Şimdi Ara

ww polo lütfen yardım ,,, (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: akcaismayil

Merhaba arkadaşlar bende yenı polo alıyorum bir müşterimden aldım bu ay sonu teslım alacagım ıns 2000 model comfortline 1.4 sunroof var ılk sahibi kaza değişen boya hiç birşey yok araç istetmesi dahi sıfır triger yeni değişmiş km orjinal 126 binde resmen yatırmış arabayı lastikleri lassadan almıstı daha ayı dolmadı 14000 e anlaştık ona cok yardımım dokundugu ıcın parayı sorun etmedı muayenesını yaptrcak bu hafta teslım alcam sonrasında sizce neye dikkat etmeliyim alırken ustaya götürdüğümde arabaya bakıtırken modifiye ile ilgili de yardımcı olacak birisi varsa süper olur şimdiden teşekkürler

Hocam merhabalar, öncelikle 2000 model Comfortline için fiyat gayet güzel. Motor 100 Bg'lik olan mı 75 Bg'lik olan mı?
    İlla emin olmak isterseniz iki farklı ustaya gösterin, ikisi de bir şeyler söyleyecektir. Söyledikleri uyuşursa şüpheniz kalmaz.
    KM orijinal mi emin misiniz? 5664'e mesaj atın. Kaza için de aynı şekilde. Sonra böyle bir sürpriz ile karşılaşmayın. Çünkü benim kadranda da 126 bin yazıyor.
     ww polo lütfen yardım ,,,

Onun dışında modifiye ile ilgili düşünceniz nedir? Ne yapmak istiyorsunuz mesela?

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    km orjinal arac 75 bg olan ve durbun kasa dıye gecıyormus bu bnm ilk arabam olacak oyüzden yanlış birşey yapmak istemiyorum aracı haftaya teslim alacagım ama şimdiden angel bbs ares jant vs vs bakmaya araştırmaya başladım iki usta boğaz kelebeğine baktı zellikle ama yinede yabancı bir semtte başka bir ustayasunacağım aracı tramer kaydına bakmadım yarın ılk ona bakarım sıgortacı arkadasıma sorgulattım ama yınede kendımde tramer atıyım dediğiniz gibi ilginiz içinde cok minnettarım teşekkürler @goodorevil
  • suan bu arac uzerinde duruyorum jantları kopek balıgı sırtı dedıklerı usttekı ınce ruzgarlık jantlar bn aradgm jant farlar angel ve sık bir marşpiyer mi denılıyor o alttakı o guzel bır kombıne olmus yazılar abartı buldum sadece bunun aynısını yapma nıyetım var tavsıyenız nedir
  • piyasası sağlam hızlı alınıp satılan araç.
  • quote:

km orjinal arac 75 bg olan ve durbun kasa dıye gecıyormus bu bnm ilk arabam olacak oyüzden yanlış birşey yapmak istemiyorum aracı haftaya teslim alacagım ama şimdiden angel bbs ares jant vs vs bakmaya araştırmaya başladım iki usta boğaz kelebeğine baktı zellikle ama yinede yabancı bir semtte başka bir ustayasunacağım aracı tramer kaydına bakmadım yarın ılk ona bakarım sıgortacı arkadasıma sorgulattım ama yınede kendımde tramer atıyım dediğiniz gibi ilginiz içinde cok minnettarım teşekkürler @goodorevil

75'lik araç güzeldir hocam. Motoru dayanıklıdır. Dürbün göğüs dediğiniz kabin de çok kalitelidir. Yani parasına göre.
    Gösterge paneli bugünkü bir çoğu araçtan güzeldir desem yeridir sanırım. Ayrıca göğüs ve iç kapı döşemelerinde deformasyon pek görülmez. Kaliteli malzemeden yapılmıştır. Sizi iç mekan anlamında çok üzmeyecektir. 75'lik motor da 1.4 litre hacim içinde çok sıkıştırılmadığı için ömrü uzundur. Benim aracım tahmini 226 binde ama her sabah tekte alır marşı. Bunda benzinli olmasının ve benzinden başka yakıt görmemiş olmasının da etkisi vardır eminim ama, boğaz kelebeği kronik sorundur. Çok çabuk kirlenir ama temizlemeyle adam olur.

Benim aracımda aldığımda olan bir modifiye vardı. Özellikle ben orijinal sevdiğim için stopları pek hoşuma gitmiyor. Bakın eğer beğenirseniz stoplarımızı takas edelim. Orijinal stop bulamadım gitti her yerde yan sanayi.
    Benim stoplarım bunlar.

Yalnız bu araç uzun yolda 3000 devirle 110 KM sür'at yapıyor. Bilginiz olsun.

Aracınızdan çıkacak orijinal parçalara talip olabilirim. Stop, jant v.b

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Evet alana kadar bu kadar iyi oldugunu bilmiyordum araba full orjinal ama aksesuarlarını satmayı düşünmüyorum hocam geri satarken orjınalliğini bozmadan verebilirim jant kapaklarına kadar orjinal duruyor haftaya teslim aldıgımda resimleri paylaşacağım inş satmayı düşünürsem ilk sin aklımdasın :) reprika jant bulabilceğim bildiğniz bir yer varmıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

75'lik araç güzeldir hocam. Motoru dayanıklıdır. Dürbün göğüs dediğiniz kabin de çok kalitelidir. Yani parasına göre.
    Gösterge paneli bugünkü bir çoğu araçtan güzeldir desem yeridir sanırım. Ayrıca göğüs ve iç kapı döşemelerinde deformasyon pek görülmez. Kaliteli malzemeden yapılmıştır. Sizi iç mekan anlamında çok üzmeyecektir. 75'lik motor da 1.4 litre hacim içinde çok sıkıştırılmadığı için ömrü uzundur. Benim aracım tahmini 226 binde ama her sabah tekte alır marşı. Bunda benzinli olmasının ve benzinden başka yakıt görmemiş olmasının da etkisi vardır eminim ama, boğaz kelebeği kronik sorundur. Çok çabuk kirlenir ama temizlemeyle adam olur.

Benim aracımda aldığımda olan bir modifiye vardı. Özellikle ben orijinal sevdiğim için stopları pek hoşuma gitmiyor. Bakın eğer beğenirseniz stoplarımızı takas edelim. Orijinal stop bulamadım gitti her yerde yan sanayi.
    Benim stoplarım bunlar.

Spoyler çok güzel nerden aldınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: resulsen

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Benim stoplarım bunlar.

Spoyler çok güzel nerden aldınız acaba?

Hocam o aracı alırken üstünde vardı, sonra sattım aracı. Üç aya yakın oldu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.