Şimdi Ara

WWE Smack Down - Raw (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.471
Cevap
25
Favori
455.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mitb'yi ziggler,dean veya rollins alır.Ziggler'in almasını isterim yıllardır mc takılıyor belki me'ye yükselir,seyirci desteği de var.Kemeri de romang reigns alır veya maç iptal olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

Mitb'yi ziggler,dean veya rollins alır.Ziggler'in almasını isterim yıllardır mc takılıyor belki me'ye yükselir,seyirci desteği de var.Kemeri de romang reigns alır veya maç iptal olur.

vay be zamanında edge jeff hardy veya cena vs orton feudları vardı şimdi roman vs ziggler feudu nu nasıl yakıştırıyorsunuz anlam veremiyorum
  • Şimdiki genç isimler eskilerden başarılı olur.Sadece shield üyeleri yeter.Roman reigns ilerde edge'yi unutturur.Dean ismini çok söylettirir.Seth'de jeff hardy'nin yerini alır.
  • Eskiler çok iyi olsalarda artık yeni güreşçilerin olduğunu kabullenmek lazım. Belki ilerde şuanki isimlerde o derece olacak. Sonuçta bir HBK veya Undertaker hemen olmadı. Edge ilk yıllarında sürekli MC takılıyordu mesela.
  • Kişisel fikrim önümüzde ki yıllarda Roman şirketin yüzü olur.Rock'dan da torbili var zaten
  • quote:

Şimdiki genç isimler eskilerden başarılı olur.Sadece shield üyeleri yeter.Roman reigns ilerde edge'yi unutturur.Dean ismini çok söylettirir.Seth'de jeff hardy'nin yerini alır.

bu yoruma ancak gülünür hocam,kimse kusura bakmasın şu anki gençler yetenekli ama seth jeff in ancak yarısı eder tamam yetenekli ama jeff hardy farklı bi karakterdi bayanlar tarafından inanılmaz destek görüyordu ayrıca stingi anımsatıyordu ki müthiş extreme hareketler deniyordu,roman asla edge gibi olamaz bi kere edge kadar yakışıklı değil ayrıca mikrofon ve promo kesme yeteneği pek yok bu yüzden roman asla bu şirketin yüzü olamaz bu şirketin üzü anca böyle cena cm punk gibi hem çok ürün sattıan hem de her şeyi tam adamlar olur,daniel bryan örneğini verme sakın o adam torpilliydi kesin evet şu anki yetenekler ismini çok söylettirir ona hiç bir şey diyemem ama eskiler çok daha yetenekliydi bunu da kabullenmek lazım wwe de şu anda beni en çok umutlandıran iki ismim dean ambrose ve bray wyatt

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Kişisel fikrim önümüzde ki yıllarda Roman şirketin yüzü olur.Rock'dan da torbili var zaten

şirketin yüzü olamaz hocam şirketin yüzü olmak için belirli kriterler var ürün sattırma müthiş seyirci desteği tip mikrofon ve promo kesme yeteneği gibi bunlar kıstas alınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Kişisel fikrim önümüzde ki yıllarda Roman şirketin yüzü olur.Rock'dan da torbili var zaten

şirketin yüzü olamaz hocam şirketin yüzü olmak için belirli kriterler var ürün sattırma müthiş seyirci desteği tip mikrofon ve promo kesme yeteneği gibi bunlar kıstas alınıyor

Daniel bryan ın bu kadar yukselmesinin sebebi ne yetenegi ne de mikrofon performansı ne de karizması tabi ki bunlar da çok önemli ancak seyircilerden aldığı tepki.Şu yes yes olayı o kadar tuttu ki adam birden en tepeye kadar çıktı.Romanın da daha yolun başında iken bu kadar iyi tepki alması wwe tarafından bu kadar push verilmesi beni bu görüşe itti.Adam kaç aydır god mode takılıyor.Son smackdown da tek başına aldı maçı resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: JackyJack

Eskiler çok iyi olsalarda artık yeni güreşçilerin olduğunu kabullenmek lazım. Belki ilerde şuanki isimlerde o derece olacak. Sonuçta bir HBK veya Undertaker hemen olmadı. Edge ilk yıllarında sürekli MC takılıyordu mesela.

hocam ben şu anda şirketteki birçok ismi yetenekli görüyorum zaten ama bu efsanelerden daha iyi olacaklar gibi yorumları gördükçe tepem atıyor ister istemez
  • quote:

quote:

quote:

