sizlere yardımcı olmaya çalışacağım...

Herkese iyi oyunlar :))
  • haha burada geçen yıl bu tip bir forum açılmasına şaşırdım, 2004 yılından beri aralıksız oynadığım oyun ilk defa karşıma çıkıyor :)
  • @hamzus , takımın adı ney ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzus

haha burada geçen yıl bu tip bir forum açılmasına şaşırdım, 2004 yılından beri aralıksız oynadığım oyun ilk defa karşıma çıkıyor :)

hattrick uzun soluklu bir oyundur... :) konuyu açan benim ve hala hergün takip ederim dakika dakika :) 2009 girişliyim bende ama daha evveliyatım var oyun ile ilgili :)
  • bir managerzone olamaz.
  • hattrick gibi oyunmu var ya bildiğimiz gerçek futbol dünyası ile birebir başarı elde etmek sizin elinizde maçlarda sallamasyon sonuclar cıkmıyor
  • eros kullanıcısına yanıt
    hamzuskatmerus :) geç cevap yine benden geldi:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.