Şimdi Ara

##WoW - Gold Alım / Satım [ANA KONU] ## (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Divzz.community Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.700
Cevap
107
Favori
448.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu linki bırakayım suraya bakarsınız neden olduguna herkes bi şikayetci bu konuda o yüzden genel bi herkes bakarsa iyi olur https://www.sanalsaray.com/tr/store/world-of-warcraft/buy/twisting-nether-horde-1000-wow-gold gold alımı 0.55 ten alıyor %20 sini kesiyor yani hiç ugraşmadan direk 0.44 kuruşa satabiliyor
    game time oyun içinde 190k larda 190x0.44=83.6 tl yapıyor. umarım açıklayıcı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdaskaya -- 26 Eylül 2020; 13:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KnoCKout

1 Aylık game time: 90 TL
    3 aylık game time: 250 TL
    Shadowlands HC edition: 380 TL
    Shadowlands Base edition: 275 TL

Stoklar sınırlı.

Referanslarima ve üyelik tarihime bakabilirsiniz.

Ödeme : Enpara/Ziraat/YapiKredi/Garanti

İletişim Whatsapp : 544 351 44 27

hızlı güvenilir 1 Aylık game time
  • Shadowlands epic edition mevcut hesabım satılıktır. (İş hayatına başladığım için satmaya karar verdim) İçerisinde invincible ve blue drake mountu mevcuttur. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir. Uygun fiyata bırakmaya çalışacağım. Yabancıya gitmesin bizden birine gitsin bari.
  • quote:

Stoklar sınırlı.

Çok hızlı bir alışveriş gerçekleştirdik, teşekkür ederim :)
  • WoW oyun içi parası zaten bir sanal para değeri olan bir oyun , şimdi ben zaten 1m goldu 85-95 Dolara satabiliyorum sırf , ülkedaş olduğumuz aynı dili konuştuğumuz için ortalama 350 tl de kendimi de 80-100 TL zarara sokuyorum.Türk oyuncuların işleri görülsün diye , kusura bakmayın ve lütfen yanlış anlamayın ama o goldlar havadan gelmiyor inanın hepsi emek zaman bazen stres karşılığında kanla dişle kasılıyor çoğu zaman o yüzden sitede 90 95 100 e verenler de kısım kısım haklı.İsterseniz oyunda bi 3-5m gold kasmayı deneyin ondan sonra fiyatlardan şikayet edin lütfen zaten asıl karşılıgı mesela 13Euro ben 10.5E a veriyorum çünkü zaten 13Euro ya gold değeri var.Yani karşılıklı yardımseverlikle oluyor bu fiyatlar başkası değil.İnanıp inanmamak sizin elinizde tabi , ama durum bu , ayrıca bu forum kadar indirimli bir türkiye ülkenin hiçbir tarafında yok.Teşekkürler donanımhaber ve üyeleri...

• quote:

Orijinalden alıntı: William06

WoW oyun içi parası zaten bir sanal para değeri olan bir oyun , şimdi ben zaten 1m goldu 85-95 Dolara satabiliyorum sırf , ülkedaş olduğumuz aynı dili konuştuğumuz için ortalama 350 tl de kendimi de 80-100 TL zarara sokuyorum.Türk oyuncuların işleri görülsün diye , kusura bakmayın ve lütfen yanlış anlamayın ama o goldlar havadan gelmiyor inanın hepsi emek zaman bazen stres karşılığında kanla dişle kasılıyor çoğu zaman o yüzden sitede 90 95 100 e verenler de kısım kısım haklı.İsterseniz oyunda bi 3-5m gold kasmayı deneyin ondan sonra fiyatlardan şikayet edin lütfen zaten asıl karşılıgı mesela 13Euro ben 10.5E a veriyorum çünkü zaten 13Euro ya gold değeri var.Yani karşılıklı yardımseverlikle oluyor bu fiyatlar başkası değil.İnanıp inanmamak sizin elinizde tabi , ama durum bu , ayrıca bu forum kadar indirimli bir türkiye ülkenin hiçbir tarafında yok.Teşekkürler donanımhaber ve üyeleri...
    Ayrıca , eskiden daha iyiydi diyorsunuz haklısınızda ama bu satıcılardan ziyade token fiyatı ile ilgili şu an yüksek 1-2 ay önce 160K lardaydı şuan 200 e ulaşmak üzere yani bu biraz da oyunun kendi dengesinin size yansıması gerçek bu.

Token '' 13E blizz balance yada 1 aylık gametime olabilen ve oyun içi auction dan satın alınabilen bir oyun içeriği.

• quote:

Stoklar sınırlı.

