Şimdi Ara

WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU]

WRC 9 - Duyuru Fragmanı

-

2019'da başarılı bir geri dönüşün ardından WRC lisansı, bu yıl WRC 9 ile muhteşem bir biçimde geri geliyor.

En iyi sürücülerin övgüyle bahsettiği gerçekçi fizik motoruna sahip off-road simülasyonu WRC 9 şimdi daha fazla içerik sunuyor.

Topluluk için tasarlanmış 2 yeni oyun modu:
    - Arkadaşlarınla birden fazla ralli üzerinde yarışabilmeni sağlayan tamamen özelleştirilebilen lig sistemi.
    - İşbirliğine dayalı oyun deneyimi için yardımcı sürücü modu.

3 kategorideki (WRC, WRC 2, WRC J) tüm resmi arabaların ve sürücülerin yanı sıra Takvim'deki bütün rallilere sahip ol. Buna, yeni eklenen 3 ralli de dahil: Kenya, Japonya ve Yeni Zelanda.

-

Çıkış Tarihi: 3 Eylül 2020 (XONE) / TBA (SERIES X)
    Tür: Yarış
    Dağıtıcı: Nacon
    Geliştirici: KT Racing

https://gamefaqs.gamespot.com/xbox-series-x/286219-wrc-9
    https://www.metacritic.com/game/xbox-series-x/wrc-9

Resmi Site:https://wrcthegame.com/

-

Ekran Görüntüleri:

WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU] WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU] WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU] WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU] WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU] WRC 9 [XBOX SERIES X / ONE ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Ağustos 2020; 9:14:41 >

• WRC 9 Gameplay - Rally New Zealand

• WRC 9 Legendary Cars Trailer

• Oyunu oynayan yok mu ya? Bi niyetleniyorum ama WRC 8'den çok da farkı yok gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Oyunu oynayan yok mu ya? Bi niyetleniyorum ama WRC 8'den çok da farkı yok gibi geliyor.

Ben oynuyorum ve sanırım bu oyunu beğenen tek insan evladı benim.

One S’de WRC 8 oynamıştım çok çok kötüydü, şimdi Series X’de WRC 9 oynuyorum arada her açıdan dağlar kadar fark var.

Dirt Rally 2 ve WRC 9 dışında gerisi tırt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Ben oynuyorum ve sanırım bu oyunu beğenen tek insan evladı benim.

One S’de WRC 8 oynamıştım çok çok kötüydü, şimdi Series X’de WRC 9 oynuyorum arada her açıdan dağlar kadar fark var.

Dirt Rally 2 ve WRC 9 dışında gerisi tırt.

Alıntıları Göster

Grafikleri beğendin mi hocam? Geçen nesil gibi mi duruyor, fark var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalemistik

Grafikleri beğendin mi hocam? Geçen nesil gibi mi duruyor, fark var mı?

Alıntıları Göster

Bazı parkurlar çok güzel, bazılar PS3 terk.

Hava durumuna göre grafikler çok değişiyor. Fırtınalı-yağmurlu havada oha dedirten parkur, öğle saatlerinde açık havada PS3 oyunu gibi duruyor. Grafik kalitesi çok değişken. Oyunun en büyük eksisi bu benim için. Sizin xbox hangi model?

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Bazı parkurlar çok güzel, bazılar PS3 terk.

Hava durumuna göre grafikler çok değişiyor. Fırtınalı-yağmurlu havada oha dedirten parkur, öğle saatlerinde açık havada PS3 oyunu gibi duruyor. Grafik kalitesi çok değişken. Oyunun en büyük eksisi bu benim için. Sizin xbox hangi model?

Alıntıları Göster

Series X benim de. Yeni nesil optizime oyun yokluğundan böyle en köşede kalmış oyunlara bakınıyorum acaba tatmin eder mi diye.

• Bende bütün yarış oyunları var. Hepsini sıradan tekrar kurup One S ile aradaki fark görmek istiyorum zaten. Şu an Dirt 5-Wrc9-DirtRally2 kurulu, diğerlerini de yarına kadar indiririm. Ondan sonra konuya daha detaylı yazabilirim.

@Kalemistik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Respect*** -- 1 Aralık 2020; 18:45:25 >
  • Bugün denedim, Series X üzerinde WRC 8 ile 9 arasında aman aman bir fark yok. Eğer elinizde 8 varsa 9 almaya değmez.

• Indirime girmişken alayım dedim ama kimse ilgilenmiyor sanırım bu oyunla :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.