Şimdi Ara

Wow Oynamayı İnanın Çok Özledim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Online oyun oynamayı çok seven birisiyim. knight ile başlayıp wow swtor gw2 v.b çok oynadım. wow dan aldığım hazzı hiç birinden alamadım. en son gittim anthem aldım bildiğin ea nın sillesini yiyip bir daha origin açanı.... diyerek oradan da soğudum. ne yaparsam yapayım wow kadar sevgiğim bir oyun olmadı. hesapta da 9 tane tokenim mevcut. mis gibi. 250k kadar da goldum. her şey oyna diyor. bütün şartlar oynamam için beni itiyor.

bir de şimdi pc de oyun yok. sildim. hepsini. lanet anthemi de. başlamayı düşünüyorum ama en büyük sıkıntım zaman. raid için sadece cumartesi vakit ayırabilirim. dg v.s yaparım hafta için 1 2 saat vakit buluyorum ama 3 4 saat kesintisiz zamanı sadece hafta sonu cumartesi o da gece 10 11 den sonra çoluğu çocuğu yatırdıktan sonra.

eminim benim durumumda çok insan vardır. acaba siz nasıl çözüyorsunuz bu işi?

• Hocam çözümü yok ne yazık ki sabahta erken kalkıyorsan benim gibi gece geç kalmakta bolca pişmanlık sebebi. Girip dungeon, pvp, char kas quest yap takıl çıktan ibaret oluyor her gün 1-2 saat oynamak.
  • ilker484 kullanıcısına yanıt
    aynen çözümü yok maalesef. zaman geçiyor sorumluluklar artıyor kendine ayırabildiğin zaman da gittikçe azlıyor. ve bu arada halen kopamadığın zevklerini ucundan da olsa yaşama sevdasına düşüyorsun. bizim olay da bu.

ne yapalım gari ucundan da olsa o zevki yaşayacağım. iniyor oyun. takılırım gari pvp yaparım dg yaparım meslek kasarım action hause da eşya alıp satarım. arada raid girerim. yapacak bir şey yok.
  • Anthem almakla iyi etmişsin. Cata paketiyle toparlayacak o oyun. Olmadı division 2 ye bak bir ama anthem daha casual tam sizlik.
    Wow da ise m+ dungeon yapar çıkarsınız çok sorun değil aslında.
    Boost hakkınız duruyorsa hemen levelling yaparsınız. Alt kasamazsiniz.
    Raid de yaparsınız da pug ile bir iki boss kesip çıkarsınız. Aslında wow casual oyuncuya da pek tabi hitap ediyor.
    Her ne kadar sürekli oynama istediği uyandirsada.
    .....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sayende evlenmekten vazgeçtim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evli ve çoçuklu biri için çok fazla vakit ayıramıyorsun zaten. M+ yapıp, haftalık q yu tamamlayıp, arada bir de günlük q ları yaptınmı o hafta bitiyor zaten. Ama o bile yetiyor. Bağımlılık böyle bir şey sanırım. Haftada 2 kere de oyuna baksan bırakamıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Anthem almakla iyi etmişsin. Cata paketiyle toparlayacak o oyun. Olmadı division 2 ye bak bir ama anthem daha casual tam sizlik.
    Wow da ise m+ dungeon yapar çıkarsınız çok sorun değil aslında.
    Boost hakkınız duruyorsa hemen levelling yaparsınız. Alt kasamazsiniz.
    Raid de yaparsınız da pug ile bir iki boss kesip çıkarsınız. Aslında wow casual oyuncuya da pek tabi hitap ediyor.
    Her ne kadar sürekli oynama istediği uyandirsada.
    .....
    Division hiç ilgimi çekmedi açıkçası. Anthem çok güzel bir oyun ama eksik sıkıntılı . Şimdilik onu da rafa kaldırdım.

Aldım oyunu yükledim açtım. Acaip özlemişim onu farkettim tekrar. Şimdi ne oynayayım onu düşünüyorum. 110 mm hunter 110 druid 100 warlock 100 dk 100 shaman var. Açıkçası shaman 110 olsa ona direk devam edecem ama 100 lvl olunca mm hunter kasayım diyorum. Ikisini de seviyorum. Önceki legion contentini full hunter oynadım neredeyse.

Boost duruyor kalsın şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bnde çok istiyorum ama aylık ücret 70 küsür tl olmuş enayi gibi hissediyorum

hatta 80 küsür olmuş şimdi baktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 3 Nisan 2019; 19:14:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.