Şimdi Ara

www.donanimhaber.com SİTESİNDEKİ VİDEOLARI PC'ye İNDİRMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben donanimhaber.com daki videoları pc me indirmek istiyorum çok güzel çalışmalar ve ilerde süper bi koleksiyon yapılabilir daha önce açılmıştı sanırım ama hiçbişey anlamamıştım indirmenin kolay bir yolu yok mu bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lincoln49 -- 20 Nisan 2008; 11:48:01 >

• İNDİRMEM LAZIM YARDIMMMM
  • realplayer 11 kur flash videolara kadar her şeyi tek dokunuşla indirirsin üstelik hangi site olursa olsun video formatı ne olursa olsun.link aşagıda.

http://forms.real.com/netzip/intl/intl_getrde601.html?lang=en&h=software-dl.real.com&f=windows/installer/R41EUD/RealPlayer11GOLD.exe&p=RealPlayer&oem=rp11_en_eu&src=realplayer_com,112206focus&tagtype=applet&type=rp11_en_eu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swes -- 20 Nisan 2008; 14:49:04 >

• yahut \Temporary Internet Files ı bi kontrol et. izlenen dosyaları genellikle flv olarak burda bulabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turank

yahut \Temporary Internet Files ı bi kontrol et. izlenen dosyaları genellikle flv olarak burda bulabilirsin.

KARDEŞ BÇYLE Bİ ŞEYİ duymuştum ama daha önce biraz daha ayrıntısını biliyosan anlat ya da bilen birisi anlatabilir mi indirmem lazım kesinlikle
  • real player var ama nasıl indiriliyor acaba
  • Firefox kullanıyorsan Video Downloader eklentisi ile yapabilirsniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lincoln49

quote:

Orjinalden alıntı: turank

yahut \Temporary Internet Files ı bi kontrol et. izlenen dosyaları genellikle flv olarak burda bulabilirsin.

KARDEŞ BÇYLE Bİ ŞEYİ duymuştum ama daha önce biraz daha ayrıntısını biliyosan anlat ya da bilen birisi anlatabilir mi indirmem lazım kesinlikle

explorerda araçlar > internet seçeneklerinde > ayarlar > dosyaları görüntüle var. video yu izledikten hemen sonra bu adımları takip et. görünüm genellikle ayrıntı şeklindedir değilse pencere görünümünü ayrıntılı yap ve zamana göre dosyaları sırala. en son klasore yukelenen dosyalar en ustte çıktıgında flv uzantısından yahut en yuksek boyutundan dosyayı ayırt edebilirsin. dosyayı baska yere kopyala uzantı flv deilse dosya uzantısı .flv ekle ve herhangi bi flv playerla çalıştır.

mpeg yahut avi istersen total video converter işini görür. bulamazsan PM den yardımcı olabilirim. cr ack lı dosya paylaşımı galiba burda yasak.

İnşAllah halledersin.

• internet download manager
    http://www.internetdownloadmanager.com/

tüm özellikleri "sağ tık" ile mevcut
    youtube, yahoo video ... birde RAPID perfor-mansını görün

en az 100 kb/sn bende budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burhangenc -- 20 Nisan 2008; 12:51:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: burhangenc

internet download manager
    http://www.internetdownloadmanager.com/

tüm özellikleri "sağ tık" ile mevcut
    youtube, yahoo video ... birde RAPID perfor-mansını görün

en az 100 kb/sn bende budur

kardeş insan biraz açıklama yapar nasıl yapcan diye ya hiç bişey anlamadım

• İnternet Download Manager yükleyin. (idman)

Video izlediğiniz sitede sağa tıklayıp fly video indirin ( ıdm ile indirin )

diyin ve inmesini bekleyin. Belgelerim - Download klasörüne gelir dosyanız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.