Daniel bryan ın bu kadar yukselmesinin sebebi ne yetenegi ne de mikrofon performansı ne de karizması tabi ki bunlar da çok önemli ancak seyircilerden aldığı tepki.Şu yes yes olayı o kadar tuttu ki adam birden en tepeye kadar çıktı.Romanın da daha yolun başında iken bu kadar iyi tepki alması wwe tarafından bu kadar push verilmesi beni bu görüşe itti.Adam kaç aydır god mode takılıyor.Son smackdown da tek başına aldı maçı resmen

daniel bryanı gördük ama hocam yakında zirveden indirecekler hakettiği yer mid carter seviyesine gelecek,sadece iki elini kaldırıp yes diye bağırmakla şirketin yüzü olunmuyor,cena bu şirketin yüzü olabilmek için o kadar yıl çaba verdi hep bütün ürünlerini sattırdı kendi entrance müziğini kendisi yaptı wwe de bilek güreşi bile yaptı adam cm punk gitmeden önce bu şirketin yüzüydü 2013 yılında özellikle ama bu adam buralara gelmek için her şeyini verdi tüm dünya önünde saçının kesilmesine razı oldu,adam madara oldu ama şirket için işi için yaptı roman daniel bryan şu ana kadar şirketin yüzü olabilecek hiç bir şeyi vermedi,tabi bunlar torpilli olduğu için özellikle daniel ın son wm daki maçlarını görünce nasıl god mode da takıldıklarını hepimiz öğrenmiş olduk

• Raw'da şov kapandıktan sonra john cena, bray wyatt'ı vickie'nin atıldığı havuza göndermiş

https://store.donanimhaber.com/d4/f7/14/d4f714bfbe6b9020c7ee23d523276c86.jpg
    https://store.donanimhaber.com/45/06/13/4506134612344fe3672da07ae1a9d17d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corpus gemitu -- 25 Haziran 2014; 1:02:22 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

daniel bryanı gördük ama hocam yakında zirveden indirecekler hakettiği yer mid carter seviyesine gelecek,sadece iki elini kaldırıp yes diye bağırmakla şirketin yüzü olunmuyor,cena bu şirketin yüzü olabilmek için o kadar yıl çaba verdi hep bütün ürünlerini sattırdı kendi entrance müziğini kendisi yaptı wwe de bilek güreşi bile yaptı adam cm punk gitmeden önce bu şirketin yüzüydü 2013 yılında özellikle ama bu adam buralara gelmek için her şeyini verdi tüm dünya önünde saçının kesilmesine razı oldu,adam madara oldu ama şirket için işi için yaptı roman daniel bryan şu ana kadar şirketin yüzü olabilecek hiç bir şeyi vermedi,tabi bunlar torpilli olduğu için özellikle daniel ın son wm daki maçlarını görünce nasıl god mode da takıldıklarını hepimiz öğrenmiş olduk

Kismen katiliyorum ama Cm Punk WWE'nin hic bir zaman yuzu olmadi, ikinci adam oldugu icin zaten. 2012'de ki heel turn'u John Cena yuzunden oldu, madem main event'de degilim Wrestlemania icin, ikinci yapin dedi. WWE championship icin normalde cikti. John Cena sirketin hala yuzu ama Daniel Bryan'nin yukselisi artirdi. Son 5 senin main event'ine bakalim.

Triple H vs Randy Orton. John Cena 2. siradaydi ve title icin guresti ve kazandi
    Undertaker vs Shawn Michaels. 2 2. siradydi ve title icin guresti ve kazandi
    Main event, titile icin guresti ve kaybetti
    Main event, kaybetti
    Main event, kazandi
    Daniel Bryan vs Randy Orton vs Batista. 4. siradaydi ve kazandi

Daniel Bryan yes, chanti gayet iyiydi ve bir cok insandi sevdi. Punk'in sac olayini buyuk ihtimal kendi istedi, yoksa razi olacagina zannetmiyorum.

• videosu varıdr aslında bunun eve gidinc ebakayım
  • Katılmıyorum,edge'yi çok büyütmüşsün.Wwe edge'ye verdiği kemerlerin 2 katını roman reigns'e vericektir.Bence şu an da bile roman reigns edge'den üstün.Sana göre karizmatik değil,bana göre roman edge'den kat kat karizmatik.Daha yapılı,kas denen şey var,edge hep gt göbek.Edge'den acayip tiksiniyorum,bana hiç karizmatik gelmiyor.Mikrofon yeteneği iyi olmasa bu kadar yükselemezdi tabi christian ile tag team olması çok yaradı.Zaten hiçbir zaman en popüler 5 kişiden biri olmadı,En fazla main event maç yaptı,wm'de hiç ana maçı olmadı.Bana göre yetenekli biri de değil,spear dışın da ne hareketi var,chris jericho'da onun gibi ama ona ait bir sürü hareketi var ve uçmalı,kaçmalı hareketler de yapıyor.
  • Edge kariyeri boyunca 30'dan fazla kemer kazanmış biri. Aynı zamada King Of The Ring, Royal Rumble ve 2 kere MİTB kazanmış biri. Üstelik bunları çok genç yaşlarda kazanmış biri. Şuan bile 41 yaşında. Romanın kaliteli bir isim olduğu kesin ama Edge seviyesine çıkması için çok fazla uğraşması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