Stoklar bitmiştir. Alan arkadaşlara hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aylık ve ayrıyeten 1 aylık gametime lazım. Satan varsa pm lütfen
  • 1 ay gametime lazım ilgilenen arkadaşlar pm atabilirmi ? kolay gelsin iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allencrowley000 -- 26 Eylül 2020; 18:58:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: William06

WoW oyun içi parası zaten bir sanal para değeri olan bir oyun , şimdi ben zaten 1m goldu 85-95 Dolara satabiliyorum sırf , ülkedaş olduğumuz aynı dili konuştuğumuz için ortalama 350 tl de kendimi de 80-100 TL zarara sokuyorum.Türk oyuncuların işleri görülsün diye , kusura bakmayın ve lütfen yanlış anlamayın ama o goldlar havadan gelmiyor inanın hepsi emek zaman bazen stres karşılığında kanla dişle kasılıyor çoğu zaman o yüzden sitede 90 95 100 e verenler de kısım kısım haklı.İsterseniz oyunda bi 3-5m gold kasmayı deneyin ondan sonra fiyatlardan şikayet edin lütfen zaten asıl karşılıgı mesela 13Euro ben 10.5E a veriyorum çünkü zaten 13Euro ya gold değeri var.Yani karşılıklı yardımseverlikle oluyor bu fiyatlar başkası değil.İnanıp inanmamak sizin elinizde tabi , ama durum bu , ayrıca bu forum kadar indirimli bir türkiye ülkenin hiçbir tarafında yok.Teşekkürler donanımhaber ve üyeleri...
    Classicde bende gold satıyorum. Kimse hayrına türklere ucuzdan verdiği falan yok. Bana daha kolay, anında para geliyor diye satıyorum. İstersem yabancılara bende satarım daha pahallıya, yada daha ucuza. Ama ordan yurtdışından gelicek para, aradaki aracı, bankaya ulaşım komisyonlar problem. En büyük sorun paypalın yasak olması türkiyede. O yüzden türk pörtfoyü daha mantıklı, herkes bundan yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

Classicde bende gold satıyorum. Kimse hayrına türklere ucuzdan verdiği falan yok. Bana daha kolay, anında para geliyor diye satıyorum. İstersem yabancılara bende satarım daha pahallıya, yada daha ucuza. Ama ordan yurtdışından gelicek para, aradaki aracı, bankaya ulaşım komisyonlar problem. En büyük sorun paypalın yasak olması türkiyede. O yüzden türk pörtfoyü daha mantıklı, herkes bundan yapıyor.

Alıntıları Göster
    Bilgilerini rica ediyorum benim bildiğim, gördüğüm kadarıyla classicde türklerden pahalıya satan kimse yok , başlarda vardı ama şuan büyük sitelerde (yabancı) daha ucuz gördüğüm türk satıcılara göre.
    Paypall konusuna şiddetle katılıyorum bu kadar büyük bir oluşumun ülkemizde olamaması hazin bi durum...
    Özellikle bu korona döneminde çok daha fazla aracı ücreti alıyor bankalar.
    İnanmamakta özgürsün tabi ama ben goldumu sattığım yabancı sitelerden daha ucuza satiyorum Türklere oyun içi içerikleri de goldu da.

• yaklaşık 14 yıldır oynadığım WoW oyun bilgimi ve zamanımı tekrar paylaşmak istiyorum.Eski bir X WoW sitesi olan yerde yıllardır powerleveling hizmeti verdim ve site malesef uzun süredir kapalı.Burada vakti olmayıp karakterini güçlendirmek isteyen siz oyuncuları bekliyorum.Aktif olarak Twisting nether'de halen devam etmekteyim.
    Tüm karakter sınıflarınız kasılır 120 levele kasmadığım class yoktur.

Powerleveling hizmetlerimi aşşağıya bırakıyorum.
    Wow classic lvl boost 1-60
    Bfa path finder
    leveling boost 1-120(level aralığına ve heirlooma bağlı fiyat değişir)
    Achievement boost
    pvp honor boost
    haftalık mytic chest dungeon,conquest,item level gear up
    Rep farm(Saatlik ücret ile)

110-120 level boost : süre max 2 gün

İletişim:0535 326 7000(Whatsapp)
  • Doomhammer ve turalyon ortak serverlarında ally tarafında 0.90 dan gold satıyorum 1m ve üzeri alımlarda indirim yapabilirim.

Son Stok 5m.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twisting Nether 1m gold alınacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 aylık game time almak istiyorum, satan arkadaşlar pm atarlarsa sevinirim.
    Edit: Shadowlands exp'de alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zbartan0 -- 27 Eylül 2020; 19:42:11 >
  • 1 aylık game time almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: wHeisenberg

Herkese merhaba,

Uygun ücretler karşılığında, *Horde tarafında olmak üzere*
    -Dungeon boost
    -Raiderio boost
    -Keystone master achievement / 12 dungeon +15
    -HC Curve
    -Item level boost / 465+
    -Level boost / 110-120
    -Her konuda destek ve coaching verebiliyorum.
    -Gametime ve expansion (stok oldukça güncelleyeceğim)

Fiyatlar ve ayrıntılı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz.
    Satışlarımız devam ediyor.
  • uygun fiyata gametime satan iletişime geçebilir mi?
  • 80 tl den gametime alınır
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.