Şimdi Ara

WWE Smack Down - Raw (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.472
Cevap
25
Favori
455.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord Joker

quote:

Orijinalden alıntı: HanGamer

Vay Be Bende Bitti Sanıyordum Fox'Ta başlamayınca fox'ta hala başlıyo mu ? başlamıyosa hangi kanalda başlıyo ? birde John Cena Ve John Morrison Favorimdi.

hocam sadece fox ile anlaşmaları bitti şu anda dsmartta yayınlanıyor,yalnız birçok kişi internetten desirulez den izliyor hem ppv ler hem de haftalık şovlar var,john cena devam ediyor her zamanki gibi john morrison bıraktı iyi ki de fox vermiyor çünkü koskoca amerikan güreşini ülkemizde çocuk sporu olarak tanıttılar yazıklar olsun

John Morrison'un bırakması kötü olmus starship pain miydi neydi o harekete çok şaşırmıştım bir kere yaptımı adam yeniliyordu ama yapması çok zor bir hareketti

• Ve birde şu internette başlayan wwe raw kanalları canlı yayınları falan linkini atarmısın bulamadım da ben.
  • quote:

Ve birde şu internette başlayan wwe raw kanalları canlı yayınları falan linkini atarmısın bulamadım da ben.

http://www.desirulez.net/forums/303-Weeklies burda haftalık programlar var hocam istediğini izleyebilrsin
  • quote:

quote:

quote:

Vay Be Bende Bitti Sanıyordum Fox'Ta başlamayınca fox'ta hala başlıyo mu ? başlamıyosa hangi kanalda başlıyo ? birde John Cena Ve John Morrison Favorimdi.

hocam sadece fox ile anlaşmaları bitti şu anda dsmartta yayınlanıyor,yalnız birçok kişi internetten desirulez den izliyor hem ppv ler hem de haftalık şovlar var,john cena devam ediyor her zamanki gibi john morrison bıraktı iyi ki de fox vermiyor çünkü koskoca amerikan güreşini ülkemizde çocuk sporu olarak tanıttılar yazıklar olsun

John Morrison'un bırakması kötü olmus starship pain miydi neydi o harekete çok şaşırmıştım bir kere yaptımı adam yeniliyordu ama yapması çok zor bir hareketti

aynen hocam starship pain di hareketin adı gerçekten estetik bi hareketti yanlız şu anda john morrison baya kalıplı biri yani esski morrisondan ser yok artık o uçmalı kaçmalı hareketleri pek yapamaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynen hocam starship pain di hareketin adı gerçekten estetik bi hareketti yanlız şu anda john morrison baya kalıplı biri yani esski morrisondan ser yok artık o uçmalı kaçmalı hareketleri pek yapamaz

Reymistryo'dan daha çok uçmalı hareketler yapardı ayrılması ve kalıplı olması kötü olmuş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Reymistryo'dan daha çok uçmalı hareketler yapardı ayrılması ve kalıplı olması kötü olmuş.

Rey de hala güresiyor evan bourne de cok yetenekliydi wwe haarcadı onu da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam eskileri bırakın şimdi çok daha yetenekli isimler geldi Shield(Dean Ambrose,Seth Rollins,Roman Reigns)grubu vardı kısa süre önce dağıldı.Wyatt Family grubu geldi lideri Bray Wyatt mikrofon yeteneği çok iyi eskiden Nexustaydı.Kemerler(WWE,WHC)birleşti.Daniel Bryan şirketin yüzü oldu ama sakatlandığı için kısa süre önce kemerleri bıraktı.Son olarak en önemli olay Brock Lesnar Undertaker'ın Wrestlemania serisini kırdı.
  • Daniel bryan'ın wwe'nin yüzü olması iyi birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

Hocam eskileri bırakın şimdi çok daha yetenekli isimler geldi Shield(Dean Ambrose,Seth Rollins,Roman Reigns)grubu vardı kısa süre önce dağıldı.Wyatt Family grubu geldi lideri Bray Wyatt mikrofon yeteneği çok iyi eskiden Nexustaydı.Kemerler(WWE,WHC)birleşti.Daniel Bryan şirketin yüzü oldu ama sakatlandığı için kısa süre önce kemerleri bıraktı.Son olarak en önemli olay Brock Lesnar Undertaker'ın Wrestlemania serisini kırdı.

Eskilerin yeri başkadır.
  • rey mysterio şuanda güreşmiyor hani ortalıkta yok
  • şu rusevin yanındaki hatunu gördükçe kırbaç arayan bir tek ben miyim?
  • MİTB maçı harika olacak yalnız. Ziggler, RVD, Kofi, Swagger, BNB, Rollins ve Ambrose kapışacak. Favorim tabiki Dean Ambrose.
  • Roman God Mode takılıyor resmen WWE bu kadar gözümüze soktuğuna göre ya kemerleri alacak ya da almak üzere iken dışarıdan HHH karışacak bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

şu rusevin yanındaki hatunu gördükçe kırbaç arayan bir tek ben miyim?

o hatun rusevin manitaymış hocam
  • JackyJack J kullanıcısına yanıt
    ambrose ve rollins birbiriyle uğraşırken çantayı kaptırabilirler ama beni mde gönlüm dean reyizin almasndan yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: hompoy21

rey mysterio şuanda güreşmiyor hani ortalıkta yok

hocam roster da var ve wwe ile sözleşmesi de devam ediyor wwe şans verdiği takdirde şovlara çıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

Daniel bryan'ın wwe'nin yüzü olması iyi birşey değil.

bırak iyi bir şeyi rezalet resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByKöpekBalıgı

Hocam eskileri bırakın şimdi çok daha yetenekli isimler geldi Shield(Dean Ambrose,Seth Rollins,Roman Reigns)grubu vardı kısa süre önce dağıldı.Wyatt Family grubu geldi lideri Bray Wyatt mikrofon yeteneği çok iyi eskiden Nexustaydı.Kemerler(WWE,WHC)birleşti.Daniel Bryan şirketin yüzü oldu ama sakatlandığı için kısa süre önce kemerleri bıraktı.Son olarak en önemli olay Brock Lesnar Undertaker'ın Wrestlemania serisini kırdı.

hocam eskilerde edge gibi bir süperstar cm punk,undertaker hbk bu isimlerin yeri asla dolmaz özellikle yukarıda saydıkların ne kadar yetenekli olsa da asla bu saydıklarım kadar iyi olamayacaklar
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    fatal error
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

fatal error

rusev acaba rus milyarderi de bizim mi haberimiz yok?
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.