quote:

quote:

quote:

Kismen katiliyorum ama Cm Punk WWE'nin hic bir zaman yuzu olmadi, ikinci adam oldugu icin zaten. 2012'de ki heel turn'u John Cena yuzunden oldu, madem main event'de degilim Wrestlemania icin, ikinci yapin dedi. WWE championship icin normalde cikti. John Cena sirketin hala yuzu ama Daniel Bryan'nin yukselisi artirdi. Son 5 senin main event'ine bakalim.

Triple H vs Randy Orton. John Cena 2. siradaydi ve title icin guresti ve kazandi
    Undertaker vs Shawn Michaels. 2 2. siradydi ve title icin guresti ve kazandi
    Main event, titile icin guresti ve kaybetti
    Main event, kaybetti
    Main event, kazandi
    Daniel Bryan vs Randy Orton vs Batista. 4. siradaydi ve kazandi

Daniel Bryan yes, chanti gayet iyiydi ve bir cok insandi sevdi. Punk'in sac olayini buyuk ihtimal kendi istedi, yoksa razi olacagina zannetmiyorum.

hocam hatta wwe 13 oyununa şirketin yüzü olarak kapak oldu cm punk,aynı şekilde randy orton da 2012 de bi ara yenilmezdi resmen adam maç kaybetmeyi unutmuştu,wwe millet cena dan sıkıldı diye kemer maçlarına çıkarmıyor artık böyle wyatt family ve nexus gibi gruplara karşı mücadele ettiriyor tıpkı süper kahraman gibi kötüleri yeniyor bu da çocuklardan falan aldığı desteği artıran bi faktör,cm punk ise saçını tüm dünya önünde kestirecek kadar aptal değildir,hadi diyelim cm punkın saç kestirme düşüncesi vardır wwe de bu senaryoyu sürmüştür öne cm punk da şirket için rezil olmayı dahi kabul etti,daniel bryan ise şuraya yaıyorum en fazla 2 ay sonra millet ne bu yes yes diyecek desteği kesmeye başlayacak ve bryan yine eski mc haline dönecek zaten shield grubunun ortaya çıkışı daniel bryanı düşürmeye yeter

• quote:

Katılmıyorum,edge'yi çok büyütmüşsün.Wwe edge'ye verdiği kemerlerin 2 katını roman reigns'e vericektir.Bence şu an da bile roman reigns edge'den üstün.Sana göre karizmatik değil,bana göre roman edge'den kat kat karizmatik.Daha yapılı,kas denen şey var,edge hep gt göbek.Edge'den acayip tiksiniyorum,bana hiç karizmatik gelmiyor.Mikrofon yeteneği iyi olmasa bu kadar yükselemezdi tabi christian ile tag team olması çok yaradı.Zaten hiçbir zaman en popüler 5 kişiden biri olmadı,En fazla main event maç yaptı,wm'de hiç ana maçı olmadı.Bana göre yetenekli biri de değil,spear dışın da ne hareketi var,chris jericho'da onun gibi ama ona ait bir sürü hareketi var ve uçmalı,kaçmalı hareketler de yapıyor.

