Şimdi Ara

Wow standart paketi satın aldım 6 saat sonra BLOKE ETTİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Meraba arkadaşlar ben wow a yeni başlamıştım trial oynadıktan sonra satın almaya karar verdim.
    standart paketi garanti banka kartımla satın aldım %50 indirim var 7.5 euro 30 tl yaklasık.
    oynamaya basladım 21 lvl oldum sonra dışarı cıkıp aksam eve geldim ve satın aldıgım paket iptal edildi blizzard tarafından
    ve param hesabıma geri dönmedi live chatten iletişime geçtim bankayla ilgili sorun oldugunu ve 72 saat içinde paramın geri döneceğini söylediler fakat bu süre çoktan doldu
    şöyle bir mail attılar

Greetings,

We were unable to complete your recent purchase.

Product: BAM Digital - World of Warcraft® Digital Upgrade
    Order ID: 243584971

Due to this, your payment authorization has been reversed. Since we were unable to complete this purchase, the product has been removed from your account.

Your game account may be locked until the transaction can be reprocessed. For assistance with reprocessing this transaction, please submit a support ticket:https://battle.net/help/

Regards,

Customer Service

bu konuyla ilgili ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi txpera -- 26 Mart 2017; 14:6:19 >

• Paran geliyo ama geç geliyo biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ödedikten sonra ödemeyi mi iptal ettin naptın?
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    iptal etmedim
    banka kartı oldugu için olabilirmi ?
  • türkiye dışı alışverişlerde banka kartı kullanmak bazen sorun yaratabiliyor.
    blizzard ve ziraat mesela? alakayı kes. shkld
    paran 15 gün içerisinde geri ödenir.

anyway battlechest zaten genel olarak heryerde 30-35 lira arası;https://www.****.com/tr/store/world-of-warcraft/buy/battle-chest?gclid=CMTa3onV9NICFYIK0wodpWwFVw
    100 yap, beğenirsen legion çekersin.

edit: *** yerler durma play, googledan bakarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 26 Mart 2017; 20:13:39 >
  • kredi kartında sorun olurmu dostum kuveyttürkün kredi kartı var onu kullanmayı düsünüyorum.
  • txpera T kullanıcısına yanıt
    yazdığım aracı sitelerden alırsan sorun olmaz dostum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.