Şimdi Ara

WWE Smack Down - Raw (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.472
Cevap
25
Favori
455.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden severek izlediğim SD ne hale geldi bu ne anlamsız maçlar tuhaf bir dans yarışması yani şu PPV ler ve RAW olmasa ne yapardık bilmiyorum
  • Jericho bu RAW'da konuştu sonunda.Bu Royal Rumble dünyanın sonu gelecek dedi sadece.Rumble'da Wade,Sheamus,Randy Orton,Jericho bu 4'lüden birisinin kazanacağını umuyorum.Ya da Christian tabi dönerse.
  • zacke üzüldüm vallahi.konu gereği midir yoksa bu adamı sevmiyorlar mı anlamadım.bu olay cena dayımı baya alevlendirdi.ancak bir anda dönmesi için bir kaç olaya daha gerek var sanırım.kane ringin içne çekerek yeraltı dünyaısna götürür.bir iki hafta skeçelr döner sorna bir bakarız cena dalıyor millete.cmpunkda nexuxdan sonra ne hikmetse uçuşa geçti.3-5 güreşçi ile dönüyor programalr el atmaları lazıkm
  • şu anda türkiye de yayını var mı?
  • ben netten indirip izliyorum.foxda vardı bi ara ama 2 senedir izlemiyorum.hem kesik görüntüler hemde spikerlerden başka ses gelmişyor
  • Bu Raw'da dikkat ettim de Sheamus ringe gelirken seyirciler acayip coşuyordu.Bu kadar olduğuna hiç dikkat etmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom

Bu Raw'da dikkat ettim de Sheamus ringe gelirken seyirciler acayip coşuyordu.Bu kadar olduğuna hiç dikkat etmemiştim.

Sheamus sevilmeyecek adam değil zaten. Gerek heel gerek face ne görev verilirse hakkını veriyor. Mikrofon kabiliyeti iyi, ring içi kabiliyeti zaten tartışmasız muhteşem, gimmick desen eşsiz. Şu sıra tek eksiği sağlam bir feud ve ana kemer.
  • quote:

Jericho bu RAW'da konuştu sonunda.Bu Royal Rumble dünyanın sonu gelecek dedi sadece.Rumble'da Wade,Sheamus,Randy Orton,Jericho bu 4'lüden birisinin kazanacağını umuyorum.Ya da Christian tabi dönerse.

O kadar promo boşa gitmeyecek . Sadece Jericho'nun basit dönüşünden ibaret değil Itbegins olayı . Getirisi fazla olucaktır . Y2J favorim . Ama Orton kazanırsada şaşırmayın derim
  • Y2J in tekrardan undisputed şampiyonu olacağı konuşuluyor RAW İS JERİCHO
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Bu Raw'da dikkat ettim de Sheamus ringe gelirken seyirciler acayip coşuyordu.Bu kadar olduğuna hiç dikkat etmemiştim.

Sheamus sevilmeyecek adam değil zaten. Gerek heel gerek face ne görev verilirse hakkını veriyor. Mikrofon kabiliyeti iyi, ring içi kabiliyeti zaten tartışmasız muhteşem, gimmick desen eşsiz. Şu sıra tek eksiği sağlam bir feud ve ana kemer.

Sheamus gibi yetenekli bir güreşçi varken Daniel Bryan'ın WHC olmasını anlamak mümkün değil.Ayrıca Sheamus John Cena'nın yenemediği nadir isimlerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 25 Ocak 2012; 19:41:52 >
  • quote:

quote:

Sheamus mikrofon yeteneği
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

quote:

Gayet te başarılı. Tabi ki bir Rock bir Cena değil ama mimikleri, aksanı, ses tonu ve promo performansı oldukça üst düzey. Sen Sheamus'u 2 sene önce takip etmeyi bıraktın sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gayet te başarılı. Tabi ki bir Rock bir Cena değil ama mimikleri, aksanı, ses tonu ve promo performansı oldukça üst düzey. Sen Sheamus'u 2 sene önce takip etmeyi bıraktın sanırım.

Aynı fikirde değilim sizlerle Sheamusun promo yeteneği ile ilgili.Evet SD yi pek izlemediğim için olabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı fikirde değilim sizlerle Sheamusun promo yeteneği ile ilgili.Evet SD yi pek izlemediğim için olabilir

Sence mikrofonu kötü bir adam "Late Night with Jimmy Fallon"'a konuk, MTV VMA'ya sunucu olur mu.? Sen bayağıdır takip etmemişsin Sheamus'u.

• 6 7 yaşlarında ki çocukların bile dilinde olmasından dolayı feci halde soğudum artık.
  • shemusun hict slayer :) ile yaptığı konuşma güzeldi.hit midir ne nanedir rakcı ayağpında gidiyor shemusda soruyor ac dc ı believe ı can fly ı bilir misin ve sonra iplerin üstünden atıyor.over the top rop yapıyor.niye sadece türkçelerini kullanmıyoruz anlamadım ya.
  • Cena heel turn yapacak yakında.Bu arada bu topicten -15 leri süpürelimde seviyeli güreş tartışalım çoluk çocuk doluşmasın.
    Rumble'ı kimin kazanacağını bilmiyorum ama süpriz 3-4 tane return olacak bunlardan biri Taker olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Remus

Cena heel turn yapacak yakında.Bu arada bu topicten -15 leri süpürelimde seviyeli güreş tartışalım çoluk çocuk doluşmasın.
    Rumble'ı kimin kazanacağını bilmiyorum ama süpriz 3-4 tane return olacak bunlardan biri Taker olabilir.

Kane'in istediği olacak . Cena Ryder'a saldırarak yapabilir . Son showlarda heel Cena'dan esintiler gördük . Rumble'ı CC kazanabilir . Ayrıca bence Y2J kendini elicek . Biraz saçma geldiğini biliyorum ama Y2J'in misyonu baya güçlü . Sıradan bir wrestler olarak dönmedi . Ben PG Era'nın sonunun geldiğini düşünüyorum . Artık Y2J promolardaki ''she'' nin yardımıyla WWF zamanını ve Attidute Era dönemini geri getirecektir .
  • Bu aralar baya soğudum ben eski tadı alamıyorum nedense CM Punk kemerle aşırı sıktı o john bilmem nede çok sıktı valla hiç izleyesim gelmiyor nedense Cenada bir heel olamadı gitti
  • Beyler bu smack down olayını anlatabilecek birisi var mıdır rahatlıkla google dan da araştırabilirim ancak madem böyle hit bir konu var madem bu kadar seviyorsunuz siz anlatın ben hem pek anlamıyorum hem de mantıksız buluyorum tamamen şov olayı sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.