wm de hiç ana maçı olmadı mı bu adam undertaker ı wwe tarihinde en fazla yenen güreşçi,wm da taker la maçı var sonra john cena ve b ig showa karşı whc maçına çıkmadı mı?chris jericho ile whc maçına çıkmadı mı?sonra del rio ile wm da whc maçına çıkmadı mı?ben bu adamı tanıdığımdan beri ya whc feudunda ya da wwe feudundaydı hep en zirvedeydi,smackdown bitiyor dediklerinde bu adam geldi o şovu kurtardı resmen zaten edge bıraktıktan sonra kemerler birleşti çünkü smackdown bitmişti yani whc kemeri için mücadele edecek doğru düzgün adam yoktu,edgecution edgeomatic onun özel hareketleri ayrıca extreme hareketleri denedği için sakatlandı birçok kez ama hep geri döndü,wwe ona çok değer veriyordu ki vedasını da muhteşem yaptı zaten wwe tarihinde hem heel i hem de face karakteri bu kadar iyi olan başka kişi yoktur cm punk falan deme edge in cm punkın yaşı kadar kemeri başarısı var,wwe yi bitirdikten sonra hemen zaten bi dizide oyuncu olarak başladı,face olduğu yıllarda amerika da cena dan çok edge hayranı vardı çünkü cena hayranları hep çocuklardan oluşuyordu zaten edge i edge yapan mikrofon yeteneği karizması ve promo kesmesi adamda ringe geliş ring için mikrofon tip karizma entrance müzik muhteşem taunt seyirci desteği bir süperstarda olması gereken her şey var edge in yaklaşık 10 tane whc kemeri var roman reigns 5 tane alırsa edge den iyi sayarım ama bırak 5 i 3 tane bile zor alır adamda mikrofon denen bir şey yok resmen şu promo yu izle zaten edge in wwe tarihinin en büyük ve en popüler yıldızları arasında yer alması konusunda bana hak vereceksinhttp://www.youtube.com/watch?v=luVbHrNyypY&feature=kp bunun gibi müthiş promoları var bana göre ise wwe tarihinin en iyi güreşçisi onun gibisi daha gelmeyecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: JackyJack

Edge kariyeri boyunca 30'dan fazla kemer kazanmış biri. Aynı zamada King Of The Ring, Royal Rumble ve 2 kere MİTB kazanmış biri. Üstelik bunları çok genç yaşlarda kazanmış biri. Şuan bile 41 yaşında. Romanın kaliteli bir isim olduğu kesin ama Edge seviyesine çıkması için çok fazla uğraşması lazım.

romanın o seviyeye çıkması mümkün değil hocam ne kadar iyi olursa olsun edge i edge yapan özellikler mikrofon promo kesme ve tauntlarıydı ayrıca inanılmaz dalgacı biriydi wwe de bile kadınları kullandı adam

• Whc kemeri en üst değildir,wwe kemeri ondan daha üst ve main eventler oluyor,mesela john cena vs the rock yılının en üst maçıdır,chris jericho vs cm punk 2.plandaydı veya 3. plandaydı.Undertaker serilerine bazıları 2.maç der.Chris jericho bana göre face ve heel olarak en başarılı mikrofon yeteneğine sahip yıldızdır.Ki wwe ona hiç değer vermedi,adam tek başına bir yerlere geldi istese daha iyi yerlere gelirdi ama 2.plandaydı.Onun için rock daha önemliydi.En mantıklısı da buydu,wwe denen firmaya değer verilmez.Edge wwe'nin adamıydı,wwe destek çıkmasa edge'den bir bk olacağını sanmam.
  • Smackdown Spoiler 27/06/2014 - Gürestürkiyeden alıntıdır

-Triple H, Seth Rollins ve Randy Orton şovu açmışlar. Money In The Bank şovundan bahsetmişler ve bu gece için Bad News Barrett vs Dean Ambrose maçını anons etmişler.

-Dean Ambrose, Bad News Barrett'ı Dirty Deeds ile mağlup etmiş. Maçtan sonra Money In The Bank katılımcıları Rollins, Ambrose, Swagger ve Bad News Barrett arasında bir kapışma olmuş. Barrett bu esnada omuzundan sakatlık geçirmiş.

-Paige defeated Cameron. Maçtan sonra Cameron, Paige'e karşı bir başka kavga girişiminde bulunmuş.

-Connor The Crusher hakkında bir video gösterilmiş.

-Sheamus defeated Bray Wyatt by DQ. Maça Aile'nin diğer üyeleri karışmış. Uso Kardeşler Sheamus'a yardıma gelmiş ve Sheamus'la beraber kutlama yapmışlar.

-Cesaro & Alberto Del Rio defeated RVD & Dolph Ziggler. Paul Heyman yorumcu koltuğunda yer almış.

-Rusev Anti Amerikan bir promo kesmiş ve Sin Cara'yı mağlup etmiş. Ardından Big E gelmiş ve o da promo kesmiş. Rusev ve Big E daha sonrasında kavga etmişler.

-Roman Reigns vs Kane maçı Orton'un karışması sonucu DQ bitmiş. 3'lü daha sonrasında birbirine saldırmış. Ayakta kapatan ve tepede duran kemerlerle poz veren isim Roman Reigns olmuş ve şov böyle sona ermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 25 Haziran 2014; 16:53:32 >

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.